DSC_0812.JPG
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Veteranen LA

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Frank van Diepenbeek
Coach Frank Bergeren
Coach Ralph van Brakel
Manager Frank Bergeren
Manager Ralph van Brakel
Coördinator veteranen Guido Dommisse

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto HLA SCHC HLA 14:15
Bloemendaal HLA AthenA HLA 12:45
Bloemendaal HLB Klein Zwitserland HLA 11:00
Pinoké HLA Cartouche HLA 14:45
Xenios HLA Dordrecht HLA 14:00
hdm HLA Leonidas HLA 14:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rood-Wit HLA 11 31 10 1 0
2 Pinoké HLA 9 21 7 0 2
3 Leonidas HLA 10 21 7 0 3
4 Bloemendaal HLA 10 20 6 2 2
5 hdm HLA 8 16 4 4 0
6 AthenA HLA 9 12 4 0 5
7 Xenios HLA 10 12 4 0 6
8 SCHC HLA 10 11 3 2 5
9 Cartouche HLA 11 11 3 2 6
10 Dordrecht HLA 10 9 2 3 5
11 Alecto HLA 10 9 2 3 5
12 Klein Zwitserland HLA 9 4 1 1 7
13 Bloemendaal HLB 9 3 1 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov Pinoké HLA 14:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 1 SEPTEMBER 2019
Rood-Wit HLA Dordrecht HLA 6-1
hdm HLA Bloemendaal HLA 0-0
Rotterdam-Victoria HLA SCHC HLA 2-1
Pinoké HLA Klein Zwitserland HLA 7-1
Alecto HLA Leonidas HLA 1-2
Xenios HLA Cartouche HLA 4-2
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
SCHC HLA Xenios HLA 0-4
Klein Zwitserland HLA Rotterdam-Victoria HLA 4-1
Leonidas HLA Pinoké HLA 2-3
AthenA HLA Alecto HLA 0-1
Cartouche HLA Rood-Wit HLA 0-7
Dordrecht HLA hdm HLA 2-3
Bloemendaal HLA Bloemendaal HLB 7-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Xenios HLA Klein Zwitserland HLA 3-2
Pinoké HLA AthenA HLA 3-2
Alecto HLA Bloemendaal HLA 1-6
Bloemendaal HLB hdm HLA 1-3
Cartouche HLA Dordrecht HLA 0-0
Rotterdam-Victoria HLA Leonidas HLA 1-3
WOENSDAG 18 SEPTEMBER 2019
Rood-Wit HLA SCHC HLA 3-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Bloemendaal HLA Pinoké HLA 3-2
Leonidas HLA Xenios HLA 7-1
Klein Zwitserland HLA Rood-Wit HLA 1-6
SCHC HLA Cartouche HLA 1-2
hdm HLA Alecto HLA 2-2
Dordrecht HLA Bloemendaal HLB 3-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Xenios HLA AthenA HLA 2-4
Alecto HLA Bloemendaal HLB 3-0
SCHC HLA Dordrecht HLA 2-3
Cartouche HLA Klein Zwitserland HLA 3-1
Rood-Wit HLA Leonidas HLA 4-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Dordrecht HLA Alecto HLA 3-3
Klein Zwitserland HLA SCHC HLA 1-2
Leonidas HLA Cartouche HLA 3-0
AthenA HLA Rood-Wit HLA 1-4
Bloemendaal HLA Xenios HLA 6-1
Bloemendaal HLB Pinoké HLA 0-7
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Klein Zwitserland HLA Dordrecht HLA 0-0
Rood-Wit HLA Bloemendaal HLA 6-0
SCHC HLA Leonidas HLA 2-1
Pinoké HLA Alecto HLA 3-1
Xenios HLA hdm HLA 2-3
Cartouche HLA AthenA HLA 2-4
WOENSDAG 16 OKTOBER 2019
AthenA HLA SCHC HLA 1-0
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Dordrecht HLA Pinoké HLA 0-2
Leonidas HLA Klein Zwitserland HLA 2-0
Bloemendaal HLA Cartouche HLA 6-0
hdm HLA Rood-Wit HLA 3-3
Bloemendaal HLB Xenios HLA 2-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Rood-Wit HLA Bloemendaal HLB 5-0
Xenios HLA Alecto HLA 7-2
Klein Zwitserland HLA AthenA HLA 2-1
SCHC HLA Bloemendaal HLA 0-0
Cartouche HLA hdm HLA 1-3
Leonidas HLA Dordrecht HLA 5-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Bloemendaal HLA Klein Zwitserland HLA 7-3
hdm HLA SCHC HLA 3-3
Bloemendaal HLB Cartouche HLA 0-6
Alecto HLA Rood-Wit HLA 1-3
AthenA HLA Leonidas HLA 1-3
Pinoké HLA Xenios HLA 4-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Cartouche HLA Alecto HLA 1-1
SCHC HLA Bloemendaal HLB 4-1
Leonidas HLA Bloemendaal HLA 2-0
AthenA HLA Dordrecht HLA 1-0
Rood-Wit HLA Pinoké HLA 6-4