Fietsoptocht.jpg
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Nog geen verslagen.

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Lotte Rinner
Trainer Tim van den Berg
Coördinator dames Marjolein Nijveldt-Rasterhoff

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rotterdam D2 6 18 6 0 0
2 Zoetermeer D2 6 14 4 2 0
3 Ring Pass Delft D3 6 13 4 1 1
4 Leiden D3 6 12 4 0 2
5 Schiedam D2 6 12 4 0 2
6 Rotterdam D3 5 10 3 1 1
7 DSHC D2 6 9 3 0 3
8 Cartouche D2 6 7 2 1 3
9 Leonidas D6 6 3 1 0 5
10 hdm D3 6 2 0 2 4
11 Rijswijk D2 5 1 0 1 4
12 HGC D2 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
14 mrt !Oefenwedstrijd n.n.b thuis - KG5
21 mrt !Oefenwedstrijd HJ2 n.n.b thuis - KG2 water
28 mrt !Oefenwedstrijd D3 n.n.b thuis - KG5

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Zoetermeer D2-O Leiden D3 4-1
DSHC D2-O Leonidas D6 2-1
Schiedam D2-O Rijswijk D2-O 5-0
HGC D2-O Ring Pass Delft D3 0-8
Rotterdam D2-O Rotterdam D3 3-0
VRIJDAG 11 SEPTEMBER 2020
Cartouche D2-O hdm D3 3-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Ring Pass Delft D3 DSHC D2-O 2-1
Rotterdam D3 Cartouche D2-O 5-2
Rijswijk D2-O Zoetermeer D2-O 2-8
hdm D3 Schiedam D2-O 0-4
Leiden D3 HGC D2-O 5-0
Leonidas D6 Rotterdam D2-O 0-9
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Rotterdam D2-O Ring Pass Delft D3 6-5
Zoetermeer D2-O hdm D3 8-1
Rijswijk D2-O Leiden D3 2-5
Cartouche D2-O Leonidas D6 1-0
Schiedam D2-O Rotterdam D3 0-1
DSHC D2-O HGC D2-O 2-1
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Ring Pass Delft D3 Cartouche D2-O 11-2
Leiden D3 DSHC D2-O 5-3
HGC D2-O Rotterdam D2-O 2-5
Leonidas D6 Schiedam D2-O 1-2
hdm D3 Rijswijk D2-O 3-3
Rotterdam D3 Zoetermeer D2-O 2-2
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Zoetermeer D2-O Leonidas D6 3-0
Cartouche D2-O HGC D2-O 4-3
Rotterdam D2-O DSHC D2-O 4-0
hdm D3 Leiden D3 0-7
Schiedam D2-O Ring Pass Delft D3 0-5
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
HGC D2-O Schiedam D2-O 0-4
Leonidas D6 Rijswijk D2-O 5-0
Rotterdam D3 hdm D3 2-1
DSHC D2-O Cartouche D2-O 2-1
Ring Pass Delft D3 Zoetermeer D2-O 3-3
Leiden D3 Rotterdam D2-O 0-2