Heren 6

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Maurice Bakker
Aanvoerder Frank Meester
Aanvoerder Martijn Mesker
Coördinator heren Guido Dommisse

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
IJssel H4 Alecto-Augustinus H5 0:00
Leonidas H25 Leonidas H24 0:00
Dordrecht H4 Groen-Geel H13 0:00
Scoop Delft H4 Rotterdam H8 0:00
Groen-Geel H14 Leiden H7 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Dordrecht H4 9 21 7 0 2
2 Cartouche H6 9 21 7 0 2
3 Leonidas H25 8 21 7 0 1
4 Leonidas H24 9 18 6 0 3
5 Leiden H7 9 15 5 0 4
6 Scoop Delft H4 9 12 4 0 5
7 IJssel H4 9 10 3 1 5
8 Alecto-Augustinus H5 7 7 2 1 4
9 Groen-Geel H14 8 1 0 1 7
10 Groen-Geel H13 9 1 0 1 8
11 HDS H5 0 0 0 0 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 mrt L.S.C. ALECTO H5 n.n.b uit
26 mrt Scoop Delft H4 n.n.b thuis
2 apr LOHC H7 n.n.b uit
16 apr Dordrechtse Mixed Hockey Club H4 n.n.b thuis
23 apr R.H.V. Leonidas H24 n.n.b uit
14 mei R.H.V. Leonidas H25 n.n.b thuis
21 mei Groen-Geel H13 16:05 uit
4 jun Groen-Geel H14 n.n.b thuis
11 jun Hockey Club Rotterdam H8 n.n.b thuis
18 jun HC De IJssel H4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Leiden H7 Groen-Geel H14 (8-0)scheduled
Leonidas H24 Leonidas H25 (2-4)scheduled
Alecto-Augustinus H5 IJssel H4 (6-6)scheduled
Groen-Geel H13 Dordrecht H4 (0-16)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Groen-Geel H14 Leonidas H24 (0-3)final
IJssel H4 Leiden H7 (0-2)scheduled
Cartouche H6 Alecto-Augustinus H5 (5-1)scheduled
Leonidas H25 Groen-Geel H13 (10-0)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Groen-Geel H13 Groen-Geel H14 (3-3)scheduled
Leonidas H24 IJssel H4 (6-3)final
Leiden H7 Alecto-Augustinus H5 (2-0)scheduled
Scoop Delft H4 Cartouche H6 (1-7)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
IJssel H4 Groen-Geel H13 (4-1)scheduled
Dordrecht H4 Scoop Delft H4 (2-4)final
Alecto-Augustinus H5 Leonidas H24 (3-0)scheduled
Cartouche H6 Leiden H7 (3-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Dordrecht H4 Cartouche H6 (4-1)scheduled
Leonidas H24 Leiden H7 (3-2)final
Groen-Geel H13 Alecto-Augustinus H5 (1-3)scheduled
Scoop Delft H4 Leonidas H25 (1-2)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Leiden H7 Groen-Geel H13 (10-3)scheduled
Cartouche H6 Leonidas H24 (1-2)final
Leonidas H25 Dordrecht H4 (4-2)final
Groen-Geel H14 Scoop Delft H4 (1-7)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Groen-Geel H13 Leonidas H24 (2-9)scheduled
Dordrecht H4 Groen-Geel H14 (10-0)final
Leonidas H25 Cartouche H6 (2-4)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
IJssel H4 Dordrecht H4 (0-9)scheduled
Groen-Geel H14 Leonidas H25 (0-5)scheduled
Alecto-Augustinus H5 Scoop Delft H4 (2-3)scheduled
Cartouche H6 Groen-Geel H13 (12-0)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Groen-Geel H14 Cartouche H6 (0-13)scheduled
Dordrecht H4 Alecto-Augustinus H5 (2-0)scheduled
Scoop Delft H4 Leiden H7 (1-2)scheduled
Leonidas H25 IJssel H4 (8-0)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Leonidas H24 Scoop Delft H4 (6-3)final
Leiden H7 Dordrecht H4 (1-5)scheduled
Alecto-Augustinus H5 Leonidas H25 (2-1)postponed
IJssel H4 Groen-Geel H14 (6-0)scheduled
VRIJDAG 25 NOVEMBER 2022
Scoop Delft H4 IJssel H4 (1-2)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Cartouche H6 IJssel H4 (3-0)scheduled
Scoop Delft H4 Groen-Geel H13 (6-1)scheduled
Dordrecht H4 Leonidas H24 (7-1)scheduled
Leonidas H25 Leiden H7 (6-3)final