DSC_0808.JPG
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Lotte Rinner
Trainer Mike Antonissen
Trainer Jasper Kokx
Contactpersoon HTC Tynke van der Meer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Ring Pass Delft D2 (O) HBS D2 (O)

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kampong D3 6 13 4 1 1
2 Alliance D2 6 12 4 0 2
3 Leonidas D3 6 12 3 3 0
4 Pinoké D3 6 12 3 3 0
5 Groen-Geel D2 6 10 3 1 2
6 Ring Pass Delft D2 5 10 3 1 1
7 Almere D2 6 10 3 1 2
8 HBS D2 5 8 2 2 1
9 AMVJ D2 6 4 1 1 4
10 Alecto D3 6 4 1 1 4
11 HUDITO D3 6 3 1 0 5
12 Cartouche D2 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt L.S.C. ALECTO /Augustinus D3 14:30 uit
3 nov Pinoké D3 10:35 thuis - KG2 water
10 nov D.H.C. Hudito D3 n.n.b uit
17 nov Ring Pass Delft D2 n.n.b uit
24 nov MHCHBS D2 n.n.b thuis
8 mrt SV Kampong Hockey D3 n.n.b thuis
15 mrt R.H.V. Leonidas D3 n.n.b uit
22 mrt Hockeyclub AMVJ D2 n.n.b thuis
29 mrt Almeerse HC D2 n.n.b uit
5 apr MHC Alliance D2 n.n.b thuis
19 apr Groen-Geel D2 n.n.b uit
10 mei L.S.C. ALECTO D3 n.n.b thuis
17 mei Pinoké D3 n.n.b uit
24 mei D.H.C. Hudito D3 n.n.b thuis
7 jun Ring Pass Delft D2 n.n.b thuis
14 jun MHCHBS D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Ring Pass Delft D2 (O) AMVJ D2 (O) 2-1
Pinoké D3 Alliance D2 (O) 2-0
Almere D2 (O) HUDITO D3 2-1
Kampong D3 Cartouche D2 (O) 6-0
Groen-Geel D2 Alecto/Augustinus D3 4-0
Leonidas D3 HBS D2 (O) 3-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Cartouche D2 (O) Leonidas D3 0-8
HUDITO D3 Groen-Geel D2 2-3
Alecto/Augustinus D3 Pinoké D3 2-6
HBS D2 (O) Almere D2 (O) 4-2
AMVJ D2 (O) Kampong D3 1-3
Alliance D2 (O) Ring Pass Delft D2 (O) 5-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
AMVJ D2 (O) Cartouche D2 (O) 2-0
Kampong D3 Alliance D2 (O) 3-1
Ring Pass Delft D2 (O) Alecto/Augustinus D3 3-2
Pinoké D3 HUDITO D3 5-1
Groen-Geel D2 HBS D2 (O) 1-2
Almere D2 (O) Leonidas D3 0-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
HUDITO D3 Ring Pass Delft D2 (O) 3-7
Alecto/Augustinus D3 Kampong D3 3-2
Leonidas D3 Groen-Geel D2 2-2
HBS D2 (O) Pinoké D3 2-2
Alliance D2 (O) AMVJ D2 (O) 1-0
Cartouche D2 (O) Almere D2 (O) 0-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Kampong D3 HUDITO D3 2-0
Groen-Geel D2 Almere D2 (O) 2-3
AMVJ D2 (O) Alecto/Augustinus D3 1-1
Alliance D2 (O) Cartouche D2 (O) 3-1
Pinoké D3 Leonidas D3 1-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Leonidas D3 Ring Pass Delft D2 (O) 2-2
HBS D2 (O) Kampong D3 2-2
HUDITO D3 AMVJ D2 (O) 2-1
Alecto/Augustinus D3 Alliance D2 (O) 1-2
Cartouche D2 (O) Groen-Geel D2 0-4
Almere D2 (O) Pinoké D3 3-3