Fietsoptocht.jpg
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Veterinnen B zo

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Merit Clocquet
Aanvoerder Hester Oudenhoven-Bol
Manager Anouk Sch├Ânau
Manager Leonie Spruijt-hoitink
Trainer Robert de Ruiter
Co├Ârdinator veterinnen Marjolein Nijveldt-Rasterhoff

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Qui Vive DA Bennebroek DA 13:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rood-Wit DB 6 15 5 0 1
2 Roomburg DA 6 15 5 0 1
3 Leiden DA 6 15 5 0 1
4 Klein Zwitserland DB 6 12 4 0 2
5 Cartouche DB 6 10 3 1 2
6 hdm DB 6 9 3 0 3
7 Bennebroek DA 5 9 3 0 2
8 Qui Vive DA 5 9 3 0 2
9 Forescate DA 6 4 1 1 4
10 Alliance DA 6 3 1 0 5
11 Bloemendaal DB 6 3 1 0 5
12 Alecto DB 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt HC Bloemendaal DB 10:35 thuis - KG4 water
3 nov LOHC DA n.n.b uit
10 nov Leidse Hockey Club Roomburg DA n.n.b thuis
17 nov MHC Bennebroek DA n.n.b uit
24 nov MHC Alliance DA n.n.b thuis
8 mrt Klein Zwitserland DB n.n.b thuis
15 mrt U.H.C.QUI VIVE DA n.n.b uit
22 mrt MHC Forescate DA n.n.b thuis
29 mrt L.S.C. ALECTO DB n.n.b uit
5 apr A.M.H.C. Rood-Wit DB n.n.b thuis
19 apr hdm DB n.n.b uit
10 mei HC Bloemendaal DB n.n.b uit
17 mei LOHC DA n.n.b thuis
24 mei Leidse Hockey Club Roomburg DA n.n.b uit
7 jun MHC Bennebroek DA n.n.b thuis
14 jun MHC Alliance DA n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Klein Zwitserland DB Cartouche DB 3-1
Alliance DA Leiden DA 1-5
Forescate DA Rood-Wit DB 1-8
Bennebroek DA Roomburg DA 1-2
Qui Vive DA hdm DB 1-0
Alecto DB Bloemendaal DB 0-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Bloemendaal DB Bennebroek DA 1-2
Leiden DA Klein Zwitserland DB 2-1
hdm DB Forescate DA 3-4
Roomburg DA Alliance DA 3-2
Rood-Wit DB Alecto DB 6-1
Cartouche DB Qui Vive DA 3-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Forescate DA Cartouche DB 2-2
Alliance DA Bennebroek DA 0-1
Klein Zwitserland DB Roomburg DA (0-5)TEMP_RESULT
Alecto DB hdm DB 0-5
Qui Vive DA Leiden DA 0-4
Rood-Wit DB Bloemendaal DB 6-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
hdm DB Rood-Wit DB 1-0
Bloemendaal DB Alliance DA 0-2
Bennebroek DA Klein Zwitserland DB 2-4
Roomburg DA Qui Vive DA 0-1
Leiden DA Forescate DA 3-1
Cartouche DB Alecto DB 4-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Forescate DA Roomburg DA 1-4
Alecto DB Leiden DA 0-2
Rood-Wit DB Cartouche DB 5-1
Klein Zwitserland DB Alliance DA 2-1
hdm DB Bloemendaal DB 2-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Roomburg DA Alecto DB 3-0
Leiden DA Rood-Wit DB 0-2
Bennebroek DA Forescate DA 5-1
Alliance DA Qui Vive DA 0-2
Cartouche DB hdm DB 2-0
Bloemendaal DB Klein Zwitserland DB 0-2