DSC_0812.JPG
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Veterinnen F zo

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Ellen Govers
Aanvoerder Lieke Tiemersma
Coördinator veterinnen Marjolein Nijveldt-Rasterhoff

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Cartouche DD Cartouche DF 14:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Voorhout DA 6 15 5 0 1
2 Craeyenhout DB 5 10 3 1 1
3 Spijkenisse DA 5 9 3 0 2
4 Ring Pass Delft DA 5 9 2 3 0
5 Zoetermeer DB 5 9 2 3 0
6 Cartouche DF 4 6 2 0 2
7 Bleiswijk DA 5 6 2 0 3
8 Berkel-Rodenrijs DB 5 6 2 0 3
9 Cartouche DD 5 6 1 3 1
10 Cartouche DE 5 3 1 0 4
11 Leiden DB 5 2 0 2 3
12 Roomburg DB 5 2 0 2 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 okt V.M.H.C. CARTOUCHE DD 14:15 uit
20 okt Ring Pass Delft DA 14:35 thuis - KG2 water
27 okt LOHC DB n.n.b thuis
3 nov Leidse Hockey Club Roomburg DB 14:30 uit
10 nov Mixed Hockeyclub Zoetermeer DB n.n.b thuis
17 nov HV Bleiswijk DA n.n.b thuis
24 nov MHC Voorhout DA 11:15 uit
8 mrt Berkel Rodenrijs DB n.n.b uit
15 mrt Craeyenhout DB n.n.b thuis
22 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE DE n.n.b uit
29 mrt HV Spijkenisse DA n.n.b thuis
5 apr Ring Pass Delft DA n.n.b uit
19 apr V.M.H.C. CARTOUCHE DD n.n.b thuis
10 mei LOHC DB n.n.b uit
17 mei Leidse Hockey Club Roomburg DB n.n.b thuis
24 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer DB n.n.b uit
7 jun HV Bleiswijk DA n.n.b uit
14 jun MHC Voorhout DA n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Cartouche DD Ring Pass Delft DA 1-1
Leiden DB Spijkenisse DA 2-7
Roomburg DB Cartouche DE 1-3
Zoetermeer DB Craeyenhout DB 3-3
Cartouche DF Berkel-Rodenrijs DB 6-0
Voorhout DA Bleiswijk DA 3-2
WOENSDAG 11 SEPTEMBER 2019
Roomburg DB Ring Pass Delft DA (0-0)TEMP_RESULT
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Bleiswijk DA Cartouche DD 5-4
Berkel-Rodenrijs DB Voorhout DA 1-5
Craeyenhout DB Cartouche DF 2-1
Cartouche DE Zoetermeer DB 0-1
Ring Pass Delft DA Leiden DB 4-1
Spijkenisse DA Roomburg DB 7-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Berkel-Rodenrijs DB Bleiswijk DA 1-0
Voorhout DA Craeyenhout DB 2-0
Cartouche DF Cartouche DE 1-0
Zoetermeer DB Spijkenisse DA 4-3
Leiden DB Cartouche DD 1-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Bleiswijk DA Leiden DB 2-1
Spijkenisse DA Cartouche DF 6-2
Ring Pass Delft DA Zoetermeer DB 1-1
Cartouche DD Roomburg DB 4-2
Craeyenhout DB Berkel-Rodenrijs DB 2-0
Cartouche DE Voorhout DA 0-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Zoetermeer DB Cartouche DD 2-2
Roomburg DB Leiden DB 0-0
Craeyenhout DB Bleiswijk DA 5-2
Berkel-Rodenrijs DB Cartouche DE 1-0
Voorhout DA Spijkenisse DA 3-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Ring Pass Delft DA Voorhout DA 5-1
Bleiswijk DA Roomburg DB 1-0
Cartouche DE Craeyenhout DB 1-1
Spijkenisse DA Berkel-Rodenrijs DB 3-0
Cartouche DD Cartouche DF 2-2
Leiden DB Zoetermeer DB 3-2