Fietsoptocht.jpg
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Dames 4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Ellen de Jong
Coördinator dames Marjolein Nijveldt-Rasterhoff

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Roomburg D11 Leonidas D27 14:30
hdm D6 Groen-Geel D14 16:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas D26 5 15 5 0 0
2 Pijnacker D4 5 12 4 0 1
3 Cartouche D4 5 12 4 0 1
4 Pollux D3 5 12 4 0 1
5 Derby D3 5 9 3 0 2
6 Leonidas D27 5 9 3 0 2
7 Ommoord D4 5 6 2 0 3
8 hdm D6 5 6 2 0 3
9 Roomburg D11 5 4 1 1 3
10 Zoetermeer D4 5 4 1 1 3
11 Groen-Geel D14 5 0 0 0 5
12 HUDITO D7 5 0 0 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 okt D.H.C. Hudito D7 16:00 uit
27 okt Mixed Hockeyclub Zoetermeer D4 n.n.b thuis
3 nov HC Pijnacker D4 n.n.b uit
10 nov Leidse Hockey Club Roomburg D11 n.n.b thuis
17 nov VMHC Pollux D3 n.n.b uit
24 nov R.H.V. Leonidas D27 n.n.b thuis
8 mrt R.H.V. Leonidas D26 n.n.b thuis
15 mrt OMHC D4 n.n.b uit
22 mrt H.C. Derby D3 n.n.b uit
29 mrt Groen-Geel D14 n.n.b thuis
5 apr hdm D6 n.n.b uit
19 apr D.H.C. Hudito D7 n.n.b thuis
10 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer D4 n.n.b uit
17 mei HC Pijnacker D4 n.n.b thuis
24 mei Leidse Hockey Club Roomburg D11 n.n.b uit
7 jun VMHC Pollux D3 n.n.b thuis
14 jun R.H.V. Leonidas D27 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Pollux D3 hdm D6 7-0
Ommoord D4 Derby D3 2-5
Leonidas D26 Cartouche D4 5-4
Leonidas D27 Groen-Geel D14 4-0
Roomburg D11 HUDITO D7 9-2
Pijnacker D4 Zoetermeer D4 9-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Derby D3 Pijnacker D4 0-3
hdm D6 Leonidas D27 3-2
Zoetermeer D4 Roomburg D11 5-5
HUDITO D7 Pollux D3 0-2
Groen-Geel D14 Leonidas D26 0-4
Cartouche D4 Ommoord D4 4-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Leonidas D26 hdm D6 4-0
Ommoord D4 Groen-Geel D14 3-1
Leonidas D27 HUDITO D7 4-1
Pollux D3 Zoetermeer D4 5-1
Roomburg D11 Pijnacker D4 0-13
Cartouche D4 Derby D3 3-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Derby D3 Roomburg D11 6-0
Zoetermeer D4 Leonidas D27 4-3
hdm D6 Ommoord D4 3-0
Pijnacker D4 Pollux D3 2-1
HUDITO D7 Leonidas D26 0-6
Groen-Geel D14 Cartouche D4 0-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Ommoord D4 HUDITO D7 7-1
Cartouche D4 hdm D6 10-0
Leonidas D26 Zoetermeer D4 4-2
Leonidas D27 Pijnacker D4 2-1
Groen-Geel D14 Derby D3 0-4
Pollux D3 Roomburg D11 1-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
HUDITO D7 Cartouche D4 0-3
Derby D3 Pollux D3 1-1
Pijnacker D4 Leonidas D26 0-2
Zoetermeer D4 Ommoord D4 3-4