DSC_0812.JPG
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Agenda

23-2 Schoonmaakochtend

Sponsoren

Verslagen

Veterinnen A zo

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Elke Kroft
Aanvoerder Laura van der Weij
Coach Niels Heck
Trainer-Coach Arnoud Troe
Coördinator veterinnen Marjolein Nijveldt-Rasterhoff

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto DA Rotterdam DA 20:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Amsterdam DA 11 28 9 1 1
2 Pinoké DA 11 28 9 1 1
3 Spandersbosch DA 11 21 6 3 2
4 hdm DA 11 18 6 0 5
5 Gooische DA 11 18 5 3 3
6 Rotterdam DA 10 16 5 1 4
7 Bloemendaal DA 11 13 4 1 6
8 Cartouche DA 11 13 3 4 4
9 Alecto DA 10 11 3 2 5
10 Kampong DA 11 10 3 1 7
11 Schaerweijde DA 11 7 2 1 8
12 Laren DA 11 2 0 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt Pinoké DA n.n.b uit
15 mrt SV Kampong Hockey DA n.n.b thuis
22 mrt Schaerweijde DA 12:30 uit
29 mrt AH & BC DA n.n.b thuis
5 apr HC Bloemendaal DA n.n.b thuis
19 apr Hockey Club Rotterdam DA 12:30 uit
10 mei L.S.C. ALECTO DA n.n.b thuis
17 mei 't Spandersbosch DA n.n.b uit
24 mei Gooische Hockey Club DA n.n.b thuis
7 jun hdm DA n.n.b uit
14 jun Larensche Mixed Hockey Club DA n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Schaerweijde DA Kampong DA 1-4
Cartouche DA Pinoké DA 1-3
Spandersbosch DA Amsterdam DA 0-2
Rotterdam DA hdm DA 0-2
Alecto DA Gooische DA 2-2
Bloemendaal DA Laren DA 2-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Amsterdam DA Schaerweijde DA 7-0
Gooische DA Spandersbosch DA 0-1
hdm DA Alecto DA 6-2
Laren DA Rotterdam DA 1-2
Pinoké DA Bloemendaal DA 4-0
Kampong DA Cartouche DA 1-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Bloemendaal DA Kampong DA 3-0
Spandersbosch DA hdm DA 2-1
Gooische DA Amsterdam DA 6-3
Rotterdam DA Pinoké DA 1-2
Cartouche DA Schaerweijde DA 3-1
Alecto DA Laren DA 2-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Laren DA Spandersbosch DA 2-2
Kampong DA Rotterdam DA 2-8
Schaerweijde DA Bloemendaal DA 2-1
Amsterdam DA Cartouche DA 2-0
hdm DA Gooische DA 2-3
Pinoké DA Alecto DA 4-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Alecto DA Kampong DA 0-1
Spandersbosch DA Pinoké DA 1-1
Rotterdam DA Schaerweijde DA 3-2
Gooische DA Laren DA 5-3
Bloemendaal DA Cartouche DA 2-1
hdm DA Amsterdam DA 1-5
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Laren DA hdm DA 3-5
Cartouche DA Rotterdam DA 2-2
Kampong DA Spandersbosch DA 0-4
Schaerweijde DA Alecto DA 1-2
Amsterdam DA Bloemendaal DA 6-0
Pinoké DA Gooische DA 4-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Alecto DA Cartouche DA 2-1
Rotterdam DA Bloemendaal DA 4-1
Laren DA Amsterdam DA 0-4
hdm DA Pinoké DA 2-3
Gooische DA Kampong DA 3-0
Spandersbosch DA Schaerweijde DA 5-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Schaerweijde DA Gooische DA 2-2
Pinoké DA Laren DA 2-0
Cartouche DA Spandersbosch DA 1-1
Amsterdam DA Rotterdam DA 4-1
Bloemendaal DA Alecto DA 2-2
Kampong DA hdm DA 1-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Gooische DA Cartouche DA 3-3
Spandersbosch DA Bloemendaal DA 4-0
Pinoké DA Amsterdam DA 0-1
Laren DA Kampong DA 2-3
hdm DA Schaerweijde DA 5-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Kampong DA Pinoké DA 0-4
Rotterdam DA Spandersbosch DA 4-0
Bloemendaal DA Gooische DA 5-1
Cartouche DA hdm DA 1-0
Schaerweijde DA Laren DA 2-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Pinoké DA Schaerweijde DA 2-1
Spandersbosch DA Alecto DA 3-1
Amsterdam DA Kampong DA 3-3
hdm DA Bloemendaal DA 5-3
Gooische DA Rotterdam DA 2-1
Laren DA Cartouche DA 2-2
WOENSDAG 27 NOVEMBER 2019
Alecto DA Amsterdam DA 1-5