Fietsoptocht.jpg
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Veteranen F

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Rick van Leeuwen
Aanvoerder Mark van Lith
Coach Edwin van der Knaap
Coördinator veteranen Guido Dommisse

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bleiswijk-Waddinxveen HA Roomburg HD
Gouda HA Cartouche HF
Groen-Geel HB hdm HG
Klein Zwitserland HE Schoonhoven HA

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gouda HA 10 30 10 0 0
2 Cartouche HF 10 23 7 2 1
3 hdm HG 10 22 7 1 2
4 Bleiswijk HA 10 12 4 0 6
5 Roomburg HD 10 10 3 1 6
6 Schoonhoven HA 10 9 3 0 7
7 Groen-Geel HB 10 8 2 2 6
8 Klein Zwitserland HE 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt Goudse MHC HA n.n.b uit
15 mrt Klein Zwitserland HE n.n.b thuis
22 mrt HV Bleiswijk HA n.n.b uit
29 mrt Leidse Hockey Club Roomburg HD n.n.b thuis
5 apr Schoonhovense MHC HA n.n.b thuis
19 apr hdm HG n.n.b uit
10 mei Groen-Geel HB n.n.b uit
17 mei Goudse MHC HA n.n.b thuis
24 mei Klein Zwitserland HE n.n.b uit
7 jun HV Bleiswijk HA n.n.b thuis
14 jun Leidse Hockey Club Roomburg HD n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Gouda HA Bleiswijk-Waddinxveen HA 3-1
Klein Zwitserland HE hdm HG 4-9
Groen-Geel HB Roomburg HD 2-1
Cartouche HF Schoonhoven HA 3-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Schoonhoven HA Groen-Geel HB 9-4
Bleiswijk-Waddinxveen HA Klein Zwitserland HE 9-2
hdm HG Cartouche HF 3-4
Gouda HA Roomburg HD 4-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Bleiswijk-Waddinxveen HA hdm HG 1-4
Klein Zwitserland HE Roomburg HD 2-3
Schoonhoven HA Gouda HA 4-5
Groen-Geel HB Cartouche HF 1-6
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Schoonhoven HA Klein Zwitserland HE 8-1
Roomburg HD Bleiswijk-Waddinxveen HA 0-5
hdm HG Groen-Geel HB 2-0
Cartouche HF Gouda HA 2-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Klein Zwitserland HE Cartouche HF 0-11
Bleiswijk-Waddinxveen HA Schoonhoven HA 6-1
Roomburg HD hdm HG 1-2
Gouda HA Groen-Geel HB 5-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Groen-Geel HB Klein Zwitserland HE 1-3
Cartouche HF Bleiswijk-Waddinxveen HA 6-3
Schoonhoven HA Roomburg HD 1-4
Gouda HA hdm HG 5-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Bleiswijk-Waddinxveen HA Groen-Geel HB 2-3
Roomburg HD Cartouche HF 3-4
hdm HG Schoonhoven HA 9-3
Gouda HA Klein Zwitserland HE 8-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Roomburg HD Groen-Geel HB 0-0
Schoonhoven HA Cartouche HF 4-10
hdm HG Klein Zwitserland HE 4-3
Bleiswijk-Waddinxveen HA Gouda HA 3-4
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Roomburg HD Gouda HA 0-3
Groen-Geel HB Schoonhoven HA 1-3
Klein Zwitserland HE Bleiswijk-Waddinxveen HA 0-4
Cartouche HF hdm HG 1-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Roomburg HD Klein Zwitserland HE 3-1
hdm HG Bleiswijk-Waddinxveen HA 8-2
Gouda HA Schoonhoven HA 7-2
Cartouche HF Groen-Geel HB 3-3