Meisjes O16-5 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Wouter van Driel
Coach Eric Iverson
Manager Merit Clocquet
Manager Joke Uilenreef-Visser
Trainer Danique Freeze

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto MO16-3 Cartouche MO16-5 13:30
Rijswijk MO16-3 Cartouche MO16-5 14:10
Klein Zwitserland MO16-6 Pollux MO16-2 14:10
Alecto MO16-3 Rijswijk MO16-3 14:50
Pollux MO16-2 Wateringse veld MO16-3 14:50
Klein Zwitserland MO16-6 Wateringse veld MO16-3 15:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Wateringse veld MO16-3 8 18 5 3 0
2 Cartouche MO16-5 8 16 5 1 2
3 Alecto MO16-3 8 14 4 2 2
4 Rijswijk MO16-3 10 13 4 1 5
5 Pollux MO16-2 8 12 4 0 4
6 Klein Zwitserland MO16-6 8 7 2 1 5
7 Forescate MO16-4 10 6 2 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 feb Rijswijksche Hockey Club MO16-3 14:10 uit
5 feb L.S.C. ALECTO MO16-3 13:30 uit
11 feb VMHC Pollux MO16-2 15:30 uit
11 feb Klein Zwitserland MO16-6 16:10 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Rijswijk MO16-3 Klein Zwitserland MO16-6 (3-2)final
Klein Zwitserland MO16-6 Forescate MO16-4 (5-1)final
Rijswijk MO16-3 Forescate MO16-4 (2-3)final
Wateringse veld MO16-3 Alecto MO16-3 (3-3)final
Pollux MO16-2 Alecto MO16-3 (2-4)final
Wateringse veld MO16-3 Pollux MO16-2 (5-1)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Rijswijk MO16-3 Pollux MO16-2 (0-4)final
Alecto MO16-3 Pollux MO16-2 (3-1)final
Rijswijk MO16-3 Alecto MO16-3 (4-1)final
Forescate MO16-4 Wateringse veld MO16-3 (2-3)final
Wateringse veld MO16-3 Cartouche MO16-5 (3-3)final
Forescate MO16-4 Cartouche MO16-5 (1-3)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Pollux MO16-2 Forescate MO16-4 (4-3)final
Forescate MO16-4 Rijswijk MO16-3 (0-4)final
Pollux MO16-2 Rijswijk MO16-3 (4-1)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Klein Zwitserland MO16-6 Alecto MO16-3 (1-7)final
Cartouche MO16-5 Alecto MO16-3 (2-1)final
Klein Zwitserland MO16-6 Cartouche MO16-5 (0-5)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Cartouche MO16-5 Rijswijk MO16-3 (2-3)final
Rijswijk MO16-3 Wateringse veld MO16-3 (0-2)final
Cartouche MO16-5 Wateringse veld MO16-3 (0-1)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Forescate MO16-4 Klein Zwitserland MO16-6 (3-1)final
Alecto MO16-3 Klein Zwitserland MO16-6 (1-1)final
Forescate MO16-4 Alecto MO16-3 (4-5)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Wateringse veld MO16-3 Rijswijk MO16-3 (4-4)final
Klein Zwitserland MO16-6 Rijswijk MO16-3 (2-1)final
Wateringse veld MO16-3 Klein Zwitserland MO16-6 (3-2)final
Cartouche MO16-5 Forescate MO16-4 (3-2)final
Forescate MO16-4 Pollux MO16-2 (1-5)final
Cartouche MO16-5 Pollux MO16-2 (1-0)final