DSC_0812.JPG
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Heren 2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Tomek Kotulski
Trainer-Coach Patrick Swaanenburg
Contactpersoon HTC Marc Smulders

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam H2 (O) Kampong H2 (O) 11:45
Amsterdam H3 Klein Zwitserland H2 (O) 11:45
Amsterdam H4 Almere H2 (O) 11:45
Hurley H2 (O) Bloemendaal H2 (O) 13:40
Leonidas H2 (O) Cartouche H2 (O) 10:35
Pinoké H2 (O) Rotterdam H2 (O) 10:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Hurley H2 6 15 5 0 1
2 Amsterdam H3 6 14 4 2 0
3 Bloemendaal H2 6 14 4 2 0
4 Pinoké H2 6 13 4 1 1
5 Rotterdam H2 6 13 4 1 1
6 Amsterdam H4 6 10 3 1 2
7 Kampong H2 6 6 2 0 4
8 Cartouche H2 6 6 1 3 2
9 Amsterdam H2 6 4 1 1 4
10 Leonidas H2 6 4 1 1 4
11 Almere H2 6 1 0 1 5
12 Klein Zwitserland H2 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt R.H.V. Leonidas H2 (O) 10:35 uit
3 nov Pinoké H2 10:45 thuis - Riverdale
10 nov Klein Zwitserland H2 10:30 uit
17 nov THC Hurley H2 n.n.b uit
24 nov SV Kampong Hockey H2 n.n.b thuis
8 mrt AH & BC H4 n.n.b thuis
15 mrt Almeerse HC H2 n.n.b uit
22 mrt AH & BC H2 n.n.b thuis
29 mrt HC Bloemendaal H2 n.n.b uit
5 apr AH & BC H3 n.n.b thuis
19 apr Hockey Club Rotterdam H2 n.n.b uit
10 mei R.H.V. Leonidas H2 n.n.b thuis
17 mei Pinoké H2 n.n.b uit
24 mei Klein Zwitserland H2 n.n.b thuis
7 jun THC Hurley H2 n.n.b thuis
14 jun SV Kampong Hockey H2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Amsterdam H4 Cartouche H2 (O) 6-4
Bloemendaal H2 (O) Klein Zwitserland H2 (O) 2-1
Hurley H2 (O) Amsterdam H2 (O) 2-1
Almere H2 (O) Kampong H2 (O) 3-4
Rotterdam H2 (O) Leonidas H2 (O) 2-0
Pinoké H2 (O) Amsterdam H3 3-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Cartouche H2 (O) Almere H2 (O) 2-1
Leonidas H2 (O) Pinoké H2 (O) 1-4
Kampong H2 (O) Bloemendaal H2 (O) 2-5
Amsterdam H3 Hurley H2 (O) 5-2
Klein Zwitserland H2 (O) Rotterdam H2 (O) 1-4
Amsterdam H2 (O) Amsterdam H4 3-7
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Bloemendaal H2 (O) Almere H2 (O) 1-1
Hurley H2 (O) Leonidas H2 (O) 5-2
Amsterdam H2 (O) Cartouche H2 (O) 3-2
Amsterdam H4 Amsterdam H3 3-4
Pinoké H2 (O) Klein Zwitserland H2 (O) 5-2
Rotterdam H2 (O) Kampong H2 (O) 5-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Amsterdam H3 Amsterdam H2 (O) 9-4
Kampong H2 (O) Pinoké H2 (O) 2-5
Almere H2 (O) Rotterdam H2 (O) 1-2
Leonidas H2 (O) Amsterdam H4 2-2
Klein Zwitserland H2 (O) Hurley H2 (O) 0-2
Cartouche H2 (O) Bloemendaal H2 (O) 3-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Rotterdam H2 (O) Bloemendaal H2 (O) 1-4
Amsterdam H3 Cartouche H2 (O) 2-2
Amsterdam H2 (O) Leonidas H2 (O) 0-1
Amsterdam H4 Klein Zwitserland H2 (O) 4-3
Hurley H2 (O) Kampong H2 (O) 4-1
Pinoké H2 (O) Almere H2 (O) 4-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Bloemendaal H2 (O) Pinoké H2 (O) 3-2
Cartouche H2 (O) Rotterdam H2 (O) 2-2
Kampong H2 (O) Amsterdam H4 6-2
Almere H2 (O) Hurley H2 (O) 1-3
Leonidas H2 (O) Amsterdam H3 3-6
Klein Zwitserland H2 (O) Amsterdam H2 (O) 3-3