Meisjes O16-3 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Nicole de Groot
Coach Michiel Martin
Manager Sander Aukema
Manager Floor Klerx
Trainer Fons Vischer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HGC MO16-2 Leiden MO16-3 13:30
Alphen MO16-2 Leiden MO16-3 14:10
HGC MO16-2 Alphen MO16-2 14:50
Cartouche MO16-3 Roomburg MO16-12-C 17:30
Roomburg MO16-12-C Zoetermeer MO16-4 18:10
Cartouche MO16-3 Zoetermeer MO16-4 18:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alphen MO16-2 8 19 6 1 1
2 Roomburg MO16-12-C 10 18 5 3 2
3 HGC MO16-2 8 12 3 3 2
4 Cartouche MO16-3 8 11 3 2 3
5 Rijswijk MO16-12-C 8 8 2 2 4
6 Zoetermeer MO16-4 6 5 1 2 3
7 Leiden MO16-3 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 feb Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO16-4 18:50 thuis
12 feb Leidse Hockey Club Roomburg MO16-12-C 17:30 thuis
18 feb Rijswijksche Hockey Club MO16-12-C 15:30 uit
18 feb LOHC MO16-3 16:10 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Roomburg MO16-12-C Leiden MO16-3 (6-1)final
Leiden MO16-3 HGC MO16-2 (2-3)final
Roomburg MO16-12-C HGC MO16-2 (1-1)final
Zoetermeer MO16-4 Alphen MO16-2 (1-2)final
Rijswijk MO16-12-C Alphen MO16-2 (1-3)final
Zoetermeer MO16-4 Rijswijk MO16-12-C (3-2)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Alphen MO16-2 Cartouche MO16-3 (2-1)final
Roomburg MO16-12-C Cartouche MO16-3 (1-2)final
Alphen MO16-2 Roomburg MO16-12-C (3-1)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Zoetermeer MO16-4 Roomburg MO16-12-C (4-11)final
Cartouche MO16-3 HGC MO16-2 (3-2)scheduled
HGC MO16-2 Rijswijk MO16-12-C (3-1)final
Leiden MO16-3 Roomburg MO16-12-C (1-4)final
Cartouche MO16-3 Rijswijk MO16-12-C (2-3)final
Zoetermeer MO16-4 Leiden MO16-3 (5-5)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
HGC MO16-2 Zoetermeer MO16-4 (6-1)final
Zoetermeer MO16-4 Cartouche MO16-3 (1-1)final
HGC MO16-2 Cartouche MO16-3 (2-2)final
Roomburg MO16-12-C Rijswijk MO16-12-C (1-1)final
Alphen MO16-2 Rijswijk MO16-12-C (2-2)final
Roomburg MO16-12-C Alphen MO16-2 (3-1)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Rijswijk MO16-12-C HGC MO16-2 (4-1)final
Leiden MO16-3 Alphen MO16-2 (0-4)final
HGC MO16-2 Roomburg MO16-12-C (4-4)final
Cartouche MO16-3 Alphen MO16-2 (2-5)final
Rijswijk MO16-12-C Roomburg MO16-12-C (2-3)final
Leiden MO16-3 Cartouche MO16-3 (1-5)final