Fietsoptocht.jpg
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Heren 5

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Coen Albers
Aanvoerder Ivar Kranstauber
Coördinator heren Guido Dommisse
Coördinator heren Roel Honning

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Roomburg H3 Berkel-Rodenrijs H3 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas H7 6 16 5 1 0
2 HUDITO H3 6 13 4 1 1
3 Cartouche H5 6 10 3 1 2
4 Zoetermeer H3 6 10 3 1 2
5 Ring Pass Delft H4 6 8 2 2 2
6 Victoria H4 6 8 2 2 2
7 Roomburg H3 5 7 2 1 2
8 Berkel-Rodenrijs H3 5 7 2 1 2
9 Pollux H2 6 5 1 2 3
10 Leiden H4 6 5 1 2 3
11 Alecto H3 6 5 1 2 3
12 Spijkenisse H2 6 3 1 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt D.H.C. Hudito H3 14:30 thuis - KG5
3 nov Berkel Rodenrijs H3 n.n.b uit
10 nov Ring Pass Delft H4 n.n.b thuis
17 nov L.S.C. ALECTO H3 n.n.b uit
24 nov Leidse Hockey Club Roomburg H3 n.n.b thuis
8 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer H3 n.n.b thuis
15 mrt HV Victoria H4 n.n.b uit
22 mrt LOHC H4 n.n.b uit
29 mrt R.H.V. Leonidas H7 n.n.b thuis
5 apr VMHC Pollux H2 n.n.b uit
19 apr HV Spijkenisse H2 n.n.b thuis
10 mei D.H.C. Hudito H3 n.n.b uit
17 mei Berkel Rodenrijs H3 n.n.b thuis
24 mei Ring Pass Delft H4 n.n.b uit
7 jun L.S.C. ALECTO H3 n.n.b thuis
14 jun Leidse Hockey Club Roomburg H3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Alecto H3 Pollux H2 (O) 0-3
Berkel-Rodenrijs H3 HUDITO H3 1-3
Zoetermeer H3 Cartouche H5 3-2
Victoria H4 Leiden-Leidse Studs H4 2-2
Ring Pass Delft H4 Spijkenisse H2 (O) 4-0
Roomburg H3 Leonidas H7 1-4
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Leonidas H7 Zoetermeer H3 4-0
HUDITO H3 Ring Pass Delft H4 0-0
Leiden-Leidse Studs H4 Berkel-Rodenrijs H3 3-1
Cartouche H5 Victoria H4 2-2
Spijkenisse H2 (O) Alecto H3 4-2
Pollux H2 (O) Roomburg H3 4-4
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Ring Pass Delft H4 Berkel-Rodenrijs H3 1-2
Cartouche H5 Leiden-Leidse Studs H4 3-0
Zoetermeer H3 Pollux H2 (O) 5-3
Roomburg H3 Spijkenisse H2 (O) 10-0
Alecto H3 HUDITO H3 2-1
Victoria H4 Leonidas H7 0-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Berkel-Rodenrijs H3 Alecto H3 2-0
Spijkenisse H2 (O) Zoetermeer H3 3-5
Leonidas H7 Cartouche H5 4-2
Pollux H2 (O) Victoria H4 2-3
HUDITO H3 Roomburg H3 4-2
Leiden-Leidse Studs H4 Ring Pass Delft H4 2-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Victoria H4 Spijkenisse H2 (O) 6-2
Cartouche H5 Pollux H2 (O) 5-3
Zoetermeer H3 HUDITO H3 0-6
Alecto H3 Ring Pass Delft H4 3-3
Leonidas H7 Leiden-Leidse Studs H4 3-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
HUDITO H3 Victoria H4 4-0
Ring Pass Delft H4 Roomburg H3 2-3
Spijkenisse H2 (O) Cartouche H5 1-7
Leiden-Leidse Studs H4 Alecto H3 1-1
Berkel-Rodenrijs H3 Zoetermeer H3 1-1
Pollux H2 (O) Leonidas H7 3-3