Overig
LG hockey - Den Bosch LG3
12:30
Blauw meisjes - Cartouche MO7-Groen
13:35 - LG7
LG7
Geel meisjes - Ypenburg MO7-1
13:00 - Mini
Mini
Groen meisjes - Cartouche MO7-Blauw
13:35
MO10-1 - Klein Zwitserland MO10-4
10:00
MO10-2 - hdm MO10-1
08:45 - KG2
KG2
MO10-3 - Forescate MO10-Engeland
13:15
MO10-4 - hdm MO10-8
08:45 - KG5
KG5
MO10-5 - Klein Zwitserland MO10-8
08:45 - KG5
KG5
MO12-1 - hdm MO12-1
14:00
MO12-2 - Alphen MO12-1
08:30 - Rabobank
Rabobank
MO12-3 - HGC MO12-1
15:30
MO12-4 - Klein Zwitserland MO12-5
08:40 - KG3
KG3
MO12-5 - HGC MO12-4
08:45
MO12-6 - BerkelRodenrijs MO12-6
11:30 - KG5
KG5
MO12-7 - LOHC MO12-7
08:30 - KG4
KG4
MO12-8 - Waddinxvn MO12-2
12:00 - KG3
KG3
MO14-1 - Gouda MO14-1
10:15 - KG2
KG2
MO14-2 - Dordrecht MO14-1
12:05 - KG2
KG2
MO14-3 - Forcial MO14-1
10:40
MO14-4 - BerkelRodenrijs MO14-3
10:20
MO14-5 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO14-7
13:40 - KG3
KG3
MO14-6 - HDS MO14-4
09:00
MO14-7 - Gouda MO14-4
12:10 - KG4
KG4
MO14-8 - LOHC MO14-9
15:20 - KG3
KG3
MO16-1 - HGC MO16-1
12:10
MO16-2 - Rotterdam MO16-4
10:20
MO16-3 - Catwijck MO16-2
17:40
MO16-4 - LOHC MO16-5
11:30
MO16-5 - Wateringseveld MO16-3
16:15 - KG5
KG5
MO16-6 - Alphen MO16-4
17:00 - KG3
KG3
MO16-7 - Leonidas MO16-6
12:15
MO16-8 - HDS MO16-5
16:00
MO18-1 - Roomburg MO18-1
14:15
MO18-2 - Kieviten MO18-1
15:50 - KG4
KG4
MO18-3 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO18-3
16:05
MO18-4 - HV Westland MO18-4
10:25
MO18-5 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO18-5
17:40 - Rabobank
Rabobank
MO18-6 - Rotterdam MO18-8
17:35 - KG2
KG2
MO8-1 - Gouda MO8-1
10:00 - LG7
LG7
MO8-2 - Forescate MO8-Zwart
11:15 - Mini
Mini
MO8-4 - Klein Zwitserland MO8-8
11:50 - LG7
LG7
MO8-5 - Ring Pass Delft MO8-5
08:30
MO9-1 - hdm MO9-2
10:05 - KG5
KG5
MO9-2 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO9-GEEL
08:30
MO9-3 - HGC MO9-2
08:45 - Mini
Mini
MO9-4 - Forescate MO9-Blauw
10:05 - KG5
KG5
MO9-5 - Craeyenhout MO9-5
10:00 - Mini
Mini
MO9-6 - Rijswijk MO9-3
08:45 - LG7
LG7
Rood meisjes - Rijswijk MO7-1
12:10 - Mini
Mini
Overig
Blauw jongens - BerkelRodenrijs JO7-2
09:30
Geel jongens - Alecto JO7-1-mix
09:00
Groen jongens - HDS JO7-1
12:45 - LG7
LG7
JO10-1 - Ring Pass Delft JO10-1
09:55
JO10-2 - LOHC JO10-India
08:45 - KG2
KG2
JO10-3 - Kieviten JO10-3
08:30
JO10-4 - Klein Zwitserland JO10-5
11:30
JO10-5 - Rotterdam JO10-3
13:50
JO12-1 - Leonidas JO12-1
08:30
JO12-2 - Kieviten JO12-1
08:30
JO12-3 - BerkelRodenrijs JO12-3
13:05 - KG5
KG5
JO12-4 - HDS JO12-3
12:15
JO12-5 - Roomburg JO12-3
14:30
JO12-6 - Pijnacker JO12-2
10:20 - KG3
KG3
JO12-7 - Rijswijk JO12-3
16:00
JO14-1 - hdm JO14-1
10:20 - Rabobank
Rabobank
JO14-2 - Leonidas JO14-1
10:20 - KG4
KG4
JO14-3 - HCRB JO14-1
14:40 - KG5
KG5
JO14-4 - Alecto JO14-2
14:00 - KG4
KG4
JO14-5 - Nieuwkoop JO14-1
14:30
JO16-1 - HC Tilburg JO16-1
12:10 - Rabobank
Rabobank
JO16-2 - THC Hurley JO16-2
15:50 - Rabobank
Rabobank
JO16-3 - HGC JO16-2
17:15
JO16-4 - Ypenburg JO16-3
17:30
JO16-5 - Rotterdam JO16-4
17:50 - KG5
KG5
JO16-6 - BerkelRodenrijs JO16-3
17:40 - KG4
KG4
JO18-1 - MOP JO18-1
14:00 - Rabobank
Rabobank
JO18-2 - Barendrecht JO18-1
15:45 - KG2
KG2
JO18-3 - HDS JO18-1
13:55 - KG2
KG2
JO18-4 - Rijswijk JO18-1
15:00
JO18-5 - Rotterdam JO18-3
16:25
JO8-1 - Forescate JO8-Wit
09:45
JO8-2 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO8-GROEN
10:55 - LG7
LG7
JO8-4 - Pijnacker JO8-1
09:00
JO8-5 - LOHC JO8-Portugal
11:30
JO9-1 - Klein Zwitserland JO9-2
09:45
JO9-2 - OMHC JO9-1
10:05 - KG5
KG5
JO9-3 - Roomburg JO9-1
09:30
JO9-4 - Ring Pass Delft JO9-1
10:05 - KG5
KG5
JO9-5 - Catwijck JO9-1
08:30
JO9-6 - Ypenburg JO9-1
08:30
Rood jongens - Rijswijk JO7-2
09:15