DSC_0812.JPG
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Veterinnen B zo

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Merit Clocquet
Aanvoerder Hester Oudenhoven-Bol
Manager Anouk Sch├Ânau
Manager Leonie Spruijt-Hoitink
Trainer Robert de Ruiter
Co├Ârdinator veterinnen Marjolein Nijveldt-Rasterhoff

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rood-Wit DB 12 31 10 1 1
2 Leiden DA 12 27 8 3 1
3 Qui Vive DA 12 23 7 2 3
4 Roomburg DA 12 23 6 5 1
5 Bennebroek DA 12 21 6 3 3
6 Cartouche DB 12 20 6 2 4
7 Klein Zwitserland DB 12 15 5 0 7
8 hdm DB 12 15 4 3 5
9 Forescate DA 12 13 4 1 7
10 Alliance DA 12 9 3 0 9
11 Bloemendaal DB 12 7 2 1 9
12 Alecto DB 12 1 0 1 11

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Klein Zwitserland DB Cartouche DB 3-1
Alliance DA Leiden DA 1-5
Forescate DA Rood-Wit DB 1-8
Bennebroek DA Roomburg DA 1-2
Qui Vive DA hdm DB 1-0
Alecto DB Bloemendaal DB 0-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Bloemendaal DB Bennebroek DA 1-2
Leiden DA Klein Zwitserland DB 2-1
hdm DB Forescate DA 3-4
Roomburg DA Alliance DA 3-2
Rood-Wit DB Alecto DB 6-1
Cartouche DB Qui Vive DA 3-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Forescate DA Cartouche DB 2-2
Alliance DA Bennebroek DA 0-1
Klein Zwitserland DB Roomburg DA (0-5)TEMP_RESULT
Alecto DB hdm DB 0-5
Qui Vive DA Leiden DA 0-4
Rood-Wit DB Bloemendaal DB 6-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
hdm DB Rood-Wit DB 1-0
Bloemendaal DB Alliance DA 0-2
Bennebroek DA Klein Zwitserland DB 2-4
Roomburg DA Qui Vive DA 0-1
Leiden DA Forescate DA 3-1
Cartouche DB Alecto DB 4-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Forescate DA Roomburg DA 1-4
Alecto DB Leiden DA 0-2
Rood-Wit DB Cartouche DB 5-1
Klein Zwitserland DB Alliance DA 2-1
hdm DB Bloemendaal DB 2-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Roomburg DA Alecto DB 3-0
Leiden DA Rood-Wit DB 0-2
Bennebroek DA Forescate DA 5-1
Alliance DA Qui Vive DA 0-2
Cartouche DB hdm DB 2-0
Bloemendaal DB Klein Zwitserland DB 0-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Qui Vive DA Bennebroek DA 2-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Qui Vive DA Klein Zwitserland DB 4-3
Cartouche DB Bloemendaal DB 3-1
hdm DB Leiden DA 1-1
Forescate DA Alliance DA 3-2
Rood-Wit DB Roomburg DA 2-2
Alecto DB Bennebroek DA 1-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Bennebroek DA Rood-Wit DB 1-6
Alliance DA Alecto DB 3-1
Roomburg DA hdm DB 0-0
Leiden DA Cartouche DB 3-0
Bloemendaal DB Qui Vive DA 0-2
Klein Zwitserland DB Forescate DA 2-4
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Cartouche DB Roomburg DA 1-1
hdm DB Bennebroek DA 2-3
Alecto DB Klein Zwitserland DB 2-4
Rood-Wit DB Alliance DA 4-2
Forescate DA Qui Vive DA 2-6
Leiden DA Bloemendaal DB 2-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Roomburg DA Leiden DA 1-1
Forescate DA Bloemendaal DB 0-1
Qui Vive DA Alecto DB 2-1
Bennebroek DA Cartouche DB 1-0
Alliance DA hdm DB 3-1
Klein Zwitserland DB Rood-Wit DB 0-6
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Leiden DA Bennebroek DA 1-1
Alecto DB Forescate DA 0-3
Rood-Wit DB Qui Vive DA 4-2
hdm DB Klein Zwitserland DB 2-0
Cartouche DB Alliance DA 6-2
Bloemendaal DB Roomburg DA 1-5
ZONDAG 8 MAART 2020
Cartouche DB Klein Zwitserland DB 4-1
Bloemendaal DB Alecto DB 0-0
Roomburg DA Bennebroek DA 1-1
hdm DB Qui Vive DA 1-1
Rood-Wit DB Forescate DA 2-0
Leiden DA Alliance DA 5-2