Fietsoptocht.jpg
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Veterinnen F zo

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Ellen Govers
Aanvoerder Lieke Tiemersma
Coördinator veterinnen Marjolein Nijveldt-Rasterhoff

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs DB Zoetermeer DB 10:30
Bleiswijk DA Ring Pass Delft DA 10:45
Cartouche DE Leiden DB 10:35
Craeyenhout DB Roomburg DB 12:00
Spijkenisse DA Cartouche DD 10:30
Voorhout DA Cartouche DF 11:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Ring Pass Delft DA 10 24 7 3 0
2 Spijkenisse DA 10 21 7 0 3
3 Voorhout DA 10 19 6 1 3
4 Cartouche DD 10 17 4 5 1
5 Bleiswijk DA 10 16 5 1 4
6 Leiden DB 10 15 4 3 3
7 Zoetermeer DB 10 13 3 4 3
8 Craeyenhout DB 10 12 3 3 4
9 Cartouche DF 10 10 3 1 6
10 Roomburg DB 10 9 2 3 5
11 Berkel-Rodenrijs DB 10 7 2 1 7
12 Cartouche DE 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov MHC Voorhout DA 11:15 uit
8 mrt Berkel Rodenrijs DB n.n.b uit
15 mrt Craeyenhout DB n.n.b thuis
22 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE DE n.n.b uit
29 mrt HV Spijkenisse DA n.n.b thuis
5 apr Ring Pass Delft DA n.n.b uit
19 apr V.M.H.C. CARTOUCHE DD n.n.b thuis
10 mei LOHC DB n.n.b uit
17 mei Leidse Hockey Club Roomburg DB n.n.b thuis
24 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer DB n.n.b uit
7 jun HV Bleiswijk DA n.n.b uit
14 jun MHC Voorhout DA n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Roomburg DB Cartouche DE 1-3
Zoetermeer DB Craeyenhout DB 3-3
Cartouche DF Berkel-Rodenrijs DB 6-0
Cartouche DD Ring Pass Delft DA 1-1
Voorhout DA Bleiswijk DA 3-2
Leiden DB Spijkenisse DA 2-7
WOENSDAG 11 SEPTEMBER 2019
Roomburg DB Ring Pass Delft DA (0-0)TEMP_RESULT
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Craeyenhout DB Cartouche DF 2-1
Berkel-Rodenrijs DB Voorhout DA 1-5
Ring Pass Delft DA Leiden DB 4-1
Bleiswijk DA Cartouche DD 5-4
Cartouche DE Zoetermeer DB 0-1
Spijkenisse DA Roomburg DB 7-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Berkel-Rodenrijs DB Bleiswijk DA 1-0
Leiden DB Cartouche DD 1-1
Zoetermeer DB Spijkenisse DA 4-3
Voorhout DA Craeyenhout DB 2-0
Cartouche DF Cartouche DE 1-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Bleiswijk DA Leiden DB 2-1
Craeyenhout DB Berkel-Rodenrijs DB 2-0
Cartouche DE Voorhout DA 0-3
Spijkenisse DA Cartouche DF 6-2
Ring Pass Delft DA Zoetermeer DB 1-1
Cartouche DD Roomburg DB 4-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Zoetermeer DB Cartouche DD 2-2
Berkel-Rodenrijs DB Cartouche DE 1-0
Craeyenhout DB Bleiswijk DA 5-2
Roomburg DB Leiden DB 0-0
Voorhout DA Spijkenisse DA 3-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Leiden DB Zoetermeer DB 3-2
Ring Pass Delft DA Voorhout DA 5-1
Spijkenisse DA Berkel-Rodenrijs DB 3-0
Cartouche DE Craeyenhout DB 1-1
Bleiswijk DA Roomburg DB 1-0
Cartouche DD Cartouche DF 2-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Cartouche DF Ring Pass Delft DA 0-6
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Voorhout DA Cartouche DD 2-3
Cartouche DE Bleiswijk DA 1-2
Craeyenhout DB Spijkenisse DA 0-1
Berkel-Rodenrijs DB Ring Pass Delft DA 0-2
Cartouche DF Leiden DB 1-3
Zoetermeer DB Roomburg DB 3-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Cartouche DD Berkel-Rodenrijs DB 4-1
Leiden DB Voorhout DA 2-2
Spijkenisse DA Cartouche DE 7-0
Bleiswijk DA Zoetermeer DB 4-4
Ring Pass Delft DA Craeyenhout DB 3-1
Roomburg DB Cartouche DF 2-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Cartouche DF Zoetermeer DB 1-0
Spijkenisse DA Bleiswijk DA 4-2
Berkel-Rodenrijs DB Leiden DB 0-3
Craeyenhout DB Cartouche DD 3-3
Cartouche DE Ring Pass Delft DA 1-5
Voorhout DA Roomburg DB 0-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Ring Pass Delft DA Spijkenisse DA 2-0
Cartouche DD Cartouche DE 1-0
Leiden DB Craeyenhout DB 4-2
Roomburg DB Berkel-Rodenrijs DB 2-2
Cartouche DF Bleiswijk DA 0-5
Zoetermeer DB Voorhout DA 2-3