Fietsoptocht.jpg
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Dames Jong 1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Charlotte Waldschmit
Aanvoerder Beaudine Zech
Trainer Boris Lankhuijzen
Coördinator dames Marjolein Nijveldt-Rasterhoff

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alphen DJ1 11 33 11 0 0
2 Wateringse veld DJ1 11 30 10 0 1
3 HUDITO DJ3 11 24 8 0 3
4 Thor DJ2 11 22 7 1 3
5 Voorhout DJ1 11 16 6 1 4
6 Cartouche DJ1 11 16 5 1 5
7 Catwijck DJ1 11 15 4 3 4
8 Schiedam DJ3 11 12 4 0 7
9 Forescate DJ1 11 9 3 0 8
10 Klein Zwitserland DJ2 11 7 2 1 8
11 Leiden DJ3 11 7 2 1 8
12 Roomburg DJ2 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Klein Zwitserland DJ2 Schiedam DJ3 1-4
Thor DJ2 Catwijck DJ1 0-0
Cartouche DJ1 HUDITO DJ3 1-0
Leiden DJ3 Alphen DJ1 0-8
Voorhout DJ1 (O) Wateringse veld DJ1 (O) 4-7
Roomburg DJ2 Forescate DJ1 0-6
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Wateringse veld DJ1 (O) Thor DJ2 8-2
Alphen DJ1 Cartouche DJ1 7-1
Forescate DJ1 Leiden DJ3 5-1
Catwijck DJ1 Roomburg DJ2 4-1
HUDITO DJ3 Klein Zwitserland DJ2 4-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Klein Zwitserland DJ2 Alphen DJ1 0-5
Schiedam DJ3 Wateringse veld DJ1 (O) 1-7
Roomburg DJ2 Thor DJ2 2-8
Leiden DJ3 Catwijck DJ1 1-1
Cartouche DJ1 Forescate DJ1 3-0
Voorhout DJ1 (O) HUDITO DJ3 0-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Catwijck DJ1 Cartouche DJ1 2-1
Forescate DJ1 Klein Zwitserland DJ2 3-2
Alphen DJ1 Voorhout DJ1 (O) 15-0
HUDITO DJ3 Schiedam DJ3 2-1
Wateringse veld DJ1 (O) Roomburg DJ2 9-0
Thor DJ2 Leiden DJ3 7-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Schiedam DJ3 Alphen DJ1 1-8
HUDITO DJ3 Wateringse veld DJ1 (O) 0-1
Leiden DJ3 Roomburg DJ2 4-0
Cartouche DJ1 Thor DJ2 1-4
Klein Zwitserland DJ2 Catwijck DJ1 2-2
Voorhout DJ1 (O) Forescate DJ1 3-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Wateringse veld DJ1 (O) Leiden DJ3 7-2
Alphen DJ1 HUDITO DJ3 4-0
Forescate DJ1 Schiedam DJ3 1-4
Catwijck DJ1 Voorhout DJ1 (O) 1-2
Thor DJ2 Klein Zwitserland DJ2 9-0
Roomburg DJ2 Cartouche DJ1 0-4
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Schiedam DJ3 Voorhout DJ1 (O) 1-3
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Cartouche DJ1 Leiden DJ3 2-1
HUDITO DJ3 Forescate DJ1 3-0
Schiedam DJ3 Catwijck DJ1 0-2
Voorhout DJ1 (O) Thor DJ2 2-3
Klein Zwitserland DJ2 Roomburg DJ2 2-1
Alphen DJ1 Wateringse veld DJ1 (O) 5-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Catwijck DJ1 HUDITO DJ3 0-2
Thor DJ2 Schiedam DJ3 8-1
Roomburg DJ2 Voorhout DJ1 (O) 3-6
Wateringse veld DJ1 (O) Cartouche DJ1 5-1
Forescate DJ1 Alphen DJ1 0-7
Leiden DJ3 Klein Zwitserland DJ2 2-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Klein Zwitserland DJ2 Cartouche DJ1 8-1
Forescate DJ1 Wateringse veld DJ1 (O) 0-7
Alphen DJ1 Catwijck DJ1 4-0
HUDITO DJ3 Thor DJ2 3-2
Schiedam DJ3 Roomburg DJ2 6-2
Voorhout DJ1 (O) Leiden DJ3 2-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Klein Zwitserland DJ2 Wateringse veld DJ1 (O) 1-4
Catwijck DJ1 Forescate DJ1 3-2
Thor DJ2 Alphen DJ1 1-2
Roomburg DJ2 HUDITO DJ3 0-13
Leiden DJ3 Schiedam DJ3 2-3
Cartouche DJ1 Voorhout DJ1 (O) 2-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Alphen DJ1 Roomburg DJ2 14-0
Wateringse veld DJ1 (O) Catwijck DJ1 4-0
Schiedam DJ3 Cartouche DJ1 0-4
HUDITO DJ3 Leiden DJ3 5-1
Voorhout DJ1 (O) Klein Zwitserland DJ2 3-1
Forescate DJ1 Thor DJ2 1-3