Jongens O12-5 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Sander van Meerten
Coach Jorn de Vries
Manager Imke Gaiser
Trainer Sander van Meerten

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Derby JO12-2 Wateringse veld JO12-3 9:30
Wateringse veld JO12-3 Cartouche JO12-5 10:10
Derby JO12-2 Cartouche JO12-5 10:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Rodenrijs JO12-5 10 28 9 1 0
2 Victoria JO12-4 10 19 6 1 3
3 Cartouche JO12-5 8 18 6 0 2
4 Leonidas JO12-3 10 14 4 2 4
5 Derby JO12-2 8 8 2 2 4
6 Pijnacker JO12-2 10 7 2 1 7
7 Wateringse veld JO12-3 10 1 0 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 jan H.C. Derby JO12-2 10:50 uit
29 jan Hockey Club Wateringse Veld JO12-3 10:10 uit
5 feb Berkel Rodenrijs JO12-5 12:10 thuis
5 feb R.H.V. Leonidas JO12-3 12:50 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Wateringse veld JO12-3 Berkel-Rodenrijs JO12-5 (1-5)final
Pijnacker JO12-2 Berkel-Rodenrijs JO12-5 (2-8)final
Wateringse veld JO12-3 Pijnacker JO12-2 (2-2)final
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Victoria JO12-4 Leonidas JO12-3 (2-2)final
Leonidas JO12-3 Derby JO12-2 (1-1)final
Victoria JO12-4 Derby JO12-2 (4-1)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Victoria JO12-4 Pijnacker JO12-2 (3-0)final
Berkel-Rodenrijs JO12-5 Pijnacker JO12-2 (6-0)scheduled
Victoria JO12-4 Berkel-Rodenrijs JO12-5 (4-7)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Derby JO12-2 Leonidas JO12-3 (1-2)final
Cartouche JO12-5 Victoria JO12-4 (2-4)final
Berkel-Rodenrijs JO12-5 Leonidas JO12-3 (6-0)final
Victoria JO12-4 Wateringse veld JO12-3 (5-1)final
Derby JO12-2 Berkel-Rodenrijs JO12-5 (0-5)scheduled
Cartouche JO12-5 Wateringse veld JO12-3 (4-0)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Wateringse veld JO12-3 Victoria JO12-4 (0-4)final
Cartouche JO12-5 Derby JO12-2 (3-1)final
Derby JO12-2 Pijnacker JO12-2 (1-0)final
Leonidas JO12-3 Victoria JO12-4 (2-5)final
Cartouche JO12-5 Pijnacker JO12-2 (6-2)final
Wateringse veld JO12-3 Leonidas JO12-3 (1-2)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Berkel-Rodenrijs JO12-5 Cartouche JO12-5 (4-2)final
Victoria JO12-4 Cartouche JO12-5 (0-4)final
Berkel-Rodenrijs JO12-5 Victoria JO12-4 (4-1)final
Leonidas JO12-3 Pijnacker JO12-2 (1-0)final
Pijnacker JO12-2 Wateringse veld JO12-3 (3-2)final
Leonidas JO12-3 Wateringse veld JO12-3 (4-0)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Pijnacker JO12-2 Cartouche JO12-5 (1-7)final
Cartouche JO12-5 Leonidas JO12-3 (5-2)final
Pijnacker JO12-2 Leonidas JO12-3 (3-2)final
Berkel-Rodenrijs JO12-5 Wateringse veld JO12-3 (8-0)final
Wateringse veld JO12-3 Derby JO12-2 (0-2)final
Berkel-Rodenrijs JO12-5 Derby JO12-2 (3-3)final