Fietsoptocht.jpg
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Dames 4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Ellen de Jong
Coördinator dames Marjolein Nijveldt-Rasterhoff

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leonidas D26 Derby D3 10:05
Leonidas D27 Ommoord D4 11:40
Pijnacker D4 hdm D6 12:45
Pollux D3 Cartouche D4 10:30
Roomburg D11 Groen-Geel D14 10:45
Zoetermeer D4 HUDITO D7 15:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas D26 9 27 9 0 0
2 Pijnacker D4 9 21 7 0 2
3 Cartouche D4 9 21 7 0 2
4 Pollux D3 9 16 5 1 3
5 Leonidas D27 9 16 5 1 3
6 Derby D3 9 15 4 3 2
7 Ommoord D4 9 9 3 0 6
8 Groen-Geel D14 9 9 3 0 6
9 Zoetermeer D4 9 7 2 1 6
10 Roomburg D11 9 7 2 1 6
11 hdm D6 9 6 2 0 7
12 HUDITO D7 9 4 1 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov VMHC Pollux D3 10:30 uit
24 nov R.H.V. Leonidas D27 14:30 thuis - KG5
8 mrt R.H.V. Leonidas D26 n.n.b thuis
15 mrt OMHC D4 n.n.b uit
22 mrt H.C. Derby D3 n.n.b uit
29 mrt Groen-Geel D14 n.n.b thuis
5 apr hdm D6 n.n.b uit
19 apr D.H.C. Hudito D7 n.n.b thuis
10 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer D4 n.n.b uit
17 mei HC Pijnacker D4 n.n.b thuis
24 mei Leidse Hockey Club Roomburg D11 n.n.b uit
7 jun VMHC Pollux D3 n.n.b thuis
14 jun R.H.V. Leonidas D27 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Pijnacker D4 Zoetermeer D4 9-0
Pollux D3 hdm D6 7-0
Ommoord D4 Derby D3 2-5
Leonidas D26 Cartouche D4 5-4
Leonidas D27 Groen-Geel D14 4-0
Roomburg D11 HUDITO D7 9-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Cartouche D4 Ommoord D4 4-0
Derby D3 Pijnacker D4 0-3
Groen-Geel D14 Leonidas D26 0-4
HUDITO D7 Pollux D3 0-2
Zoetermeer D4 Roomburg D11 5-5
hdm D6 Leonidas D27 3-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Roomburg D11 Pijnacker D4 0-13
Cartouche D4 Derby D3 3-2
Ommoord D4 Groen-Geel D14 3-1
Leonidas D27 HUDITO D7 4-1
Pollux D3 Zoetermeer D4 5-1
Leonidas D26 hdm D6 4-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Pijnacker D4 Pollux D3 2-1
hdm D6 Ommoord D4 3-0
HUDITO D7 Leonidas D26 0-6
Zoetermeer D4 Leonidas D27 4-3
Groen-Geel D14 Cartouche D4 0-3
Derby D3 Roomburg D11 6-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Pollux D3 Roomburg D11 1-0
Groen-Geel D14 Derby D3 0-4
Leonidas D27 Pijnacker D4 2-1
Leonidas D26 Zoetermeer D4 4-2
Ommoord D4 HUDITO D7 7-1
Cartouche D4 hdm D6 10-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
hdm D6 Groen-Geel D14 0-1
Zoetermeer D4 Ommoord D4 3-4
Pijnacker D4 Leonidas D26 0-2
HUDITO D7 Cartouche D4 0-3
Roomburg D11 Leonidas D27 0-2
Derby D3 Pollux D3 1-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Ommoord D4 Pijnacker D4 1-6
Cartouche D4 Zoetermeer D4 7-1
hdm D6 Derby D3 1-4
Groen-Geel D14 HUDITO D7 3-2
Leonidas D26 Roomburg D11 8-0
Leonidas D27 Pollux D3 4-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
HUDITO D7 hdm D6 5-1
Pollux D3 Leonidas D26 0-2
Roomburg D11 Ommoord D4 3-2
Zoetermeer D4 Groen-Geel D14 2-5
Pijnacker D4 Cartouche D4 3-0
Derby D3 Leonidas D27 2-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Groen-Geel D14 Pijnacker D4 0-2
HUDITO D7 Derby D3 2-2
Leonidas D26 Leonidas D27 4-1
Ommoord D4 Pollux D3 0-1
Cartouche D4 Roomburg D11 5-1
hdm D6 Zoetermeer D4 3-5