Heren 30-2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Tjeerd Walvis
Aanvoerder Michiel Ykema
Coördinator heren Guido Dommisse

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HGC H30-2 Gouda H30-1 10:15
Rotterdam H30-3 Cartouche H30-4 12:00
Rijswijk H30-1 Klein Zwitserland H30-4 12:00
Zoetermeer H30-1 Westland H30-1 12:45
HDM H30-4 Rotterdam H30-4 14:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Westland H30-1 3 9 3 0 0
2 Zoetermeer H30-1 3 5 1 2 0
3 Gouda H30-1 3 5 1 2 0
4 Rijswijk H30-1 3 4 1 1 1
5 Cartouche H30-2 3 4 1 1 1
6 Rotterdam H30-3 3 4 1 1 1
7 Klein Zwitserland H30-4 2 3 1 0 1
8 Cartouche H30-4 2 3 1 0 1
9 HGC H30-2 2 2 0 2 0
10 Rotterdam H30-4 3 1 0 1 2
11 HDM H30-4 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt Goudse MHC H30-1 10:45 uit
16 okt HV Westland H30-1 14:15 thuis - KG4 water
30 okt Hockey Club Rotterdam H30-4 14:00 uit
6 nov V.M.H.C. CARTOUCHE H30-4 n.n.b thuis
13 nov Klein Zwitserland H30-4 n.n.b uit
20 nov Rijswijksche Hockey Club H30-1 n.n.b thuis
27 nov Hockey Club Rotterdam H30-3 16:00 uit
12 mrt hdm H30-4 n.n.b uit
19 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer H30-1 n.n.b thuis
26 mrt HGC H30-2 n.n.b uit
16 apr Goudse MHC H30-1 n.n.b thuis
23 apr HV Westland H30-1 n.n.b uit
14 mei Hockey Club Rotterdam H30-4 n.n.b thuis
21 mei V.M.H.C. CARTOUCHE H30-4 n.n.b uit
4 jun Klein Zwitserland H30-4 n.n.b thuis
11 jun Rijswijksche Hockey Club H30-1 n.n.b uit
18 jun Hockey Club Rotterdam H30-3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
HGC H30-2 Zoetermeer H30-1 (2-2)scheduled
Rotterdam H30-4 Klein Zwitserland H30-4 (1-3)scheduled
Westland H30-1 Rijswijk H30-1 (4-2)scheduled
Cartouche H30-2 HDM H30-4 (5-2)final
Gouda H30-1 Rotterdam H30-3 (3-3)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Rotterdam H30-3 Westland H30-1 (1-4)final
Klein Zwitserland H30-4 Cartouche H30-4 (2-3)final
Zoetermeer H30-1 Cartouche H30-2 (2-0)final
HDM H30-4 Gouda H30-1 (2-3)scheduled
Rijswijk H30-1 Rotterdam H30-4 (1-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Cartouche H30-2 HGC H30-2 (1-1)scheduled
Gouda H30-1 Zoetermeer H30-1 (4-4)final
Cartouche H30-4 Rijswijk H30-1 (1-5)final
Westland H30-1 HDM H30-4 (6-3)final
Rotterdam H30-4 Rotterdam H30-3 (1-2)scheduled