DSC_0808.JPG
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Dames Jong 1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Charlotte Waldschmit
Aanvoerder Beaudine Zech
Trainer Boris Lankhuijzen
Coördinator dames Marjolein Nijveldt-Rasterhoff

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen DJ1 Roomburg DJ2 14:45
Forescate DJ1 Thor DJ2 13:00
HUDITO DJ3 Leiden DJ3 12:40
Schiedam DJ3 Cartouche DJ1 14:45
Voorhout DJ1 (O) Klein Zwitserland DJ2 14:45
Wateringse veld DJ1 (O) Catwijck DJ1 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alphen DJ1 10 30 10 0 0
2 Wateringse veld DJ1 10 27 9 0 1
3 HUDITO DJ3 10 21 7 0 3
4 Thor DJ2 10 19 6 1 3
5 Catwijck DJ1 10 15 4 3 3
6 Voorhout DJ1 10 13 5 1 4
7 Cartouche DJ1 10 13 4 1 5
8 Schiedam DJ3 10 12 4 0 6
9 Forescate DJ1 10 9 3 0 7
10 Klein Zwitserland DJ2 10 7 2 1 7
11 Leiden DJ3 10 7 2 1 7
12 Roomburg DJ2 10 0 0 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov HC Schiedam DJ3 14:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Klein Zwitserland DJ2 Schiedam DJ3 1-4
Cartouche DJ1 HUDITO DJ3 1-0
Leiden DJ3 Alphen DJ1 0-8
Voorhout DJ1 (O) Wateringse veld DJ1 (O) 4-7
Roomburg DJ2 Forescate DJ1 0-6
Thor DJ2 Catwijck DJ1 0-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Catwijck DJ1 Roomburg DJ2 4-1
Forescate DJ1 Leiden DJ3 5-1
Alphen DJ1 Cartouche DJ1 7-1
HUDITO DJ3 Klein Zwitserland DJ2 4-0
Wateringse veld DJ1 (O) Thor DJ2 8-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Cartouche DJ1 Forescate DJ1 3-0
Klein Zwitserland DJ2 Alphen DJ1 0-5
Voorhout DJ1 (O) HUDITO DJ3 0-2
Leiden DJ3 Catwijck DJ1 1-1
Schiedam DJ3 Wateringse veld DJ1 (O) 1-7
Roomburg DJ2 Thor DJ2 2-8
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Thor DJ2 Leiden DJ3 7-1
Catwijck DJ1 Cartouche DJ1 2-1
Forescate DJ1 Klein Zwitserland DJ2 3-2
Alphen DJ1 Voorhout DJ1 (O) 15-0
HUDITO DJ3 Schiedam DJ3 2-1
Wateringse veld DJ1 (O) Roomburg DJ2 9-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Voorhout DJ1 (O) Forescate DJ1 3-2
Schiedam DJ3 Alphen DJ1 1-8
HUDITO DJ3 Wateringse veld DJ1 (O) 0-1
Cartouche DJ1 Thor DJ2 1-4
Leiden DJ3 Roomburg DJ2 4-0
Klein Zwitserland DJ2 Catwijck DJ1 2-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Thor DJ2 Klein Zwitserland DJ2 9-0
Catwijck DJ1 Voorhout DJ1 (O) 1-2
Forescate DJ1 Schiedam DJ3 1-4
Alphen DJ1 HUDITO DJ3 4-0
Wateringse veld DJ1 (O) Leiden DJ3 7-2
Roomburg DJ2 Cartouche DJ1 0-4
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Schiedam DJ3 Voorhout DJ1 (O) 1-3
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Voorhout DJ1 (O) Thor DJ2 2-3
Klein Zwitserland DJ2 Roomburg DJ2 2-1
Cartouche DJ1 Leiden DJ3 2-1
Alphen DJ1 Wateringse veld DJ1 (O) 5-0
HUDITO DJ3 Forescate DJ1 3-0
Schiedam DJ3 Catwijck DJ1 0-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Wateringse veld DJ1 (O) Cartouche DJ1 5-1
Forescate DJ1 Alphen DJ1 0-7
Catwijck DJ1 HUDITO DJ3 0-2
Thor DJ2 Schiedam DJ3 8-1
Roomburg DJ2 Voorhout DJ1 (O) 3-6
Leiden DJ3 Klein Zwitserland DJ2 2-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Schiedam DJ3 Roomburg DJ2 6-2
HUDITO DJ3 Thor DJ2 3-2
Alphen DJ1 Catwijck DJ1 4-0
Forescate DJ1 Wateringse veld DJ1 (O) 0-7
Klein Zwitserland DJ2 Cartouche DJ1 8-1
Voorhout DJ1 (O) Leiden DJ3 2-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Cartouche DJ1 Voorhout DJ1 (O) 2-2
Leiden DJ3 Schiedam DJ3 2-3
Roomburg DJ2 HUDITO DJ3 0-13
Thor DJ2 Alphen DJ1 1-2
Catwijck DJ1 Forescate DJ1 3-2
Klein Zwitserland DJ2 Wateringse veld DJ1 (O) 1-4