DSC_0812.JPG
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Veterinnen C zo

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Caroline Huizer
Manager Aggie Fransen
Manager Birgit Holl
Trainer Neal Storey
Coördinator veterinnen Marjolein Nijveldt-Rasterhoff

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Dordrecht DA Voorne DA
Groen-Geel DA Cartouche DC 8:50
HUDITO DB IJssel DA 9:00
Rijswijk DA Ypenburg DA 15:15
Victoria DD Rotterdam DC 10:30
hdm DD Noordwijk DA

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Groen-Geel DA 6 18 6 0 0
2 Rotterdam DC 6 15 5 0 1
3 Noordwijk DA 6 15 5 0 1
4 Rijswijk DA 6 15 5 0 1
5 Cartouche DC 6 12 4 0 2
6 Ypenburg DA 6 7 2 1 3
7 Voorne DA 6 6 2 0 4
8 hdm DD 6 6 2 0 4
9 HUDITO DB 6 6 2 0 4
10 IJssel DA 6 4 1 1 4
11 Victoria DD 6 3 1 0 5
12 Dordrecht DA 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt Groen-Geel DA 08:50 uit
3 nov D.H.C. Hudito DB 14:15 thuis - KG2 water
10 nov HC Ypenburg DA 12:45 uit
17 nov Dordrechtse Mixed Hockey Club DA n.n.b uit
24 nov Noordwijk DA n.n.b thuis
8 mrt HV Victoria DD n.n.b thuis
15 mrt Hockey Club Rotterdam DC n.n.b uit
22 mrt hdm DD n.n.b thuis
29 mrt HC Voorne DA n.n.b uit
5 apr Rijswijksche Hockey Club DA n.n.b thuis
19 apr HC De IJssel DA n.n.b uit
10 mei Groen-Geel DA n.n.b thuis
17 mei D.H.C. Hudito DB n.n.b uit
24 mei HC Ypenburg DA n.n.b thuis
7 jun Dordrechtse Mixed Hockey Club DA n.n.b thuis
14 jun Noordwijk DA n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Rotterdam DC Noordwijk DA 1-2
Ypenburg DA Voorne DA 0-6
Victoria DD Cartouche DC 0-6
Dordrecht DA hdm DD 2-5
HUDITO DB Rijswijk DA 2-3
IJssel DA Groen-Geel DA 1-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Cartouche DC Rotterdam DC 0-4
hdm DD Victoria DD 2-0
Groen-Geel DA HUDITO DB 4-0
Ypenburg DA IJssel DA 2-2
Noordwijk DA Voorne DA 2-1
Rijswijk DA Dordrecht DA 3-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Dordrecht DA Groen-Geel DA 1-3
hdm DD Cartouche DC 1-3
Voorne DA Rotterdam DC 1-6
IJssel DA Noordwijk DA 2-1
HUDITO DB Ypenburg DA 3-0
Victoria DD Rijswijk DA 1-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Rotterdam DC IJssel DA 3-0
Ypenburg DA Dordrecht DA 4-0
Groen-Geel DA Victoria DD 1-0
Rijswijk DA hdm DD 2-1
Cartouche DC Voorne DA 3-0
Noordwijk DA HUDITO DB 4-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
hdm DD Groen-Geel DA 0-2
Rijswijk DA Cartouche DC 3-0
IJssel DA Voorne DA 0-4
HUDITO DB Rotterdam DC 1-3
Dordrecht DA Noordwijk DA 2-3
Victoria DD Ypenburg DA 3-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Cartouche DC IJssel DA 3-0
Groen-Geel DA Rijswijk DA 3-0
Ypenburg DA hdm DD 2-0
Noordwijk DA Victoria DD 3-1
Rotterdam DC Dordrecht DA 7-1
Voorne DA HUDITO DB 2-3