Fietsoptocht.jpg
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Heren 6

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Maurice Bakker
Aanvoerder Frank Meester
Aanvoerder Martijn Mesker
Co├Ârdinator heren Guido Dommisse
Co├Ârdinator heren Roel Honning

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Evergreen H2 (O) HDS H6
Groen-Geel H9 Klein Zwitserland H6
Leonidas H24 Leiden H8
Leonidas H25 Ring Pass Delft H6
Roomburg H6 Cartouche H6

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas H24 10 25 8 1 1
2 Leonidas H25 10 24 8 0 2
3 Evergreen H2 10 21 7 0 3
4 Groen-Geel H9 10 19 6 1 3
5 Ring Pass Delft H6 10 19 5 4 1
6 Leiden H8 10 14 4 2 4
7 Klein Zwitserland H6 10 13 4 1 5
8 Rijswijk H4 10 11 3 2 5
9 Roomburg H6 10 7 2 1 7
10 Cartouche H6 10 3 1 0 9
11 HDS H6 10 0 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt Leidse Hockey Club Roomburg H6 n.n.b uit
15 mrt MHV Evergreen H2 n.n.b thuis
22 mrt HDS H6 n.n.b uit
29 mrt R.H.V. Leonidas H25 n.n.b thuis
5 apr Klein Zwitserland H6 n.n.b thuis
19 apr Rijswijksche Hockey Club H4 n.n.b uit
10 mei LOHC H8 n.n.b thuis
17 mei Ring Pass Delft H6 n.n.b uit
24 mei R.H.V. Leonidas H24 n.n.b thuis
14 jun Groen-Geel H9 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Ring Pass Delft H6 Leonidas H25 2-0
Leiden H8 Leonidas H24 1-4
HDS H6 Evergreen H2 (O) 1-2
Klein Zwitserland H6 Groen-Geel H9 2-3
Cartouche H6 Roomburg H6 2-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Evergreen H2 (O) Cartouche H6 3-0
Leonidas H24 Ring Pass Delft H6 2-2
Leonidas H25 HDS H6 13-1
Groen-Geel H9 Rijswijk H4 3-0
Roomburg H6 Klein Zwitserland H6 2-5
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Cartouche H6 HDS H6 6-2
Leiden H8 Groen-Geel H9 0-1
Leonidas H24 Leonidas H25 3-0
Klein Zwitserland H6 Evergreen H2 (O) 4-2
Rijswijk H4 Roomburg H6 (5-1)TEMP_RESULT
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Roomburg H6 Leiden H8 2-2
Evergreen H2 (O) Rijswijk H4 4-2
Groen-Geel H9 Ring Pass Delft H6 2-2
Leonidas H25 Cartouche H6 7-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Ring Pass Delft H6 Roomburg H6 6-2
Rijswijk H4 HDS H6 4-2
Klein Zwitserland H6 Cartouche H6 5-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Leonidas H25 Klein Zwitserland H6 3-1
HDS H6 Leiden H8 0-9
Roomburg H6 Leonidas H24 2-5
Evergreen H2 (O) Ring Pass Delft H6 4-2
Cartouche H6 Rijswijk H4 2-3
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
HDS H6 Klein Zwitserland H6 4-1
Leiden H8 Evergreen H2 (O) 5-4
DINSDAG 22 OKTOBER 2019
Groen-Geel H9 Leonidas H24 0-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Ring Pass Delft H6 HDS H6 2-0
Leiden H8 Cartouche H6 5-2
Rijswijk H4 Klein Zwitserland H6 2-2
Groen-Geel H9 Leonidas H25 1-3
Leonidas H24 Evergreen H2 (O) 0-4
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Leonidas H25 Rijswijk H4 3-0
Roomburg H6 Groen-Geel H9 0-1
HDS H6 Leonidas H24 0-11
Klein Zwitserland H6 Leiden H8 5-2
Cartouche H6 Ring Pass Delft H6 0-8
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Leiden H8 Rijswijk H4 2-1
Roomburg H6 Leonidas H25 1-6
Groen-Geel H9 Evergreen H2 (O) 3-5
Leonidas H24 Cartouche H6 5-1
Ring Pass Delft H6 Klein Zwitserland H6 4-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Evergreen H2 (O) Roomburg H6 3-0
Rijswijk H4 Ring Pass Delft H6 3-3
HDS H6 Groen-Geel H9 1-4
Leiden H8 Leonidas H25 0-5
Klein Zwitserland H6 Leonidas H24 1-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Groen-Geel H9 Cartouche H6 5-1
Leonidas H24 Rijswijk H4 6-0
Ring Pass Delft H6 Leiden H8 1-1
Leonidas H25 Evergreen H2 (O) 6-4
Roomburg H6 HDS H6 3-1