DSC_0808.JPG
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Agenda

Nog geen agenda punten.

Sponsoren

Verslagen

Veterinnen E zo

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Moniek Diepering
Aanvoerder Kiona Hartman-maas
Trainer Neal Storey
Coördinator veterinnen Marjolein Nijveldt-Rasterhoff

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs DB Cartouche DF 10:30
Bleiswijk DA Voorhout DA 10:45
Cartouche DE Roomburg DB 10:35
Craeyenhout DB Zoetermeer DB 10:30
Ring Pass Delft DA Cartouche DD 16:30
Spijkenisse DA Leiden DB 10:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Ring Pass Delft DA 11 27 8 3 0
2 Spijkenisse DA 11 24 8 0 3
3 Voorhout DA 11 22 7 1 3
4 Cartouche DD 11 17 4 5 2
5 Bleiswijk DA 11 16 5 1 5
6 Leiden DB 11 16 4 4 3
7 Craeyenhout DB 11 15 4 3 4
8 Zoetermeer DB 11 14 3 5 3
9 Cartouche DF 11 10 3 1 7
10 Roomburg DB 11 9 2 3 6
11 Berkel-Rodenrijs DB 11 8 2 2 7
12 Cartouche DE 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt Leidse Hockey Club Roomburg DB 10:35 thuis - KG4 water
15 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer DB 11:00 uit
22 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE DF n.n.b thuis
29 mrt MHC Voorhout DA 11:15 uit
5 apr Berkel Rodenrijs DB n.n.b thuis
19 apr Craeyenhout DB n.n.b uit
10 mei HV Bleiswijk DA 10:45 uit
17 mei HV Spijkenisse DA n.n.b thuis
24 mei Ring Pass Delft DA n.n.b uit
7 jun V.M.H.C. CARTOUCHE DD n.n.b thuis
14 jun LOHC DB n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Cartouche DF Berkel-Rodenrijs DB 6-0
Cartouche DD Ring Pass Delft DA 1-1
Voorhout DA Bleiswijk DA 3-2
Roomburg DB Cartouche DE 1-3
Leiden DB Spijkenisse DA 2-7
Zoetermeer DB Craeyenhout DB 3-3
WOENSDAG 11 SEPTEMBER 2019
Roomburg DB Ring Pass Delft DA (0-0)TEMP_RESULT
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Bleiswijk DA Cartouche DD 5-4
Berkel-Rodenrijs DB Voorhout DA 1-5
Craeyenhout DB Cartouche DF 2-1
Cartouche DE Zoetermeer DB 0-1
Ring Pass Delft DA Leiden DB 4-1
Spijkenisse DA Roomburg DB 7-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Voorhout DA Craeyenhout DB 2-0
Cartouche DF Cartouche DE 1-0
Leiden DB Cartouche DD 1-1
Berkel-Rodenrijs DB Bleiswijk DA 1-0
Zoetermeer DB Spijkenisse DA 4-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Craeyenhout DB Berkel-Rodenrijs DB 2-0
Cartouche DE Voorhout DA 0-3
Spijkenisse DA Cartouche DF 6-2
Ring Pass Delft DA Zoetermeer DB 1-1
Bleiswijk DA Leiden DB 2-1
Cartouche DD Roomburg DB 4-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Berkel-Rodenrijs DB Cartouche DE 1-0
Craeyenhout DB Bleiswijk DA 5-2
Roomburg DB Leiden DB 0-0
Zoetermeer DB Cartouche DD 2-2
Voorhout DA Spijkenisse DA 3-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Bleiswijk DA Roomburg DB 1-0
Cartouche DE Craeyenhout DB 1-1
Spijkenisse DA Berkel-Rodenrijs DB 3-0
Ring Pass Delft DA Voorhout DA 5-1
Cartouche DD Cartouche DF 2-2
Leiden DB Zoetermeer DB 3-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Cartouche DF Ring Pass Delft DA 0-6
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Craeyenhout DB Spijkenisse DA 0-1
Cartouche DE Bleiswijk DA 1-2
Zoetermeer DB Roomburg DB 3-0
Cartouche DF Leiden DB 1-3
Berkel-Rodenrijs DB Ring Pass Delft DA 0-2
Voorhout DA Cartouche DD 2-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Bleiswijk DA Zoetermeer DB 4-4
Spijkenisse DA Cartouche DE 7-0
Ring Pass Delft DA Craeyenhout DB 3-1
Cartouche DD Berkel-Rodenrijs DB 4-1
Leiden DB Voorhout DA 2-2
Roomburg DB Cartouche DF 2-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Craeyenhout DB Cartouche DD 3-3
Berkel-Rodenrijs DB Leiden DB 0-3
Cartouche DE Ring Pass Delft DA 1-5
Voorhout DA Roomburg DB 0-1
Cartouche DF Zoetermeer DB 1-0
Spijkenisse DA Bleiswijk DA 4-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Ring Pass Delft DA Spijkenisse DA 2-0
Cartouche DD Cartouche DE 1-0
Leiden DB Craeyenhout DB 4-2
Roomburg DB Berkel-Rodenrijs DB 2-2
Zoetermeer DB Voorhout DA 2-3
Cartouche DF Bleiswijk DA 0-5
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Craeyenhout DB Roomburg DB 2-0
Berkel-Rodenrijs DB Zoetermeer DB 1-1
Bleiswijk DA Ring Pass Delft DA 0-4
Cartouche DE Leiden DB 1-1
Spijkenisse DA Cartouche DD 3-1
Voorhout DA Cartouche DF 6-1