Heren 30-4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Charles Kalhorn
Manager Christiaan de Rijk
Manager Bas Simons
Coördinator heren Guido Dommisse

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Zoetermeer H30-1 HGC H30-2 0:00
HDM H30-4 Cartouche H30-2 0:00
Rotterdam H30-3 Gouda H30-1 0:00
Rijswijk H30-1 Westland H30-1 0:00
Klein Zwitserland H30-4 Rotterdam H30-4 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Westland H30-1 10 24 8 0 2
2 HGC H30-2 10 21 6 3 1
3 Gouda H30-1 10 20 6 2 2
4 Cartouche H30-2 10 16 5 1 4
5 Zoetermeer H30-1 10 15 4 3 3
6 Rijswijk H30-1 10 13 4 1 5
7 Klein Zwitserland H30-4 10 13 4 1 5
8 Cartouche H30-4 10 11 3 2 5
9 Rotterdam H30-3 10 11 3 2 5
10 Rotterdam H30-4 10 7 2 1 7
11 HDM H30-4 10 6 2 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 mrt Klein Zwitserland H30-4 n.n.b thuis
26 mrt Rijswijksche Hockey Club H30-1 n.n.b uit
2 apr Hockey Club Rotterdam H30-3 n.n.b thuis
16 apr hdm H30-4 n.n.b uit
23 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer H30-1 n.n.b thuis
14 mei HGC H30-2 n.n.b uit
21 mei V.M.H.C. CARTOUCHE H30-2 n.n.b thuis
4 jun Goudse MHC H30-1 n.n.b uit
11 jun HV Westland H30-1 n.n.b thuis
18 jun Hockey Club Rotterdam H30-4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
HGC H30-2 Zoetermeer H30-1 (2-2)scheduled
Rotterdam H30-4 Klein Zwitserland H30-4 (1-3)scheduled
Westland H30-1 Rijswijk H30-1 (4-2)scheduled
Cartouche H30-2 HDM H30-4 (5-2)final
Gouda H30-1 Rotterdam H30-3 (3-3)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Rotterdam H30-3 Westland H30-1 (1-4)final
Klein Zwitserland H30-4 Cartouche H30-4 (2-3)final
Zoetermeer H30-1 Cartouche H30-2 (2-0)final
HDM H30-4 Gouda H30-1 (2-3)scheduled
Rijswijk H30-1 Rotterdam H30-4 (1-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Cartouche H30-2 HGC H30-2 (1-1)scheduled
Gouda H30-1 Zoetermeer H30-1 (4-4)final
Cartouche H30-4 Rijswijk H30-1 (1-5)final
Westland H30-1 HDM H30-4 (6-3)final
Rotterdam H30-4 Rotterdam H30-3 (1-2)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
HGC H30-2 Gouda H30-1 (3-2)final
Rotterdam H30-3 Cartouche H30-4 (5-2)scheduled
Rijswijk H30-1 Klein Zwitserland H30-4 (4-0)final
Zoetermeer H30-1 Westland H30-1 (1-2)final
HDM H30-4 Rotterdam H30-4 (3-2)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Rotterdam H30-4 Zoetermeer H30-1 (3-2)scheduled
Gouda H30-1 Cartouche H30-2 (4-2)scheduled
Cartouche H30-4 HDM H30-4 (3-2)scheduled
Westland H30-1 HGC H30-2 (4-3)final
Klein Zwitserland H30-4 Rotterdam H30-3 (0-0)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
HGC H30-2 Rotterdam H30-4 (1-0)scheduled
HDM H30-4 Klein Zwitserland H30-4 (2-0)final
Zoetermeer H30-1 Cartouche H30-4 (3-3)final
Cartouche H30-2 Westland H30-1 (5-1)final
Rotterdam H30-3 Rijswijk H30-1 (2-3)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Klein Zwitserland H30-4 Zoetermeer H30-1 (2-1)final
Westland H30-1 Gouda H30-1 (3-1)final
Rijswijk H30-1 HDM H30-4 (2-1)final
Rotterdam H30-4 Cartouche H30-2 (2-0)final
Cartouche H30-4 HGC H30-2 (2-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
HGC H30-2 Klein Zwitserland H30-4 (3-1)scheduled
Cartouche H30-2 Cartouche H30-4 (4-1)scheduled
Zoetermeer H30-1 Rijswijk H30-1 (2-1)scheduled
HDM H30-4 Rotterdam H30-3 (0-2)scheduled
Gouda H30-1 Rotterdam H30-4 (3-1)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Rijswijk H30-1 HGC H30-2 (0-5)scheduled
Rotterdam H30-3 Zoetermeer H30-1 (0-4)scheduled
Cartouche H30-4 Gouda H30-1 (3-5)scheduled
Rotterdam H30-4 Westland H30-1 (1-2)scheduled
Klein Zwitserland H30-4 Cartouche H30-2 (2-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Zoetermeer H30-1 HDM H30-4 (2-0)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Klein Zwitserland H30-4 Westland H30-1 (2-1)final
Rijswijk H30-1 Gouda H30-1 (2-5)scheduled
Cartouche H30-4 Rotterdam H30-4 (4-0)scheduled
HDM H30-4 HGC H30-2 (2-4)final
Rotterdam H30-3 Cartouche H30-2 (0-4)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Westland H30-1 Cartouche H30-4 (2-1)scheduled
Cartouche H30-2 Rijswijk H30-1 (4-1)final
HGC H30-2 Rotterdam H30-3 (3-1)final
Gouda H30-1 Klein Zwitserland H30-4 (8-1)final