Dames 4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Nienke Bakker
Aanvoerder Caroline Hurts
Aanvoerder Gian Schellekens
Coördinator dames Guido Dommisse

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Groen-Geel D16 HDS D4 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zoetermeer D5 10 25 8 1 1
2 Groen-Geel D16 9 25 8 1 0
3 Roomburg D9 10 20 6 2 2
4 Rijswijk D4 10 18 6 0 4
5 Cartouche D4 10 17 5 2 3
6 Leiden D9 10 16 5 1 4
7 Groen-Geel D12 10 10 3 1 6
8 Alecto-Augustinus D9 10 10 3 1 6
9 HDS D4 8 5 1 2 5
10 Craeyenhout D5 9 4 1 1 7
11 Klein Zwitserland D5 8 0 0 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt Klein Zwitserland D5 n.n.b uit
19 mrt HDS D4 n.n.b thuis
26 mrt Leidse Hockey Club Roomburg D9 n.n.b uit
2 apr Groen-Geel D16 n.n.b thuis
16 apr L.S.C. ALECTO D9 n.n.b thuis
23 apr LOHC D9 n.n.b uit
14 mei Groen-Geel D12 n.n.b thuis
21 mei Craeyenhout D5 n.n.b uit
11 jun Rijswijksche Hockey Club D4 n.n.b uit
18 jun Mixed Hockeyclub Zoetermeer D5 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Craeyenhout D5 Groen-Geel D16 (0-3)scheduled
Cartouche D4 Klein Zwitserland D5 (7-0)scheduled
Leiden D9 Rijswijk D4 (4-1)scheduled
Alecto-Augustinus D9 Zoetermeer D5 (0-7)scheduled
HDS D4 Roomburg D9 (0-5)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Zoetermeer D5 Leiden D9 (4-0)scheduled
Rijswijk D4 Groen-Geel D12 (2-0)scheduled
HDS D4 Cartouche D4 (2-2)final
Klein Zwitserland D5 Alecto-Augustinus D9 (1-3)scheduled
Groen-Geel D16 Roomburg D9 (3-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Leiden D9 Klein Zwitserland D5 (2-0)scheduled
Craeyenhout D5 Rijswijk D4 (1-5)scheduled
Alecto-Augustinus D9 HDS D4 (0-8)final
Groen-Geel D12 Zoetermeer D5 (3-4)scheduled
Cartouche D4 Roomburg D9 (1-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Zoetermeer D5 Craeyenhout D5 (3-0)scheduled
Groen-Geel D16 Cartouche D4 (9-1)final
Klein Zwitserland D5 Groen-Geel D12 (1-4)scheduled
Roomburg D9 Alecto-Augustinus D9 (2-0)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Rijswijk D4 Groen-Geel D16 (0-2)scheduled
Leiden D9 Roomburg D9 (1-4)scheduled
Groen-Geel D12 HDS D4 (2-2)scheduled
Alecto-Augustinus D9 Cartouche D4 (3-2)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Zoetermeer D5 Rijswijk D4 (7-0)final
Groen-Geel D16 Alecto-Augustinus D9 (8-1)final
Roomburg D9 Groen-Geel D12 (3-0)scheduled
Cartouche D4 Leiden D9 (1-0)final
HDS D4 Craeyenhout D5 (1-4)scheduled
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
HDS D4 Leiden D9 (0-4)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Zoetermeer D5 Groen-Geel D16 (0-4)final
Rijswijk D4 Klein Zwitserland D5 (9-1)scheduled
Leiden D9 Alecto-Augustinus D9 (0-2)final
Craeyenhout D5 Roomburg D9 (1-3)final
Groen-Geel D12 Cartouche D4 (1-2)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Alecto-Augustinus D9 Groen-Geel D12 (0-4)scheduled
Groen-Geel D16 Leiden D9 (0-0)scheduled
Klein Zwitserland D5 Zoetermeer D5 (0-7)final
Cartouche D4 Craeyenhout D5 (3-1)scheduled
HDS D4 Rijswijk D4 (0-5)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Groen-Geel D12 Leiden D9 (1-5)final
Zoetermeer D5 HDS D4 (9-0)scheduled
Rijswijk D4 Roomburg D9 (2-1)scheduled
Craeyenhout D5 Alecto-Augustinus D9 (2-2)scheduled
Klein Zwitserland D5 Groen-Geel D16 (0-9)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Leiden D9 Craeyenhout D5 (3-0)scheduled
Cartouche D4 Rijswijk D4 (6-1)scheduled
Groen-Geel D12 Groen-Geel D16 (0-2)scheduled
Roomburg D9 Zoetermeer D5 (2-2)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Rijswijk D4 Alecto-Augustinus D9 (6-2)scheduled
Zoetermeer D5 Cartouche D4 (7-0)final
Craeyenhout D5 Groen-Geel D12 (1-3)scheduled
Klein Zwitserland D5 Roomburg D9 (1-4)scheduled