DSC_0812.JPG
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Dit schema loopt van 1-9-2019 t/m 1-12-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Scholen Trainingsgroep KG2 Novum
16:00 - 17:00 Scholen Trainingsgroep KG5 Novum
16:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep Mini
16:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep LG7
16:00 - 17:00 Jongens 6 E1 KG3 Circuittraining
16:00 - 17:00 Jongens 6 E1 Naut Dommisse
Maxim Pronk
Riverdale Circuittraining
16:00 - 17:00 Jongens 6 E2 Berend-Jan van Oorschot
Bink Suurenbroek
Riverdale Circuittraining
16:00 - 17:00 Jongens 6 E2 KG3 Circuittraining
16:00 - 17:00 Jongens 6 E3 KG3 Circuittraining
16:00 - 17:00 Jongens 6 E3 Ties de Boer
Matthijs Frijlink
Riverdale Circuittraining
16:00 - 17:00 Jongens 6 E4 Teun Zwaan Riverdale Circuittraining
16:00 - 17:00 Jongens 6 E4 KG3 Circuittraining
16:00 - 17:00 Jongens 6 E5 KG3
16:00 - 17:00 Jongens 6 E5 Teun Zwaan
Tycho Vermeeren
Riverdale Circuittraining
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E1 Jikke Koster
Tess Veldhuis
Riverdale Circuittraining
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E1 KG3
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E2 KG3
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E2 Lieve van der Rijken
Renske van der Wal
Riverdale Circuittraining
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E3 Elize van den Hengel
Mathilde Goswami
Riverdale Circuittraining
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E3 KG3
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E4 Meike de Wolf
Roos van der Kevie
KG3 Circuittraining
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E4 Meike de Wolf
Roos van der Kevie
Riverdale Circuittraining
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E5 Jip Schellekens
Lise Bloemsma
Riverdale Circuittraining
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E5 Jip Schellekens
Lise Bloemsma
KG3 Circuittraining
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E6 Flory Wijsman
Sam Borst
KG3 Circuittraining
16:00 - 17:00 Meisjes 6 E6 Flory Wijsman
Sam Borst
Riverdale Circuittraining
17:00 - 18:00 Jongens 8 E1 Gijs Schop Riverdale Circuittraining
17:00 - 18:00 Jongens 8 E1 KG3
17:00 - 18:00 Jongens 8 E2 KG3
17:00 - 18:00 Jongens 8 E2 Bas van der Drift
Bram Jakobsen
Pepijn van Iperen
Riverdale Circuittraining
17:00 - 18:00 Jongens 8 E3 Teun Zwaan Riverdale Circuittraining
17:00 - 18:00 Jongens 8 E3 KG3
17:00 - 18:00 Jongens 8 E4 KG3
17:00 - 18:00 Jongens 8 E4 Loek Meijering
Maxim Pronk
Riverdale Circuittraining
17:00 - 18:00 Meisjes 8 E1 Isabel Franken
Julie Hudig
Riverdale Circuittraining
17:00 - 18:00 Meisjes 8 E1 Isabel Franken
Julie Hudig
KG3 Circuittraining
17:00 - 18:00 Meisjes 8 E2 Laurine Groothuis
Lotte Tjebbes
KG3 Circuittraining
17:00 - 18:00 Meisjes 8 E2 Laurine Groothuis
Lotte Tjebbes
Riverdale Circuittraining
17:00 - 18:00 Meisjes 8 E3 Frederiek Timmermans
Lianne Minderhoud
Riverdale Circuittraining
17:00 - 18:00 Meisjes 8 E3 Frederiek Timmermans
Lianne Minderhoud
KG3 Circuittraining
17:00 - 18:00 Meisjes 8 E4 Charlotte Aris
Hannah Ouwerkerk
KG3 Circuittraining
17:00 - 18:00 Meisjes 8 E4 Charlotte Aris
Hannah Ouwerkerk
Riverdale Circuittraining
17:00 - 18:00 Meisjes 8 E5 Lieve van der Rijken
Renske van der Wal
Lieve van der Rijken
Renske van der Wal
Riverdale Circuittraining
17:00 - 18:00 Meisjes 8 E5 KG3 Circuittraining
17:15 - 18:15 Jongens C3 Hugo Cramer
Jasper Siebert
Olivia Bell
Sander van Duinen
Tobias Albronda
Julie van Beek
KG4 Circuittraining
17:15 - 18:15 Jongens C4 Hugo Cramer
Jasper Siebert
Olivia Bell
Sander van Duinen
Tobias Albronda
Julie van Beek
KG4 Circuittraining
17:15 - 18:15 Jongens C5 Hugo Cramer
Jasper Siebert
Olivia Bell
Sander van Duinen
Tobias Albronda
Julie van Beek
KG4 Circuittraining
17:15 - 18:15 Jongens C6 Hugo Cramer
Jasper Siebert
Olivia Bell
Sander van Duinen
Tobias Albronda
Julie van Beek
KG4 Circuittraining
17:15 - 18:15 Jongens C7 Hugo Cramer
Jasper Siebert
Olivia Bell
Sander van Duinen
Tobias Albronda
Julie van Beek
KG4 Circuittraining
17:15 - 18:15 Meisjes A3 Laura Driel
Matthijs Herder
Sophie Thomson
Tess Niessen
Eleonore Vettewinkel
KG2 Circuittraining
17:15 - 18:15 Meisjes A4 Laura Driel
Matthijs Herder
Sophie Thomson
Tess Niessen
Eleonore Vettewinkel
KG2 Circuittraining
17:15 - 18:15 Meisjes A5 Eleonore Vettewinkel
Laura Driel
Matthijs Herder
Sophie Thomson
Tess Niessen
KG2 Circuittraining
17:15 - 18:15 Meisjes A6 Eleonore Vettewinkel
Laura Driel
Matthijs Herder
Sophie Thomson
Tess Niessen
KG2 Circuittraining
17:15 - 18:15 Meisjes D1 Annemijn Vrijbergen
Fiene Hofland
Florine Cramer
Hidde Dungelmann
Hilde Aris
Sander Boswijk
Thom de Oude
Anouk de Wolf
Rosemarijn Baggen
KG5 Circuittraining en S&B
17:15 - 18:15 Meisjes D2 Hidde Dungelmann
Thom de Oude
Annemijn Vrijbergen
Anouk de Wolf
Fiene Hofland
Florine Cramer
Hilde Aris
Rosemarijn Baggen
Sander Boswijk
KG5 Circuittraining en S&B
17:15 - 18:15 Meisjes D3 Annemijn Vrijbergen
Anouk de Wolf
Fiene Hofland
Florine Cramer
Hidde Dungelmann
Hilde Aris
Rosemarijn Baggen
Sander Boswijk
Thom de Oude
KG5 Circuittraining en S&B
17:15 - 18:15 Meisjes D4 Annemijn Vrijbergen
Anouk de Wolf
Fiene Hofland
Florine Cramer
Hidde Dungelmann
Hilde Aris
Rosemarijn Baggen
Sander Boswijk
Thom de Oude
KG5 Circuittraining en S&B
17:15 - 18:15 Meisjes D5 Annemijn Vrijbergen
Anouk de Wolf
Fiene Hofland
Florine Cramer
Hidde Dungelmann
Hilde Aris
Rosemarijn Baggen
Sander Boswijk
Thom de Oude
KG5 Circuittraining en S&B
17:15 - 18:15 Meisjes D6 Jeroen Smits
Remco de Boer
Annemijn Vrijbergen
Anouk de Wolf
Fiene Hofland
Florine Cramer
Hidde Dungelmann
Hilde Aris
Rosemarijn Baggen
Sander Boswijk
Thom de Oude
KG5 Circuittraining en S&B
17:15 - 18:15 Meisjes D7 Annemijn Vrijbergen
Anouk de Wolf
Fiene Hofland
Florine Cramer
Hidde Dungelmann
Hilde Aris
Rosemarijn Baggen
Sander Boswijk
Thom de Oude
KG5 Circuittraining en S&B
17:15 - 18:15 Meisjes D8 Annemijn Vrijbergen
Anouk de Wolf
Fiene Hofland
Florine Cramer
Hidde Dungelmann
Hilde Aris
Rosemarijn Baggen
Sander Boswijk
Thom de Oude
KG5 Circuittraining en S&B
18:15 - 19:15 Jongens A3 Hidde Dungelmann
Jasper le Rûtte
Sander Boswijk
Sophie Thomson
Olivia Bell
KG4 Circuittraining
18:15 - 19:15 Jongens A4 Hidde Dungelmann
Jasper le Rûtte
Olivia Bell
Sander Boswijk
Sophie Thomson
KG4 Circuittraining
18:15 - 19:15 Jongens A5 Hidde Dungelmann
Jasper le Rûtte
Olivia Bell
Sander Boswijk
Sophie Thomson
KG4 Circuittraining
18:15 - 19:30 Jongens C1 Jasper Siebert
Mike Antonissen
KG2
18:15 - 19:30 Jongens C2 Sietse de Boer
Floris Maas
KG2
18:15 - 19:15 Jongens D1 Hugo Cramer
Max Stechweij
Nienke van der Wal
Quinten Adema
Sander van Duinen
Sven Westendorp
Thijl van der Rijken
Pieter Modderman
Ruben Kikke
KG5 Circuittraining en S&B
18:15 - 19:15 Jongens D2 Hugo Cramer
Max Stechweij
Nienke van der Wal
Pieter Modderman
Quinten Adema
Sander van Duinen
Sven Westendorp
Thijl van der Rijken
Ruben Kikke
KG5 Circuittraining en S&B
18:15 - 19:15 Jongens D3 Hugo Cramer
Max Stechweij
Nienke van der Wal
Pieter Modderman
Quinten Adema
Sander van Duinen
Sven Westendorp
Thijl van der Rijken
Ruben Kikke
KG5 Circuittraining en S&B
18:15 - 19:15 Jongens D4 Hugo Cramer
Max Stechweij
Nienke van der Wal
Pieter Modderman
Quinten Adema
Sander van Duinen
Sven Westendorp
Thijl van der Rijken
Ruben Kikke
KG5 Circuittraining en S&B
18:15 - 19:15 Jongens D5 Hugo Cramer
Max Stechweij
Nienke van der Wal
Pieter Modderman
Quinten Adema
Sander van Duinen
Sven Westendorp
Thijl van der Rijken
Ruben Kikke
KG5 Circuittraining
18:15 - 19:15 Jongens D6 Hugo Cramer
Max Stechweij
Nienke van der Wal
Pieter Modderman
Quinten Adema
Sander van Duinen
Sven Westendorp
Thijl van der Rijken
Ruben Kikke
KG5 Circuittraining
18:15 - 19:15 Jongens D7 Hugo Cramer
Max Stechweij
Nienke van der Wal
Pieter Modderman
Quinten Adema
Sander van Duinen
Sven Westendorp
Thijl van der Rijken
Ruben Kikke
KG5 Circuittraining
18:15 - 19:30 Meisjes C1 Laura Driel
Tess Niessen
Lars Keser
Riverdale
18:15 - 19:30 Meisjes C2 Josephine Schenk
Lars Keser
Riverdale
19:15 - 20:30 Dames Jong 1 KG5 - CD
19:15 - 20:30 Jongens A2 Mike Antonissen KG4 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A2 Laura Driel KG5 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B2 Jasper le Rûtte
Liset Yperlaan
KG4 - AB
19:30 - 20:45 Jongens A1 Dominik Kotulski KG2 - AB
19:30 - 20:45 Jongens B1 Boris Stomps KG2 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes A1 Mees Soek
Sander Boswijk
Riverdale - AB
19:30 - 20:45 Meisjes B1 Sophie Thomson
Olivia Bell
Riverdale - CD
20:30 - 22:00 Trimmers Ma1 Mike Antonissen KG4
20:30 - 22:00 Trimmers Ma1 KG5 wedstrijd
20:45 - 22:00 Dames 3 KG2 - CD
20:45 - 22:15 Trimmers Ma1 Riverdale wedstrijd
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep Mini
16:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep LG7
16:15 - 17:30 Meisjes D1 Thom de Oude
Biente Dungelmann
Jasper Kokx
Anouk de Wolf
KG4
16:15 - 17:30 Meisjes D2 Anouk de Wolf
Biente Dungelmann
Jasper Kokx
Thom de Oude
KG4
16:15 - 17:30 Meisjes D3 Anouk de Wolf
Biente Dungelmann
Thom de Oude
Jasper Kokx
KG4
16:45 - 18:15 Jongens A1 Tomek Kotulski
Dominik Kotulski
Riverdale - CD
16:45 - 18:15 Jongens B1 Jaïr Levie
Robert de Ruiter
Riverdale - AB
16:45 - 18:00 Jongens C1 Jasper Siebert KG2 - AB
16:45 - 18:00 Jongens C2 Floris Maas
Sietse de Boer
KG2 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes C3 Anne-Fleur Schenk
Hugo Cramer
Josephine Schenk
Julia Hamilton
Maartje Feijt
KG3 Circuittraining
16:45 - 17:45 Meisjes C4 Julie van Beek
Anne-Fleur Schenk
Hugo Cramer
Josephine Schenk
Julia Hamilton
Maartje Feijt
KG3 Circuittraining
16:45 - 17:45 Meisjes C5 Anne-Fleur Schenk
Emily Adema
Hugo Cramer
Josephine Schenk
Julie van Beek
Milou Feijt
KG3 Circuittraining
16:45 - 17:45 Meisjes C6 Anne-Fleur Schenk
Emily Adema
Hugo Cramer
Josephine Schenk
Julia Hamilton
Julie van Beek
Maartje Feijt
Maxime Verbeek
KG3 Circuittraining
16:45 - 17:45 Meisjes C7 Anne-Fleur Schenk
Emily Adema
Hugo Cramer
Josephine Schenk
Julia Hamilton
Julie van Beek
Maartje Feijt
Maxime Verbeek
KG3 Circuittraining
16:45 - 17:45 Meisjes C8 Anne-Fleur Schenk
Emily Adema
Hugo Cramer
Josephine Schenk
Julia Hamilton
Julie van Beek
Maartje Feijt
Maxime Verbeek
KG3 Circuittraining
17:00 - 18:00 Jongens B3 Dave Dommisse
Mike Antonissen
Quinten Adema
KG5 Circuittraining
17:00 - 18:00 Jongens B4 Dave Dommisse
Mike Antonissen
Quinten Adema
KG5 Circuittraining
17:00 - 18:00 Jongens B5 Dave Dommisse
Mike Antonissen
Quinten Adema
KG5 Circuittraining
17:00 - 18:00 Jongens B6 Dave Dommisse
Mike Antonissen
Quinten Adema
KG5 Circuittraining
17:30 - 18:45 Meisjes C1 Tess Niessen KG4 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C2 Josephine Schenk
Lars Keser
KG4 - CD
18:00 - 19:15 Jongens D1 Quinten Adema
Ralph Kikke
Sven Westendorp
Yvonne Koot
Thijl van der Rijken
KG2
18:00 - 19:15 Jongens D2 Quinten Adema
Ralph Kikke
Sven Westendorp
Thijl van der Rijken
Yvonne Koot
KG2
18:00 - 19:15 Jongens D3 Thijl van der Rijken
Quinten Adema
Ralph Kikke
Sven Westendorp
Yvonne Koot
KG2
18:00 - 19:00 Meisjes B3 Hugo Cramer
Mike Antonissen
Sietse de Boer
Sophie Thomson
Fleur Doesema
Olivia Bell
Basten van Oostende
KG5 Circuittraining
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Fleur Doesema
Hugo Cramer
Mike Antonissen
Olivia Bell
Sietse de Boer
Sophie Thomson
Basten van Oostende
KG5 Circuittraining
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Fleur Doesema
Hugo Cramer
Mike Antonissen
Olivia Bell
Sietse de Boer
Sophie Thomson
Basten van Oostende
KG5 Circuittraining
18:00 - 19:00 Meisjes B6 Fleur Doesema
Hugo Cramer
Mike Antonissen
Olivia Bell
Sietse de Boer
Sophie Thomson
Basten van Oostende
KG5 Circuittraining
18:00 - 19:00 Meisjes B7 Fleur Doesema
Hugo Cramer
Mike Antonissen
Olivia Bell
Sietse de Boer
Sophie Thomson
Basten van Oostende
KG5 Circuittraining
18:00 - 19:00 Meisjes B8 Fleur Doesema
Hugo Cramer
Mike Antonissen
Olivia Bell
Sietse de Boer
Sophie Thomson
Basten van Oostende
KG5 Circuittraining
18:30 - 20:00 Libanon Tribunaal Trainingsgroep KG3 - AB
18:30 - 20:30 Heren 1 Pieter Pieterse
Tomek Kotulski
Riverdale
19:00 - 20:15 Meisjes A1 Jasper Kokx
Mees Soek
KG4 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes B1 Lisette van Calcar
Sophie Thomson
KG4 - AB
19:15 - 20:30 Dames 2 KG2 - AB
19:15 - 20:30 Heren Jong 2 Mike Antonissen KG5 - AB
19:15 - 20:30 Jongens B2 Hugo Cramer
Robert de Ruiter
KG2 - CD
20:30 - 22:15 Dames 1 Jaïr Levie
Jasper Kokx
Riverdale
20:30 - 22:15 Heren 2 Tomek Kotulski KG2 - AB
20:30 - 21:45 Heren Jong 1 Robert de Ruiter KG2 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers Di1 KG3
20:30 - 22:00 Trimmers Di1 KG5 - CD
20:30 - 21:45 Veteranen F KG4 - AB
20:30 - 21:45 Veteranen G KG4 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep Mini
14:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep LG7
14:00 - 15:00 Smurfen jongens Christiaan Vos
Esther Drouen-Gemser
Geesje van Woerden
Ivo Heck
Jan Hein Wagemans
Job Gompen
Karoly Schut
Maartje Braat-Hutter
Marianne Bongaerts
Marjolijn Kerssemakers
Matthijs Veld
Paulette Oerlemans-Egberts
Raymond van der Velde
Rogier Morsink
Ursula Kornman
Akin Ozkutan
Walter van den Bergh
Rein Rambaldo
KG4 Circuittraining
14:00 - 15:00 Smurfen meisjes Bas van der Heijden
Caroline Huizer
Inge Kneppelhout-Reijnen
Jaap Thiadens
Jeroen Smits
Liselotte Venhuizen
Lucie Vorster
Maaike Bouma
Marije de Wit*
Ron de Wit
Rein Rambaldo
KG4 Circuittraining
15:00 - 16:00 Jongens 6 E1 Arnoud Troe
Arjo Bunnik
Riverdale Circuittraining
15:00 - 16:00 Jongens 6 E2 Riverdale Circuittraining
15:00 - 16:00 Jongens 6 E3 Joke Uilenreef-Visser Riverdale Circuittraining
15:00 - 16:00 Jongens 6 E4 Jan Heijmans
Luanca Hordijk (wed.)
Marianne Schijff-van der Bruggen
Riverdale Circuittraining
15:00 - 16:00 Jongens 6 E5 Merel van Aardenne Riverdale Circuittraining
15:00 - 16:00 Jongens F1 Sander van Meerten
Tjeerd-Jan Aghina
KG4 Circuittraining
15:00 - 16:00 Jongens F2 Josselien Zilli-van den Broek
Maartje Wijn
KG4 Circuittraining
15:00 - 16:00 Jongens F3 Carolien Martens
Roel Honning
Maaike van Zijl
KG4 Circuittraining
15:00 - 16:00 Jongens F4 Danny Mulder
Ivo Heck
KG4 Circuittraining
15:00 - 16:00 Meisjes 6 E1 Francien Martin-visscher
Jeroen van Koperen
Kiona Hartman-maas
Walter van den Bergh
KG2 Circuittraining
15:00 - 16:00 Meisjes 6 E2 Charlotte Bliek
Maxime van der Laan-Kummeling
Nadine Dommisse
KG2 Circuittraining
15:00 - 16:00 Meisjes 6 E3 Elsbeth Dijkman
Viktorien Mos
KG2 Circuittraining
15:00 - 16:00 Meisjes 6 E4 Rogier Mattousch*
Viola de Vries
KG2 Circuittraining
15:00 - 16:00 Meisjes 6 E5 Esther Drouen-Gemser
Michelle Verhulst
KG2 Circuittraining
15:00 - 16:00 Meisjes 6 E6 Pamela van den Berg-van Kessel
Martine Uiterwijk Winkel
KG2 Circuittraining
15:00 - 16:00 Meisjes F1 Ferry Pikavet
Marieke Wolters
Renske Teunen
KG4 Circuittraining
15:00 - 16:00 Meisjes F2 Hiddeke Douma
Marnix Jansen
Rian van Daalen
Sander Aukema
KG4 Circuittraining
15:00 - 16:00 Meisjes F3 Adriaan Brok
Pieter Pieterse
KG4 Circuittraining
15:00 - 16:00 Meisjes F4 KG4 Circuittraining
15:00 - 16:00 Meisjes F5 Duco Dalenoord
Marleen van Wijk
KG4 Circuittraining
16:00 - 17:00 Jongens 8 E1 Ralph Kikke
Gijs Schop
Riverdale Circuittraining
16:00 - 17:00 Jongens 8 E2 Bas van der Drift
Bram Jakobsen
Pepijn van Iperen
Riverdale Circuittraining
16:00 - 17:00 Jongens 8 E3 Danny Mulder
Roos Stuurman
KG2 Circuittraining
16:00 - 17:00 Jongens 8 E4 KG2 Circuittraining
16:00 - 17:00 Meisjes 8 E1 Isabel Franken
Julie Hudig
Riverdale Circuittraining
16:00 - 17:00 Meisjes 8 E2 Laurine Groothuis
Lotte Tjebbes
Riverdale Circuittraining
16:00 - 17:00 Meisjes 8 E3 KG2 Circuittraining
16:00 - 17:00 Meisjes 8 E4 Tjeerd Schrier KG2 Circuittraining
16:00 - 17:00 Meisjes 8 E5 Femke Pronk-Zaaijer KG2 Circuittraining
16:15 - 19:45 Keeperstraining Trainingsgroep KG4 Goalieworks
17:00 - 18:15 Jongens B3 Neal Storey KG2 - CD
17:15 - 18:30 Jongens A3 Mike Antonissen Riverdale - CD
17:15 - 18:30 Meisjes D4 Kim van Loon-Bots
Mark Wieringa
KG5 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes D5 Isabelle Ligteringen
Niels van Drimmelen
Pim Arends
KG5 - CD
17:15 - 18:30 Meisjes D7 Femke Meijer
Marijn Verhoeven
KG2 - AB
18:00 - 19:15 Jongens A4 Robert de Ruiter Riverdale - AB
18:15 - 19:30 Jongens C3 Neal Storey KG2 - CD
18:30 - 19:45 Dames Jong 3 Mike Antonissen Riverdale - CD
18:30 - 19:45 Meisjes A3 Jochem Veltman KG2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A2 Robert de Ruiter Riverdale - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A4 KG3 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A6 Eline Freeze KG3 - AB
19:30 - 20:45 Heren 6 KG2 - CD
19:45 - 21:00 Dames 3 Mike Antonissen Riverdale - CD
19:45 - 21:00 Dames 4 KG5 - CD
19:45 - 21:00 Heren Jong 3 KG5 - AB
19:45 - 21:00 Veteranen D KG4 - AB
19:45 - 21:00 Veterinnen C zo Neal Storey KG2 - AB
19:45 - 21:00 Veterinnen D zo Neal Storey KG2 - AB
19:45 - 21:00 Veterinnen E zo Neal Storey KG2 - AB
19:45 - 21:00 Veterinnen F zo KG4 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers Wo1 KG3
20:30 - 21:45 Veterinnen B zo Robert de Ruiter Riverdale - AB
20:45 - 22:00 Heren 4 KG2 - CD
20:45 - 22:00 Veteranen LB Mini
21:00 - 22:15 Dames Jong 1 KG5 - CD
21:00 - 22:15 Dames Jong 2 Mike Antonissen Riverdale - CD
21:00 - 22:15 Veterinnen A zo Arnoud Troe KG2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep Mini
16:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep LG7
16:00 - 17:00 Meisjes A1 Jasper Kokx
Mees Soek
KG4 - CD
16:00 - 17:15 Meisjes D1 Sander Boswijk
Anouk de Wolf
KG4 - AB
16:15 - 17:30 Jongens C1 Jasper Siebert
Sietse de Boer
KG2 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes D3 Biente Dungelmann
Annemijn Vrijbergen
KG2 - CD
16:30 - 17:45 Jongens D3 Thijl van der Rijken
Quinten Adema
KG5 - CD
16:45 - 18:00 Jongens D1 Sven Westendorp
Yvonne Koot
Riverdale - CD
16:45 - 18:00 Jongens D2 Ruben Kikke
Max Stechweij
KG5 - AB
16:45 - 18:00 Jongens D5 Olivier Steenbergen KG3 - AB
16:45 - 18:00 Jongens D6 Hugo Cramer KG3 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes D2 Hidde Dungelmann
Thom de Oude
Riverdale - AB
17:15 - 18:30 Meisjes C1 Laura Driel
Tess Niessen
KG4 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes C2 Lars Keser
Lonneke Schijvens-de Groot
KG4 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes B1 Lisette van Calcar
Olivia Bell
KG2 - CD
17:45 - 19:00 Jongens C2 Floris Maas
Sietse de Boer
KG5 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes A1 Jasper Kokx
Mees Soek
KG2 - AB
18:00 - 19:00 Heren 1 Pieter Pieterse
Tomek Kotulski
Riverdale
18:00 - 19:15 Meisjes C5 Max Stechweij
Wouter Putker
KG5 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D6 Benthe Hol
Emma Reusken
KG3 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes D8 Gert-Jan van der Heijden KG3 - AB
18:30 - 19:45 Jongens B2 Robert de Ruiter KG4 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes B2 Hugo Cramer
Jasper le Rûtte
KG4 - CD
19:00 - 20:30 Dames 1 Jaïr Levie
Yvonne Koot
Jasper Kokx
Riverdale
19:00 - 20:30 Heren 2 Patrick Swaanenburg KG2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Tomek Kotulski
Matthijs van Aken
KG2 - CD
19:15 - 20:30 Jongens A5 Mike Antonissen KG3 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A5 Guido Favier KG3 - CD
19:30 - 20:45 Jongens A2 Ivo Verver
Mark-Willem Hofland
KG5 - CD
19:45 - 21:00 Veteranen B KG4 - CD
19:45 - 21:00 Veteranen C KG4 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Pieter Pieterse
Tomek Kotulski
Riverdale
20:30 - 22:00 Trimmers Do1 KG2
20:30 - 22:00 Trimmers Do2 Robert de Ruiter KG3
21:00 - 22:15 Heren 3 KG4 - CD
21:00 - 22:15 Veteranen A KG4 - AB
21:00 - 22:15 Veteranen E KG5 - AB
21:00 - 22:15 Veteranen LA KG5 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:30 Keeperstraining Trainingsgroep KG3 - AB mini's
16:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep Mini
16:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep LG7
16:00 - 17:15 Jongens C4 Bart-Jan van Duinen
Youp Zuidgeest
KG2 - AB
16:15 - 17:30 Jongens C5 Joris de Wolf
Okke Vermeeren
KG2 - CD
16:15 - 17:30 Jongens D4 Thijmen Olie Riverdale - AB
16:15 - 17:30 Meisjes B5 Birgitte Kok-Coers Riverdale - CD
16:15 - 17:30 Meisjes C6 KG4 - AB
16:30 - 17:45 Jongens C6 Kim Balt KG3 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes B6 Matthijs Herder KG5 - CD
17:15 - 18:30 Meisjes B7 Sophie Thomson KG2 - AB
17:30 - 18:45 Dames 2 Jasper Kokx KG2 - CD
17:30 - 18:45 Jongens B1 Boris Stomps Riverdale - AB
17:30 - 18:45 Jongens D7 Birgitte Kok-Coers Riverdale - CD
17:30 - 18:45 Meisjes B3 Lidian Mentink KG4 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C3 Eline Koster
Maxime Verbeek
KG4 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C4 Julie van Beek KG5 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes B4 Matthijs Herder KG5 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes C7 Kim Balt
Lawrence Wijsman
KG3 - CD
18:30 - 19:45 Jongens B4 Frederik de Wit
Julius van der Leeuw
KG2 - AB
18:45 - 20:00 Jongens B5 Birgitte Kok-Coers KG4 - AB
18:45 - 20:00 Jongens C7 Julie van Beek KG5 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes B8 Basten van Oostende KG4 - CD
18:45 - 19:45 Meisjes C8 Menno Duthler KG2 - CD
19:00 - 20:15 Jongens B6 Matthijs Herder KG5 - CD
19:15 - 21:00 Heren 1 Pieter Pieterse
Tomek Kotulski
Riverdale
19:45 - 21:30 Dames 1 Jaïr Levie
Jasper Kokx
KG2