Fietsoptocht.jpg
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Heren 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Ivo Verver
Aanvoerder Victor Vincent
Coördinator heren Guido Dommisse
Coördinator heren Roel Honning

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs H2 (O) Groen-Geel H2 12:30
Cartouche H3 HUDITO H2 (O) 10:45
DSHC H2 (O) Kampong H4 16:15
Klein Zwitserland H3 Ring Pass Delft H3 11:00
Victoria H3 Leonidas H5 14:00
Zoetermeer H2 (O) HDS H2 (O) 10:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kampong H4 6 16 5 1 0
2 Ring Pass Delft H3 6 13 4 1 1
3 Victoria H3 6 12 4 0 2
4 Cartouche H3 6 11 3 2 1
5 Leonidas H5 6 9 2 3 1
6 Groen-Geel H2 6 7 2 1 3
7 Klein Zwitserland H3 6 7 2 1 3
8 Berkel-Rodenrijs H2 6 7 2 1 3
9 HUDITO H2 6 6 2 0 4
10 Zoetermeer H2 6 6 2 0 4
11 HDS H2 6 5 1 2 3
12 DSHC H2 6 3 1 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt D.H.C. Hudito H2 (O) 10:45 thuis - Riverdale
3 nov R.H.V. Leonidas H5 n.n.b uit
10 nov HV Victoria H3 n.n.b thuis
17 nov Ring Pass Delft H3 n.n.b thuis
24 nov Mixed Hockeyclub Zoetermeer H2 n.n.b uit
8 mrt DSHC H2 n.n.b uit
15 mrt Berkel Rodenrijs H2 n.n.b thuis
22 mrt Klein Zwitserland H3 n.n.b uit
29 mrt Groen-Geel H2 n.n.b thuis
5 apr SV Kampong Hockey H4 n.n.b uit
19 apr HDS H2 n.n.b thuis
10 mei D.H.C. Hudito H2 n.n.b uit
17 mei R.H.V. Leonidas H5 n.n.b thuis
24 mei HV Victoria H3 n.n.b uit
7 jun Ring Pass Delft H3 n.n.b uit
14 jun Mixed Hockeyclub Zoetermeer H2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Leonidas H5 Klein Zwitserland H3 3-3
Zoetermeer H2 (O) Ring Pass Delft H3 3-5
HUDITO H2 (O) Groen-Geel H2 4-3
HDS H2 (O) Kampong H4 1-4
Cartouche H3 DSHC H2 (O) 5-3
Victoria H3 Berkel-Rodenrijs H2 (O) 5-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Groen-Geel H2 Leonidas H5 2-1
Klein Zwitserland H3 Victoria H3 0-5
Ring Pass Delft H3 HDS H2 (O) 4-1
Berkel-Rodenrijs H2 (O) Cartouche H3 1-5
Kampong H4 HUDITO H2 (O) 4-2
DSHC H2 (O) Zoetermeer H2 (O) 2-5
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
HUDITO H2 (O) HDS H2 (O) 0-3
DSHC H2 (O) Ring Pass Delft H3 4-5
Zoetermeer H2 (O) Berkel-Rodenrijs H2 (O) 2-3
Victoria H3 Groen-Geel H2 2-0
Cartouche H3 Klein Zwitserland H3 6-1
Leonidas H5 Kampong H4 2-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Berkel-Rodenrijs H2 (O) DSHC H2 (O) 4-3
Groen-Geel H2 Cartouche H3 2-2
HDS H2 (O) Leonidas H5 2-2
Klein Zwitserland H3 Zoetermeer H2 (O) 2-1
Kampong H4 Victoria H3 5-2
Ring Pass Delft H3 HUDITO H2 (O) 5-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Leonidas H5 HUDITO H2 (O) 4-3
Berkel-Rodenrijs H2 (O) Ring Pass Delft H3 3-3
DSHC H2 (O) Klein Zwitserland H3 2-1
Zoetermeer H2 (O) Groen-Geel H2 2-1
Cartouche H3 Kampong H4 0-2
Victoria H3 HDS H2 (O) 6-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
HUDITO H2 (O) Victoria H3 5-2
Ring Pass Delft H3 Leonidas H5 3-4
Kampong H4 Zoetermeer H2 (O) 6-1
HDS H2 (O) Cartouche H3 2-2
Klein Zwitserland H3 Berkel-Rodenrijs H2 (O) 4-0
Groen-Geel H2 DSHC H2 (O) 1-0