DSC_0812.JPG
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Veterinnen D zo

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Karen Koenders
Aanvoerder Sanderijn Vermeeren-van Holten
Manager Sylvie David
Trainer Neal Storey
Coördinator veterinnen Marjolein Nijveldt-Rasterhoff

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Cartouche DF Ring Pass Delft DA 14:35

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Voorhout DA 6 15 5 0 1
2 Spijkenisse DA 6 12 4 0 2
3 Craeyenhout DB 6 11 3 2 1
4 Bleiswijk DA 6 9 3 0 3
5 Ring Pass Delft DA 5 9 2 3 0
6 Zoetermeer DB 6 9 2 3 1
7 Cartouche DF 5 7 2 1 2
8 Cartouche DD 6 7 1 4 1
9 Berkel-Rodenrijs DB 6 6 2 0 4
10 Leiden DB 6 5 1 2 3
11 Cartouche DE 6 4 1 1 4
12 Roomburg DB 6 2 0 2 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt MHC Voorhout DA 11:15 uit
3 nov Berkel Rodenrijs DB 16:05 thuis - KG2 water
10 nov Craeyenhout DB n.n.b uit
17 nov V.M.H.C. CARTOUCHE DE n.n.b thuis
24 nov HV Spijkenisse DA n.n.b uit
8 mrt Ring Pass Delft DA n.n.b uit
15 mrt HV Bleiswijk DA n.n.b thuis
22 mrt LOHC DB n.n.b thuis
29 mrt Leidse Hockey Club Roomburg DB n.n.b uit
5 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer DB n.n.b thuis
19 apr V.M.H.C. CARTOUCHE DF n.n.b uit
10 mei MHC Voorhout DA n.n.b thuis
17 mei Berkel Rodenrijs DB n.n.b uit
24 mei Craeyenhout DB n.n.b thuis
7 jun V.M.H.C. CARTOUCHE DE n.n.b uit
14 jun HV Spijkenisse DA n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Cartouche DD Ring Pass Delft DA 1-1
Leiden DB Spijkenisse DA 2-7
Roomburg DB Cartouche DE 1-3
Zoetermeer DB Craeyenhout DB 3-3
Cartouche DF Berkel-Rodenrijs DB 6-0
Voorhout DA Bleiswijk DA 3-2
WOENSDAG 11 SEPTEMBER 2019
Roomburg DB Ring Pass Delft DA (0-0)TEMP_RESULT
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Bleiswijk DA Cartouche DD 5-4
Berkel-Rodenrijs DB Voorhout DA 1-5
Craeyenhout DB Cartouche DF 2-1
Cartouche DE Zoetermeer DB 0-1
Ring Pass Delft DA Leiden DB 4-1
Spijkenisse DA Roomburg DB 7-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Berkel-Rodenrijs DB Bleiswijk DA 1-0
Voorhout DA Craeyenhout DB 2-0
Cartouche DF Cartouche DE 1-0
Zoetermeer DB Spijkenisse DA 4-3
Leiden DB Cartouche DD 1-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Bleiswijk DA Leiden DB 2-1
Spijkenisse DA Cartouche DF 6-2
Ring Pass Delft DA Zoetermeer DB 1-1
Cartouche DD Roomburg DB 4-2
Craeyenhout DB Berkel-Rodenrijs DB 2-0
Cartouche DE Voorhout DA 0-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Zoetermeer DB Cartouche DD 2-2
Roomburg DB Leiden DB 0-0
Craeyenhout DB Bleiswijk DA 5-2
Berkel-Rodenrijs DB Cartouche DE 1-0
Voorhout DA Spijkenisse DA 3-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Ring Pass Delft DA Voorhout DA 5-1
Bleiswijk DA Roomburg DB 1-0
Cartouche DE Craeyenhout DB 1-1
Spijkenisse DA Berkel-Rodenrijs DB 3-0
Cartouche DD Cartouche DF 2-2
Leiden DB Zoetermeer DB 3-2