Jongens O16-4 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Coach-Manager Jeroen de Bree
Coach-Manager Alexander Kalse
Trainer Jordi Pavloff

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HDS JO16-2 Klein Zwitserland JO16-3 15:30
Berkel-Rodenrijs JO16-3 Klein Zwitserland JO16-3 16:10
HDS JO16-2 Berkel-Rodenrijs JO16-3 16:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pijnacker JO16-1 8 18 6 0 2
2 Rijswijk JO16-1 8 17 5 2 1
3 Gouda-HCRB JO16-1 10 17 4 5 1
4 Cartouche JO16-4 8 11 3 2 3
5 HDS JO16-2 6 7 2 1 3
6 Berkel-Rodenrijs JO16-3 8 5 1 2 5
7 Klein Zwitserland JO16-3 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 feb Goudse MHC JO16-1 18:50 thuis
4 feb Rijswijksche Hockey Club JO16-1 17:30 thuis
12 feb Berkel Rodenrijs JO16-3 11:40 thuis
12 feb Klein Zwitserland JO16-3 12:20 uit
19 feb HC Pijnacker JO16-1 12:50 thuis
19 feb HDS JO16-2 11:30 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Pijnacker JO16-1 Cartouche JO16-4 (2-0)scheduled
Cartouche JO16-4 Klein Zwitserland JO16-3 (2-1)scheduled
Pijnacker JO16-1 Klein Zwitserland JO16-3 (5-1)scheduled
Berkel-Rodenrijs JO16-3 Gouda-HCRB JO16-1 (1-4)final
Gouda-HCRB JO16-1 HDS JO16-2 (2-2)final
Berkel-Rodenrijs JO16-3 HDS JO16-2 (1-2)scheduled
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Gouda-HCRB JO16-1 Berkel-Rodenrijs JO16-3 (2-2)final
Pijnacker JO16-1 Berkel-Rodenrijs JO16-3 (4-1)scheduled
Gouda-HCRB JO16-1 Pijnacker JO16-1 (3-4)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Rijswijk JO16-1 Klein Zwitserland JO16-3 (6-0)final
Klein Zwitserland JO16-3 HDS JO16-2 (2-6)final
Rijswijk JO16-1 HDS JO16-2 (4-0)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Rijswijk JO16-1 Pijnacker JO16-1 (2-0)final
Berkel-Rodenrijs JO16-3 Pijnacker JO16-1 (1-2)scheduled
Rijswijk JO16-1 Berkel-Rodenrijs JO16-3 (2-2)scheduled
ZONDAG 22 JANUARI 2023
HDS JO16-2 Gouda-HCRB JO16-1 (1-4)final
Gouda-HCRB JO16-1 Cartouche JO16-4 (3-3)final
HDS JO16-2 Cartouche JO16-4 (2-9)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Berkel-Rodenrijs JO16-3 Cartouche JO16-4 (3-4)scheduled
Rijswijk JO16-1 Cartouche JO16-4 (5-0)final
Berkel-Rodenrijs JO16-3 Rijswijk JO16-1 (5-3)scheduled
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Klein Zwitserland JO16-3 Pijnacker JO16-1 (1-3)final
Pijnacker JO16-1 Gouda-HCRB JO16-1 (0-1)final
Klein Zwitserland JO16-3 Gouda-HCRB JO16-1 (0-4)final
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
Cartouche JO16-4 Rijswijk JO16-1 (1-2)scheduled
Rijswijk JO16-1 Gouda-HCRB JO16-1 (1-1)final
Cartouche JO16-4 Gouda-HCRB JO16-1 (2-2)scheduled