DSC_0812.JPG
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Kirstie Antonissen
Trainer Mike Antonissen
Coördinator dames Marjolein Nijveldt-Rasterhoff

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Groen-Geel D4 HUDITO D4 9:15
HDS D2 (O) Leonidas D8 10:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pollux D2 6 18 6 0 0
2 Pijnacker D2 6 15 5 0 1
3 Leonidas D8 6 12 4 0 2
4 Victoria D4 6 12 4 0 2
5 Alecto D4 6 12 4 0 2
6 HDS D2 6 12 4 0 2
7 Forescate D2 6 10 3 1 2
8 Ring Pass Delft D5 6 7 2 1 3
9 Roomburg D4 6 5 1 2 3
10 Groen-Geel D4 5 0 0 0 5
11 HUDITO D4 5 0 0 0 5
12 Cartouche D3 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 okt L.S.C. ALECTO D4 10:45 uit
27 okt HC Pijnacker D2 n.n.b thuis
3 nov HDS D2 n.n.b uit
10 nov Groen-Geel D4 n.n.b thuis
17 nov HV Victoria D4 n.n.b uit
24 nov D.H.C. Hudito D4 n.n.b thuis
8 mrt R.H.V. Leonidas D8 n.n.b thuis
15 mrt Leidse Hockey Club Roomburg D4 n.n.b uit
22 mrt Ring Pass Delft D5 n.n.b uit
29 mrt MHC Forescate D2 n.n.b thuis
5 apr VMHC Pollux D2 n.n.b uit
19 apr L.S.C. ALECTO D4 n.n.b thuis
10 mei HC Pijnacker D2 11:00 uit
17 mei HDS D2 n.n.b thuis
24 mei Groen-Geel D4 n.n.b uit
7 jun HV Victoria D4 n.n.b thuis
14 jun D.H.C. Hudito D4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
HUDITO D4 Forescate D2 (O) 1-3
Leonidas D8 Cartouche D3 3-0
Victoria D4 Pollux D2 (O) 0-2
Groen-Geel D4 Alecto D4 3-4
HDS D2 (O) Pijnacker D2 (O) 2-0
Roomburg D4 Ring Pass Delft D5 3-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Ring Pass Delft D5 HDS D2 (O) 1-4
Cartouche D3 Roomburg D4 0-4
Forescate D2 (O) Leonidas D8 1-2
Pollux D2 (O) HUDITO D4 2-0
Alecto D4 Victoria D4 2-6
Pijnacker D2 (O) Groen-Geel D4 2-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Roomburg D4 Forescate D2 (O) 2-2
Leonidas D8 Pollux D2 (O) 2-3
HUDITO D4 Alecto D4 2-7
Victoria D4 Pijnacker D2 (O) 2-6
Cartouche D3 Ring Pass Delft D5 1-4
Groen-Geel D4 HDS D2 (O) 0-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
HDS D2 (O) Victoria D4 0-4
Pijnacker D2 (O) HUDITO D4 6-3
Alecto D4 Leonidas D8 1-4
Pollux D2 (O) Roomburg D4 5-0
Forescate D2 (O) Cartouche D3 3-2
Ring Pass Delft D5 Groen-Geel D4 2-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Forescate D2 (O) Ring Pass Delft D5 3-0
Victoria D4 Groen-Geel D4 1-0
HUDITO D4 HDS D2 (O) 0-2
Leonidas D8 Pijnacker D2 (O) 1-2
Roomburg D4 Alecto D4 0-3
Cartouche D3 Pollux D2 (O) 0-5
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
HDS D2 (O) Leonidas D8 1-4
Pijnacker D2 (O) Roomburg D4 5-1
Alecto D4 Cartouche D3 2-1
Pollux D2 (O) Forescate D2 (O) 5-1
Ring Pass Delft D5 Victoria D4 1-3