DSC_0812.JPG
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Agenda

26-9 JC1
26-9 MA1
26-9 JA1
26-9 JB2
28-9 HT3 Opleiding

Sponsoren

Verslagen

Nog geen verslagen.
Dit schema loopt van 30-8-2020 t/m 1-12-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 16:30 Scholen Trainingsgroep KG3 NOVUM
16:00 - 16:30 Scholen Trainingsgroep KG5 NOVUM
16:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep Mini
16:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep LG7
16:00 - 17:00 Jongens 6 E1 Berend-Jan van Oorschot
Bink Suurenbroek
Teun Zwaan
Rabobank E Circuit (jongens) 1e jaars (5 teams)
16:00 - 17:00 Jongens 6 E2 Tom Provily
Tycho Vermeeren
Rabobank E Circuit (jongens) 1e jaars (5 teams)
16:00 - 17:00 Jongens 6 E3 Tijn Hofland Rabobank E Circuit (jongens) 1e jaars (5 teams)
16:00 - 17:00 Jongens 6 E4 Rabobank E Circuit (jongens) 1e jaars (5 teams)
16:00 - 17:00 Jongens 6 E5 Eline Vesseur
Teun Steenhuijsen
Rabobank E Circuit (jongens) 1e jaars (5 teams)
16:00 - 17:00 Jongens D1 Annemijn Vrijbergen
Anouk de Wolf
Charlotte Aris
Laurine Groothuis
KG4 D-Circuit Spelen & Bewegen (oneven teams)
16:00 - 17:00 Jongens D3 Ralph Kikke KG4 D-Circuit Spelen & Bewegen (oneven teams)
16:00 - 17:00 Jongens D5 Bob Spork
Thijs Zanders
KG4 D-Circuit Spelen & Bewegen (oneven teams)
16:00 - 17:00 Jongens D7 Eline Koster KG4 D-Circuit Spelen & Bewegen (oneven teams)
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E1 Annejet van den Bos KG2 E circuit (meisjes) 1e jaars (6 teams)
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E2 Meike Herrmann
Claire Godijn
Esmée Maartje Vogelenzang De Jong
Marijn Verbruggen
KG2 E circuit (meisjes) 1e jaars (6 teams)
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E3 Maartje Martin KG2 E circuit (meisjes) 1e jaars (6 teams)
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E4 Feline Boekraad KG2 E circuit (meisjes) 1e jaars (6 teams)
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E5 Feline Reusken
Minke Vreeburg
KG2 E circuit (meisjes) 1e jaars (6 teams)
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E6 Frédérique (Kiki) Schenk
Janneke Vennegoor
KG2 E circuit (meisjes) 1e jaars (6 teams)
16:00 - 17:00 Meisjes D1 KG4 D-Circuit Spelen & Bewegen (oneven teams)
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Bas van der Drift KG4 D-Circuit Spelen & Bewegen (oneven teams)
16:00 - 17:00 Meisjes D5 Pepijn van Iperen KG4 D-Circuit Spelen & Bewegen (oneven teams)
16:00 - 17:00 Meisjes D7 Hannah Ouwerkerk
Maxime Verbeek
Meike de Wolf
KG4 D-Circuit Spelen & Bewegen (oneven teams)
16:30 - 19:15 GoedFysio Trainingsgroep KG3 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes B6 Matthijs Herder KG5 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes C3 Mark Wieringa KG5 - AB
17:00 - 18:00 Jongens 8 E1 Maarten van der Ent Braat
Pax Buitenhuis
Rabobank E Circuit (jongens) 2e jaars (4 teams)
17:00 - 18:00 Jongens 8 E2 Bram Jakobsen
Huib Kernkamp
Rabobank E Circuit (jongens) 2e jaars (4 teams)
17:00 - 18:00 Jongens 8 E3 Teun Zwaan
Tycho Vermeeren
Rabobank E Circuit (jongens) 2e jaars (4 teams)
17:00 - 18:00 Jongens 8 E4 Dion Dommisse
Naut Dommisse
Rabobank E Circuit (jongens) 2e jaars (4 teams)
17:00 - 18:00 Jongens D2 Ralph Kikke
Thijs Zanders
KG4 D- Circuit Spelen & Bewegen (even teams)
17:00 - 18:00 Jongens D4 KG4 D- Circuit Spelen & Bewegen (even teams)
17:00 - 18:00 Jongens D6 KG4 D- Circuit Spelen & Bewegen (even teams)
17:00 - 18:00 Meisjes 8 E1 Jikke Koster
Lotte Tjebbes
KG2
17:00 - 18:00 Meisjes 8 E2 Charlotte Aris
Hannah Ouwerkerk
KG2
17:00 - 18:00 Meisjes 8 E3 Lieve van der Rijken
Noor Wijnands
KG2
17:00 - 18:00 Meisjes 8 E4 Elize van den Hengel
Evie Rolf
KG2
17:00 - 18:00 Meisjes 8 E5 Frédérique (Kiki) Schenk
Janneke Vennegoor
KG2
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Bob Spork
Emma Reusken
KG4 D- Circuit Spelen & Bewegen (even teams)
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Eline Koster
Meike de Wolf
Rosemarijn Baggen
KG4 D- Circuit Spelen & Bewegen (even teams)
17:00 - 18:00 Meisjes D6 Bas van der Drift
Maxime Verbeek
Rudolf Quarles Van Ufford
KG4 D- Circuit Spelen & Bewegen (even teams)
17:00 - 18:00 Meisjes D8 Anouk de Wolf
Pepijn van Iperen
Sietse de Boer
KG4 D- Circuit Spelen & Bewegen (even teams)
17:45 - 19:00 Meisjes A6 Matthijs Herder KG5 - CD
18:00 - 19:15 Jongens B2 Dave Dommisse
Hidde Dungelmann
Rabobank - CD
18:00 - 19:15 Jongens C1 Pieter Pieterse KG2 - AB
18:00 - 19:15 Jongens C2 Quinten Adema
Thijl van der Rijken
Mike Antonissen
KG2 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes B3 Fleur Doesema KG3 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C1 Ruben Kikke
Laura Driel
KG4 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C2 Biente Dungelmann
Julia Hamilton
KG4 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C8 Gert-Jan van der Heijden KG5 - AB
18:30 - 19:45 Jongens B1 Mees Soek
Sander Boswijk
Rabobank - AB
19:00 - 20:15 Jongens B3 Neal Storey KG5 - CD
19:15 - 20:30 Jongens A2 Dave Dommisse KG4 - CD
19:15 - 20:30 Jongens A4 KG3 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A2 Lidian Mentink KG2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A3 Mike Antonissen KG4 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A4 Hidde Dungelmann KG5 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A5 Isabelle Burger KG3 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B2 Birgitte Kok-Coers
Fleur Doesema
KG2 - CD
19:45 - 21:00 Meisjes A1 Mees Soek
Sander Boswijk
Rabobank - AB
19:45 - 21:00 Meisjes B1 Laura Driel
Ruben Kikke
Rabobank - CD
20:30 - 21:45 Dames 3 KG2 - CD
20:30 - 21:45 Jongens A3 Neal Storey KG2 - AB
20:30 - 21:45 Trimmers Ma1 KG3 soms wedstrijd
20:30 - 21:45 Trimmers Ma1 KG5 - AB soms wedstrijd
20:30 - 21:45 Trimmers Ma1 Mike Antonissen KG4
21:00 - 22:15 Trimmers Ma1 Rabobank soms wedstrijd
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep Mini
16:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep LG7
16:00 - 17:15 Meisjes D1 Anouk de Wolf
Max Stechweij
KG2
16:00 - 17:15 Meisjes D2 Eline Koster
Maxime Verbeek
KG2
16:00 - 17:15 Meisjes D3 Annemijn Vrijbergen
Laurine Groothuis
KG2
16:30 - 17:45 Jongens D1 Jaïr Levie
Sietse de Boer
Sven Westendorp
KG4
16:30 - 17:45 Jongens D2 Bas van der Drift
Ralph Kikke
KG4
16:30 - 17:45 Jongens D3 Boris Stomps KG4
17:15 - 18:30 Meisjes A1 Jikke Koster
Coosje van Wijck
Rabobank - AB
17:15 - 18:30 Meisjes C1 Max Stechweij
Ruben Kikke
KG2 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes C2 Lonneke Schijvens-de Groot
Julia Hamilton
KG2 - CD
17:30 - 19:00 Vaardigheidstraining Trainingsgroep KG5 - AB
17:45 - 19:00 Jongens C1 Pieter Pieterse
Sietse de Boer
Sven Westendorp
KG4
17:45 - 19:00 Jongens C2 Quinten Adema
Thijl van der Rijken
Jaïr Levie
KG4
18:30 - 20:00 Libanon Tribunaal Trainingsgroep KG3 - AB
18:30 - 20:00 Dames 1 Jasper Kokx
Jesper de Korte
Rabobank
18:30 - 19:45 Jongens B1 Boris Stomps
Guus Alewijnse
KG2 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes B1 Laura Driel
Ruben Kikke
KG2 - CD
19:00 - 20:30 Heren 5 Bart Bedet KG4 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Patrick Swaanenburg
Mark-Willem Hofland
KG4 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B5 Lidian Mentink KG5 - AB
19:45 - 21:00 Heren Jong 1 KG2 - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 Michiel van der Struijk Rabobank
20:15 - 21:30 Heren Jong 2 Mike Antonissen KG5 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Jasper van de Sande KG2 - AB
20:30 - 21:45 Heren 35F KG4 - AB
20:30 - 21:45 Heren 35G KG4 - CD
20:30 - 21:45 Meisjes A1 KG3
20:30 - 21:45 Trimmers Di1 KG3
20:30 - 22:00 Trimmers Di1 KG5 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:00 F-jeugd 1e jrs jongens KG4 F circuit 1e jaar
14:00 - 15:00 F-jeugd 1e jrs meisjes KG4 F circuit 1e jaar
14:00 - 15:30 Scholen KG3 novum
14:45 - 15:45 Jongens 6 E1 Rabobank E Circuit 1e jaars E
14:45 - 15:45 Jongens 6 E2 Rabobank E Circuit 1e jaars E
14:45 - 15:45 Jongens 6 E3 Rabobank E Circuit 1e jaars E
14:45 - 15:45 Jongens 6 E4 Rabobank E Circuit 1e jaars E
14:45 - 15:45 Jongens 6 E5 Rabobank E Circuit 1e jaars E
14:45 - 15:45 Meisjes 6 E1 KG2 E Circuit 1e jaars ME
14:45 - 15:45 Meisjes 6 E2 KG2 E Circuit 1e jaars ME
14:45 - 15:45 Meisjes 6 E3 KG2 E Circuit 1e jaars ME
14:45 - 15:45 Meisjes 6 E4 KG2 E Circuit 1e jaars ME
14:45 - 15:45 Meisjes 6 E5 KG2 E Circuit 1e jaars ME
14:45 - 15:45 Meisjes 6 E6 Brechje Hessing KG2 E Circuit 1e jaars ME
15:00 - 16:00 Jongens F1 KG4 F circuit 2e jaar
15:00 - 16:00 Jongens F2 KG4 F circuit 2e jaar
15:00 - 16:00 Jongens F3 KG4 F circuit 2e jaar
15:00 - 16:00 Jongens F4 KG4 F circuit 2e jaar
15:00 - 16:00 Jongens F5 KG4 F circuit 2e jaar
15:00 - 16:00 Meisjes F1 KG4 F circuit 2e jaar
15:00 - 16:00 Meisjes F2 KG4 F circuit 2e jaar
15:00 - 16:00 Meisjes F3 KG4 F circuit 2e jaar
15:00 - 16:00 Meisjes F4 KG4 F circuit 2e jaar
15:00 - 16:00 Meisjes F5 KG4 F circuit 2e jaar
15:45 - 16:45 Jongens 8 E1 Rabobank E Circuit 2e jaar JE
15:45 - 16:45 Jongens 8 E2 Rabobank E Circuit 2e jaar JE
15:45 - 16:45 Jongens 8 E3 Rabobank E Circuit 2e jaar JE
15:45 - 16:45 Jongens 8 E4 Rabobank E Circuit 2e jaar JE
15:45 - 16:45 Meisjes 8 E1 KG2 E Circuit 2e jaar ME
15:45 - 16:45 Meisjes 8 E2 KG2 E Circuit 2e jaar ME
15:45 - 16:45 Meisjes 8 E3 KG2 E Circuit 2e jaar ME
15:45 - 16:45 Meisjes 8 E4 KG2 E Circuit 2e jaar ME
15:45 - 16:45 Meisjes 8 E5 KG2 E Circuit 2e jaar ME
16:15 - 19:45 Keeperstraining Trainingsgroep KG4 Goalieworks
16:45 - 18:00 Jongens B4 KG3 Even weken: MC4, MC5, MB4, MB5 oneven weken: JC3, JC4, JB4
16:45 - 18:00 Jongens B4 Rabobank Even weken: JC3, JC4, JB4 Oneven weken: MC6, MC7, MB6, MB7
16:45 - 18:00 Jongens B7 Bob Spork
Mike Antonissen
KG2 Even weken: JB7, MC8, MB8 Oneven weken: MC4, MC5, MB4, MB5
16:45 - 18:00 Jongens B7 Bob Spork
Mike Antonissen
KG5 Even weken: MC6, MC7, MB6, MB7 Oneven weken: JB7, MC8, MB8
16:45 - 18:00 Jongens C3 Dave Dommisse
Frederik de Wit
Naut Dommisse
KG3 Even weken: MC4, MC5, MB4, MB5 oneven weken: JC3, JC4, JB4
16:45 - 18:00 Jongens C3 Dave Dommisse
Frederik de Wit
Naut Dommisse
Rabobank Even weken: JC3, JC4, JB4 Oneven weken: MC6, MC7, MB6, MB7
16:45 - 18:00 Jongens C4 Rabobank Even weken: JC3, JC4, JB4 Oneven weken: MC6, MC7, MB6, MB7
16:45 - 18:00 Jongens C4 KG3 Even weken: MC4, MC5, MB4, MB5 oneven weken: JC3, JC4, JB4
16:45 - 18:00 Meisjes B4 KG2 Even weken: JB7, MC8, MB8 Oneven weken: MC4, MC5, MB4, MB5
16:45 - 18:00 Meisjes B4 KG3 Even weken: MC4, MC5, MB4, MB5 oneven weken: JC3, JC4, JB4
16:45 - 18:00 Meisjes B5 KG3 Even weken: MC4, MC5, MB4, MB5 oneven weken: JC3, JC4, JB4
16:45 - 18:00 Meisjes B5 KG2 Even weken: JB7, MC8, MB8 Oneven weken: MC4, MC5, MB4, MB5
16:45 - 18:00 Meisjes B6 Rabobank Even weken: JC3, JC4, JB4 Oneven weken: MC6, MC7, MB6, MB7
16:45 - 18:00 Meisjes B6 KG5 Even weken: MC6, MC7, MB6, MB7 Oneven weken: JB7, MC8, MB8
16:45 - 18:00 Meisjes B7 KG5 Even weken: MC6, MC7, MB6, MB7 Oneven weken: JB7, MC8, MB8
16:45 - 18:00 Meisjes B7 Rabobank Even weken: JC3, JC4, JB4 Oneven weken: MC6, MC7, MB6, MB7
16:45 - 18:00 Meisjes B8 KG2 Even weken: JB7, MC8, MB8 Oneven weken: MC4, MC5, MB4, MB5
16:45 - 18:00 Meisjes B8 KG5 Even weken: MC6, MC7, MB6, MB7 Oneven weken: JB7, MC8, MB8
16:45 - 18:00 Meisjes C4 Niels van Drimmelen KG3 Even weken: MC4, MC5, MB4, MB5 oneven weken: JC3, JC4, JB4
16:45 - 18:00 Meisjes C4 Niels van Drimmelen KG2 Even weken: JB7, MC8, MB8 Oneven weken: MC4, MC5, MB4, MB5
16:45 - 18:00 Meisjes C5 KG2 Even weken: JB7, MC8, MB8 Oneven weken: MC4, MC5, MB4, MB5
16:45 - 18:00 Meisjes C5 KG3 Even weken: MC4, MC5, MB4, MB5 oneven weken: JC3, JC4, JB4
16:45 - 18:00 Meisjes C6 Menno Duthler
Annette Schut
Jordi Pavloff
Danique Freeze
KG5 Even weken: MC6, MC7, MB6, MB7 Oneven weken: JB7, MC8, MB8
16:45 - 18:00 Meisjes C6 Menno Duthler
Annette Schut
Danique Freeze
Jordi Pavloff
Rabobank Even weken: JC3, JC4, JB4 Oneven weken: MC6, MC7, MB6, MB7
16:45 - 18:00 Meisjes C7 Annette Schut Rabobank Even weken: JC3, JC4, JB4 Oneven weken: MC6, MC7, MB6, MB7
16:45 - 18:00 Meisjes C7 Annette Schut KG5 Even weken: MC6, MC7, MB6, MB7 Oneven weken: JB7, MC8, MB8
16:45 - 18:00 Meisjes C8 KG2 Even weken: JB7, MC8, MB8 Oneven weken: MC4, MC5, MB4, MB5
16:45 - 18:00 Meisjes C8 KG5 Even weken: MC6, MC7, MB6, MB7 Oneven weken: JB7, MC8, MB8
18:00 - 20:30 GoedFysio Trainingsgroep Mini
18:00 - 19:15 Jongens B3 Neal Storey Rabobank oneven weken op veld 3 trainen
18:00 - 19:15 Jongens B5 KG2 oneven weken op veld 5 trainen
18:00 - 19:15 Jongens B6 KG2 oneven weken op veld 5 trainen
18:00 - 19:15 Jongens C5 Frederik de Wit
Mike Antonissen
Jordi Pavloff
KG2 oneven weken op veld 5 trainen
18:00 - 19:15 Jongens C6 KG2 oneven weken op veld 5 trainen
18:00 - 19:15 Meisjes A2 Tamara de Kort KG5 - AB Oneven weken op veld 2 trainen
18:00 - 19:15 Meisjes A3 Dave Dommisse KG5 - CD oneven weken op veld 2 trainen
18:00 - 19:15 Meisjes A4 Mirthe Lieffering KG3 - AB oneven weken op veld 1 trainen
18:00 - 19:15 Meisjes A5 KG3 - CD oneven weken op veld 1 trainen
18:00 - 19:15 Meisjes B3 Rabobank oneven weken op veld 3 trainen
18:00 - 19:15 Meisjes C3 Rabobank oneven weken op veld 3 trainen
19:15 - 20:30 Dames 3 Mike Antonissen KG2 - AB
19:15 - 20:30 Dames 30C Neal Storey Rabobank
19:15 - 20:30 Dames 30D Rabobank
19:15 - 20:30 Dames 30E KG3 - AB
19:15 - 20:30 Dames 4 KG5 - CD
19:15 - 20:30 Dames Jong 3 KG5 - AB
19:15 - 20:30 Heren 6 KG2 - CD
19:15 - 20:30 Heren Jong 4 KG3 - CD
19:45 - 21:00 Dames 30F KG4 - CD
19:45 - 21:00 Heren 35D KG4 - AB
20:30 - 22:15 Dames 30A Rabobank - CD
20:30 - 21:45 Dames 30B Rabobank - AB
20:30 - 21:45 Dames Jong 2 Mike Antonissen KG2 - AB
20:30 - 21:45 Heren 4 KG2 - CD
20:30 - 21:45 Jongens A3 Neal Storey KG3 - CD
20:30 - 22:00 Meisjes B2 KG5
20:30 - 22:00 Trimmers Wo1 KG5
21:00 - 22:15 Dames Jong 1 KG4 - CD
21:00 - 22:15 Trimmers 50+ KG4 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:30 Heren 1 Michiel van der Struijk Rabobank
16:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep Mini
16:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep LG7
16:00 - 17:15 Jongens D2 Pepijn van Iperen
Bart-Jan van Duinen
KG2 - CD
16:00 - 17:15 Jongens D3 Thijs Zanders
Ralph Kikke
KG5 - CD
16:00 - 17:15 Jongens D7 Nout van Strien
Philip Karelse
KG3 - CD
16:00 - 17:15 Meisjes D1 Anouk de Wolf
Josephine Schenk
KG2 - AB
16:00 - 17:15 Meisjes D3 Annemijn Vrijbergen
Laurine Groothuis
KG5 - AB
16:00 - 17:15 Meisjes D4 Frederiek Timmermans
Lianne Minderhoud
KG3 - AB
16:30 - 17:45 Jongens D1 Sietse de Boer
Sven Westendorp
Rabobank - AB
16:30 - 17:45 Meisjes C1 Laura Driel
Max Stechweij
Ruben Kikke
KG4 MC1 MC2 combi
16:30 - 17:45 Meisjes C2 Biente Dungelmann
Jikke Koster
KG4 MC1 MC2 combi
16:30 - 17:45 Meisjes D2 Eline Koster
Maxime Verbeek
Rabobank - CD
17:15 - 18:30 Jongens B1 Boris Stomps
Mees Soek
KG2 - CD
17:15 - 18:30 Jongens B2 Dave Dommisse
Hidde Dungelmann
KG2 - AB
17:15 - 18:30 Jongens D6 Jordi Pavloff KG5 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes D5 Christiaan Westerman KG5 - CD
17:15 - 18:30 Meisjes D7 Rosa Goudappel
Sophie den Hollander
KG3 - CD
17:45 - 19:00 Jongens C1 Pieter Pieterse
Sietse de Boer
Rabobank - AB
17:45 - 19:00 Jongens C2 Quinten Adema
Thijl van der Rijken
Rabobank - CD
17:45 - 19:00 Meisjes B2 Birgitte Kok-Coers
Fleur Doesema
KG4 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes D6 Max Stechweij KG4 - CD
18:30 - 19:45 Jongens A2 Dave Dommisse KG5 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes A1 Jasper Kokx
Mees Soek
KG2 Combi MA1 MB1
18:30 - 19:45 Meisjes B1 Laura Driel KG2 Combi MA1 MB1
19:00 - 20:30 Heren 1 Michiel van der Struijk Rabobank
19:00 - 20:30 Heren 2 Jasper van de Sande KG4 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Ivo Verver
Mark-Willem Hofland
KG4 - CD
19:45 - 21:00 Heren 35B KG2 - CD
19:45 - 21:00 Heren 35C KG2 - AB
19:45 - 21:00 Heren 35E KG5 - CD
19:45 - 21:00 Jongens A4 KG5 - CD
19:45 - 21:00 Meisjes A6 KG5 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Jasper Kokx
Jesper de Korte
Rabobank
20:30 - 22:00 Trimmers Do1 KG4 JA1?
20:30 - 22:00 Trimmers Do2 KG3
21:00 - 22:30 Heren 3 KG2 - CD
21:00 - 22:30 Heren 35A KG2 - AB
21:00 - 22:15 Heren 35E KG5 - AB
21:00 - 22:15 Heren 45A KG5 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:30 Keeperstraining Trainingsgroep KG3 - AB keepersschool mini's
16:30 - 17:45 Jongens C4 Joris de Wolf
Okke Vermeeren
KG4 - CD
16:30 - 17:45 Jongens C5 Bart-Jan van Duinen
Youp Zuidgeest
Rabobank - CD
16:30 - 17:45 Jongens C6 Birgitte Kok-Coers KG2 - CD
16:30 - 17:45 Jongens D4 Friso van Hooft
Thijmen Olie
KG5 - AB
16:30 - 17:45 Jongens D5 Bram Jakobsen
Huib Kernkamp
KG2 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes C5 Tobias Albronda Rabobank - AB
16:30 - 17:45 Meisjes C7 Juriaan Vogelenzang De Jong KG5 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes D8 Flory Wijsman
Sam Borst
KG3 - CD
17:45 - 19:00 Jongens B4 Birgitte Kok-Coers KG2 - CD
17:45 - 19:00 Jongens B5 Jan Albert Kok KG2 - AB
17:45 - 19:00 Jongens C3 Bart-Jan van Duinen
Youp Zuidgeest
Rabobank - CD
17:45 - 19:00 Meisjes B4 Matthijs Herder KG4 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes B7 Lawrence Wijsman KG4 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes B8 Juriaan Vogelenzang De Jong KG5 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes C4 Niels van Drimmelen
Tobias Albronda
Rabobank - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C6 Kim Balt
Leen van der Toorn
KG5 - AB
19:00 - 20:15 Specialisten JA/JB Trainingsgroep KG4 - CD JA1 Specialisten
19:00 - 20:30 Dames 1 Jasper Kokx
Jesper de Korte
KG2
19:00 - 20:15 Dames 2 Tim van den Berg KG5 - AB
19:00 - 20:30 Heren 1 Michiel van der Struijk Rabobank
19:00 - 20:15 Heren Jong 3 KG3 - CD
19:00 - 20:15 Jongens B6 Matthijs Herder KG4 - AB
19:00 - 20:15 Jongens B7 Juriaan Vogelenzang De Jong KG5 - CD