Fietsoptocht.jpg
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Heren 4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Gerben Buitendijk
Aanvoerder Christian de Wit
Coördinator heren Guido Dommisse
Coördinator heren Roel Honning

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Cartouche H4 Leonidas H6 12:45
Groen-Geel H3 (O) Kampong H6 16:35
Hurley H6 Alecto H2 (O) 10:00
Leiden H3 Pinoké H7 14:30
Phoenix H4 VVV H4 14:50
Xenios H3 Roomburg H2 (O) 10:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Cartouche H4 6 18 6 0 0
2 Kampong H6 6 16 5 1 0
3 Hurley H6 6 14 4 2 0
4 Xenios H3 6 13 4 1 1
5 Roomburg H2 6 12 4 0 2
6 Alecto H2 6 9 3 0 3
7 Leiden H3 6 7 2 1 3
8 Pinoké H7 6 6 2 0 4
9 Groen-Geel H3 6 4 1 1 4
10 VVV H4 6 3 1 0 5
11 Phoenix H4 6 3 1 0 5
12 Leonidas H6 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt R.H.V. Leonidas H6 12:45 thuis - Riverdale
3 nov L.S.C. ALECTO H2 n.n.b uit
10 nov THC Hurley H6 n.n.b thuis
17 nov SV Kampong Hockey H6 n.n.b thuis
24 nov SV Phoenix H4 n.n.b uit
8 mrt Xenios H3 n.n.b uit
15 mrt LOHC H3 n.n.b thuis
22 mrt Groen-Geel H3 n.n.b uit
29 mrt Pinoké H7 n.n.b thuis
5 apr Leidse Hockey Club Roomburg H2 n.n.b uit
19 apr Hockeyclub VVV H4 n.n.b thuis
10 mei R.H.V. Leonidas H6 n.n.b uit
17 mei L.S.C. ALECTO H2 n.n.b thuis
24 mei THC Hurley H6 n.n.b uit
7 jun SV Kampong Hockey H6 n.n.b uit
14 jun SV Phoenix H4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Alecto H2 (O) Groen-Geel H3 (O) 2-1
Phoenix H4 Kampong H6 0-3
Leonidas H6 Pinoké H7 0-1
VVV H4 Roomburg H2 (O) 2-3
Hurley H6 Leiden H3 3-3
Cartouche H4 Xenios H3 3-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Pinoké H7 Alecto H2 (O) 2-0
Groen-Geel H3 (O) Hurley H6 3-3
Kampong H6 VVV H4 4-1
Roomburg H2 (O) Leonidas H6 9-0
Leiden H3 Cartouche H4 2-5
Xenios H3 Phoenix H4 8-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Leonidas H6 VVV H4 2-3
Xenios H3 Kampong H6 1-1
Phoenix H4 Leiden H3 2-3
Hurley H6 Pinoké H7 2-1
Cartouche H4 Groen-Geel H3 (O) 4-1
Alecto H2 (O) Roomburg H2 (O) 2-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Leiden H3 Xenios H3 1-4
Roomburg H2 (O) Hurley H6 5-6
VVV H4 Alecto H2 (O) (1-2)TEMP_RESULT
Groen-Geel H3 (O) Phoenix H4 2-0
Kampong H6 Leonidas H6 4-0
Pinoké H7 Cartouche H4 2-8
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Hurley H6 VVV H4 5-2
Alecto H2 (O) Leonidas H6 2-1
Leiden H3 Kampong H6 1-3
Xenios H3 Groen-Geel H3 (O) 4-1
Phoenix H4 Pinoké H7 3-2
Cartouche H4 Roomburg H2 (O) 3-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Groen-Geel H3 (O) Leiden H3 2-3
Leonidas H6 Hurley H6 0-8
Kampong H6 Alecto H2 (O) 8-0
Roomburg H2 (O) Phoenix H4 4-0
VVV H4 Cartouche H4 4-6
Pinoké H7 Xenios H3 3-4