DSC_0812.JPG
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Dames Jong 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Emma van den Hee
Trainer Mike Antonissen
Coördinator dames Marjolein Nijveldt-Rasterhoff

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht DJ1 IJssel DJ3 12:30
Forcial DJ1 Capelle DJ1 (O) 11:55
Pollux DJ2 Cartouche DJ3 11:00
Rotterdam DJ1 Victoria DJ6 12:45
Souburgh DJ1 (O) Spijkenisse DJ2 12:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Cartouche DJ3 9 21 7 0 2
2 Forcial DJ1 7 19 6 1 0
3 Barendrecht DJ1 7 19 6 1 0
4 IJssel DJ3 8 16 5 1 2
5 Capelle DJ1 7 11 3 2 2
6 Victoria DJ6 8 10 3 1 4
7 Rotterdam DJ1 8 10 3 1 4
8 Pollux DJ2 7 7 2 1 4
9 Spijkenisse DJ2 8 5 1 2 5
10 Leonidas DJ6 9 2 0 2 7
11 Souburgh DJ1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov VMHC Pollux DJ2 11:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Souburgh DJ1 (O) Cartouche DJ3 0-8
Pollux DJ2 IJssel DJ3 0-1
Forcial DJ1 Victoria DJ6 9-1
Barendrecht DJ1 Rotterdam DJ1 3-1
Leonidas DJ6 Spijkenisse DJ2 3-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Spijkenisse DJ2 Barendrecht DJ1 0-3
Capelle DJ1 (O) Souburgh DJ1 (O) 5-2
Rotterdam DJ1 Forcial DJ1 1-7
Cartouche DJ3 Leonidas DJ6 5-0
Victoria DJ6 Pollux DJ2 2-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Cartouche DJ3 Spijkenisse DJ2 6-2
Forcial DJ1 Barendrecht DJ1 2-2
Pollux DJ2 Rotterdam DJ1 2-3
Souburgh DJ1 (O) IJssel DJ3 1-4
Leonidas DJ6 Capelle DJ1 (O) 1-6
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Victoria DJ6 Souburgh DJ1 (O) 9-1
Barendrecht DJ1 Pollux DJ2 3-0
Spijkenisse DJ2 Forcial DJ1 0-7
IJssel DJ3 Leonidas DJ6 3-1
Capelle DJ1 (O) Cartouche DJ3 1-8
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Leonidas DJ6 Victoria DJ6 0-4
Cartouche DJ3 IJssel DJ3 5-0
Capelle DJ1 (O) Spijkenisse DJ2 3-3
Pollux DJ2 Forcial DJ1 0-8
Souburgh DJ1 (O) Rotterdam DJ1 0-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Victoria DJ6 Cartouche DJ3 1-8
IJssel DJ3 Capelle DJ1 (O) 5-2
Spijkenisse DJ2 Pollux DJ2 0-2
Rotterdam DJ1 Leonidas DJ6 3-1
DONDERDAG 17 OKTOBER 2019
Barendrecht DJ1 Souburgh DJ1 (O) 6-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Capelle DJ1 (O) Victoria DJ6 3-2
Leonidas DJ6 Barendrecht DJ1 2-3
IJssel DJ3 Spijkenisse DJ2 2-5
Cartouche DJ3 Rotterdam DJ1 3-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Barendrecht DJ1 Cartouche DJ3 2-0
Forcial DJ1 Leonidas DJ6 8-0
Rotterdam DJ1 Capelle DJ1 (O) 1-1
Victoria DJ6 IJssel DJ3 2-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
IJssel DJ3 Rotterdam DJ1 3-2
Cartouche DJ3 Forcial DJ1 1-7
Leonidas DJ6 Pollux DJ2 3-3
Victoria DJ6 Spijkenisse DJ2 6-1