Fietsoptocht.jpg
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Agenda

26-9 JC1
26-9 MA1
26-9 JA1
26-9 JB2
28-9 HT3 Opleiding

Sponsoren

Verslagen

Nog geen verslagen.
Dit schema loopt van 30-8-2020 t/m 1-12-2020
Senioren
D3
20:30 - 21:45
KG2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
MA1
19:45 - 21:00
Rabobank - AB
Trainer(s)
Mees Soek
Sander Boswijk
Opmerkingen
MA2
19:15 - 20:30
KG2 - AB
Trainer(s)
Lidian Mentink
Opmerkingen
MA3
19:15 - 20:30
KG4 - AB
Trainer(s)
Mike Antonissen
Opmerkingen
MA4
19:15 - 20:30
KG5 - AB
Trainer(s)
Hidde Dungelmann
Opmerkingen
MA5
19:15 - 20:30
KG3 - AB
Trainer(s)
Isabelle Burger
Opmerkingen
MA6
17:45 - 19:00
KG5 - CD
Trainer(s)
Matthijs Herder
Opmerkingen
Junioren B
MB1
19:45 - 21:00
Rabobank - CD
Trainer(s)
Laura Driel
Ruben Kikke
Opmerkingen
MB2
19:15 - 20:30
KG2 - CD
Trainer(s)
Birgitte Kok-Coers
Fleur Doesema
Opmerkingen
MB3
18:00 - 19:15
KG3 - CD
Trainer(s)
Fleur Doesema
Opmerkingen
MB6
16:30 - 17:45
KG5 - CD
Trainer(s)
Matthijs Herder
Opmerkingen
Junioren C
MC1
18:00 - 19:15
KG4 - AB
Trainer(s)
Ruben Kikke
Laura Driel
Opmerkingen
MC2
18:00 - 19:15
KG4 - CD
Trainer(s)
Biente Dungelmann
Julia Hamilton
Opmerkingen
MC3
16:45 - 18:00
KG5 - AB
Trainer(s)
Mark Wieringa
Opmerkingen
MC8
18:00 - 19:15
KG5 - AB
Trainer(s)
Gert-Jan van der Heijden
Opmerkingen
Junioren D
MD1
16:00 - 17:00
KG4
Trainer(s)
Opmerkingen
D-Circuit Spelen & Bewegen (oneven teams)
MD2
17:00 - 18:00
KG4
Trainer(s)
Bob Spork
Emma Reusken
Opmerkingen
D- Circuit Spelen & Bewegen (even teams)
MD3
16:00 - 17:00
KG4
Trainer(s)
Bas van der Drift
Opmerkingen
D-Circuit Spelen & Bewegen (oneven teams)
MD4
17:00 - 18:00
KG4
Trainer(s)
Eline Koster
Meike de Wolf
Rosemarijn Baggen
Opmerkingen
D- Circuit Spelen & Bewegen (even teams)
MD5
16:00 - 17:00
KG4
Trainer(s)
Pepijn van Iperen
Opmerkingen
D-Circuit Spelen & Bewegen (oneven teams)
MD6
17:00 - 18:00
KG4
Trainer(s)
Bas van der Drift
Maxime Verbeek
Rudolf Quarles Van Ufford
Opmerkingen
D- Circuit Spelen & Bewegen (even teams)
MD7
16:00 - 17:00
KG4
Trainer(s)
Hannah Ouwerkerk
Maxime Verbeek
Meike de Wolf
Opmerkingen
D-Circuit Spelen & Bewegen (oneven teams)
MD8
17:00 - 18:00
KG4
Trainer(s)
Anouk de Wolf
Pepijn van Iperen
Sietse de Boer
Opmerkingen
D- Circuit Spelen & Bewegen (even teams)
Jongste jeugd E8
M8E1
17:00 - 18:00
KG2
Trainer(s)
Jikke Koster
Lotte Tjebbes
Opmerkingen
M8E2
17:00 - 18:00
KG2
Trainer(s)
Charlotte Aris
Hannah Ouwerkerk
Opmerkingen
M8E3
17:00 - 18:00
KG2
Trainer(s)
Lieve van der Rijken
Noor Wijnands
Opmerkingen
M8E4
17:00 - 18:00
KG2
Trainer(s)
Elize van den Hengel
Evie Rolf
Opmerkingen
M8E5
17:00 - 18:00
KG2
Trainer(s)
Frédérique (Kiki) Schenk
Janneke Vennegoor
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1
16:00 - 17:00
KG2
Trainer(s)
Annejet van den Bos
Opmerkingen
E circuit (meisjes) 1e jaars (6 teams)
M6E2
16:00 - 17:00
KG2
Trainer(s)
Meike Herrmann
Claire Godijn
Esmée Maartje Vogelenzang De Jong
Marijn Verbruggen
Opmerkingen
E circuit (meisjes) 1e jaars (6 teams)
M6E3
16:00 - 17:00
KG2
Trainer(s)
Maartje Martin
Opmerkingen
E circuit (meisjes) 1e jaars (6 teams)
M6E4
16:00 - 17:00
KG2
Trainer(s)
Feline Boekraad
Opmerkingen
E circuit (meisjes) 1e jaars (6 teams)
M6E5
16:00 - 17:00
KG2
Trainer(s)
Feline Reusken
Minke Vreeburg
Opmerkingen
E circuit (meisjes) 1e jaars (6 teams)
M6E6
16:00 - 17:00
KG2
Trainer(s)
Frédérique (Kiki) Schenk
Janneke Vennegoor
Opmerkingen
E circuit (meisjes) 1e jaars (6 teams)
Overig
Trimmers Ma1
20:30 - 21:45
KG3
Trainer(s)
Opmerkingen
soms wedstrijd
Trimmers Ma1
20:30 - 21:45
KG5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
soms wedstrijd
Trimmers Ma1
20:30 - 21:45
KG4
Trainer(s)
Mike Antonissen
Opmerkingen
Trimmers Ma1
21:00 - 22:15
Rabobank
Trainer(s)
Opmerkingen
soms wedstrijd
Junioren A
JA2
19:15 - 20:30
KG4 - CD
Trainer(s)
Dave Dommisse
Opmerkingen
JA3
20:30 - 21:45
KG2 - AB
Trainer(s)
Neal Storey
Opmerkingen
JA4
19:15 - 20:30
KG3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren B
JB1
18:30 - 19:45
Rabobank - AB
Trainer(s)
Mees Soek
Sander Boswijk
Opmerkingen
JB2
18:00 - 19:15
Rabobank - CD
Trainer(s)
Dave Dommisse
Hidde Dungelmann
Opmerkingen
JB3
19:00 - 20:15
KG5 - CD
Trainer(s)
Neal Storey
Opmerkingen
Junioren C
JC1
18:00 - 19:15
KG2 - AB
Trainer(s)
Pieter Pieterse
Opmerkingen
JC2
18:00 - 19:15
KG2 - CD
Trainer(s)
Quinten Adema
Thijl van der Rijken
Mike Antonissen
Opmerkingen
Junioren D
JD1
16:00 - 17:00
KG4
Trainer(s)
Annemijn Vrijbergen
Anouk de Wolf
Charlotte Aris
Laurine Groothuis
Opmerkingen
D-Circuit Spelen & Bewegen (oneven teams)
JD2
17:00 - 18:00
KG4
Trainer(s)
Ralph Kikke
Thijs Zanders
Opmerkingen
D- Circuit Spelen & Bewegen (even teams)
JD3
16:00 - 17:00
KG4
Trainer(s)
Ralph Kikke
Opmerkingen
D-Circuit Spelen & Bewegen (oneven teams)
JD4
17:00 - 18:00
KG4
Trainer(s)
Opmerkingen
D- Circuit Spelen & Bewegen (even teams)
JD5
16:00 - 17:00
KG4
Trainer(s)
Bob Spork
Thijs Zanders
Opmerkingen
D-Circuit Spelen & Bewegen (oneven teams)
JD6
17:00 - 18:00
KG4
Trainer(s)
Opmerkingen
D- Circuit Spelen & Bewegen (even teams)
JD7
16:00 - 17:00
KG4
Trainer(s)
Eline Koster
Opmerkingen
D-Circuit Spelen & Bewegen (oneven teams)
Jongste jeugd E8
J8E1
17:00 - 18:00
Rabobank
Trainer(s)
Maarten van der Ent Braat
Pax Buitenhuis
Opmerkingen
E Circuit (jongens) 2e jaars (4 teams)
J8E2
17:00 - 18:00
Rabobank
Trainer(s)
Bram Jakobsen
Huib Kernkamp
Opmerkingen
E Circuit (jongens) 2e jaars (4 teams)
J8E3
17:00 - 18:00
Rabobank
Trainer(s)
Teun Zwaan
Tycho Vermeeren
Opmerkingen
E Circuit (jongens) 2e jaars (4 teams)
J8E4
17:00 - 18:00
Rabobank
Trainer(s)
Dion Dommisse
Naut Dommisse
Opmerkingen
E Circuit (jongens) 2e jaars (4 teams)
Jongste jeugd E
J6E1
16:00 - 17:00
Rabobank
Trainer(s)
Berend-Jan van Oorschot
Bink Suurenbroek
Teun Zwaan
Opmerkingen
E Circuit (jongens) 1e jaars (5 teams)
J6E2
16:00 - 17:00
Rabobank
Trainer(s)
Tom Provily
Tycho Vermeeren
Opmerkingen
E Circuit (jongens) 1e jaars (5 teams)
J6E3
16:00 - 17:00
Rabobank
Trainer(s)
Tijn Hofland
Opmerkingen
E Circuit (jongens) 1e jaars (5 teams)
J6E4
16:00 - 17:00
Rabobank
Trainer(s)
Opmerkingen
E Circuit (jongens) 1e jaars (5 teams)
J6E5
16:00 - 17:00
Rabobank
Trainer(s)
Eline Vesseur
Teun Steenhuijsen
Opmerkingen
E Circuit (jongens) 1e jaars (5 teams)
Overig
Smallsteps BSO
16:00 - 18:00
LG7
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Scholen
16:00 - 16:30
KG3
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
NOVUM
Smallsteps BSO
16:00 - 18:00
Mini
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Scholen
16:00 - 16:30
KG5
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
NOVUM
GoedFysio
16:30 - 19:15
KG3 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen