Jongens O14-2 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Alinda de Beus
Manager Sandra van Dongen
Trainer-Coach Pepijn van Iperen
Trainer-Coach Bram Jakobsen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HGC JO14-2 Rijswijk JO14-1 13:30
Berkel-Rodenrijs JO14-1 Rijswijk JO14-1 14:10
HGC JO14-2 Berkel-Rodenrijs JO14-1 14:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rotterdam JO14-2 8 16 5 1 2
2 Ring Pass Delft JO14-1 8 14 4 2 2
3 Berkel-Rodenrijs JO14-1 6 13 4 1 1
4 Victoria JO14-2 6 12 4 0 2
5 Rijswijk JO14-1 6 6 2 0 4
6 Cartouche JO14-2 8 6 2 0 6
7 HGC JO14-2 6 3 1 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 jan HV Victoria JO14-2 16:50 thuis
29 jan Hockey Club Rotterdam JO14-2 15:30 thuis
4 feb Ring Pass Delft JO14-1 15:30 uit
4 feb Rijswijksche Hockey Club JO14-1 16:10 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Ring Pass Delft JO14-1 HGC JO14-2 (2-0)final
HGC JO14-2 Rotterdam JO14-2 (1-3)scheduled
Ring Pass Delft JO14-1 Rotterdam JO14-2 (2-2)final
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Rijswijk JO14-1 Berkel-Rodenrijs JO14-1 (1-3)final
Cartouche JO14-2 Berkel-Rodenrijs JO14-1 (1-7)scheduled
Rijswijk JO14-1 Cartouche JO14-2 (2-1)scheduled
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Victoria JO14-2 Rotterdam JO14-2 (4-3)final
Rijswijk JO14-1 Rotterdam JO14-2 (0-5)final
Victoria JO14-2 Rijswijk JO14-1 (6-2)final
Cartouche JO14-2 HGC JO14-2 (3-2)scheduled
HGC JO14-2 Ring Pass Delft JO14-1 (2-7)scheduled
Cartouche JO14-2 Ring Pass Delft JO14-1 (1-8)scheduled
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Rijswijk JO14-1 Ring Pass Delft JO14-1 (0-3)final
Ring Pass Delft JO14-1 Victoria JO14-2 (0-1)final
Rijswijk JO14-1 Victoria JO14-2 (4-2)final
Berkel-Rodenrijs JO14-1 Cartouche JO14-2 (8-0)final
Rotterdam JO14-2 Cartouche JO14-2 (6-2)final
Berkel-Rodenrijs JO14-1 Rotterdam JO14-2 (4-3)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
HGC JO14-2 Victoria JO14-2 (1-2)final
Victoria JO14-2 Cartouche JO14-2 (1-3)scheduled
HGC JO14-2 Cartouche JO14-2 (3-1)scheduled
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Rotterdam JO14-2 Ring Pass Delft JO14-1 (3-2)final
Berkel-Rodenrijs JO14-1 Ring Pass Delft JO14-1 (3-3)final
Rotterdam JO14-2 Berkel-Rodenrijs JO14-1 (2-0)final