Meisjes O12-2 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Gillian van Twist
Trainer Mees Goes
Trainer-Coach Daan Vreeburg

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gouda MO12-1 IJssel MO12-1 9:30
Berkel-Rodenrijs MO12-2 Bleiswijk MO12-1 9:30
IJssel MO12-1 Zoetermeer MO12-2 10:10
Rotterdam MO12-4 Bleiswijk MO12-1 10:10
Gouda MO12-1 Zoetermeer MO12-2 10:50
Berkel-Rodenrijs MO12-2 Rotterdam MO12-4 10:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Bleiswijk MO12-1 10 28 9 1 0
2 IJssel MO12-1 8 19 6 1 1
3 Gouda MO12-1 8 10 3 1 4
4 Cartouche MO12-2 10 9 3 0 7
5 Zoetermeer MO12-2 8 9 3 0 5
6 Berkel-Rodenrijs MO12-2 8 7 2 1 5
7 Rotterdam MO12-4 8 6 2 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
18 feb Hockey Club Rotterdam MO12-4 14:50 uit
18 feb Goudse MHC MO12-1 14:10 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Cartouche MO12-2 Zoetermeer MO12-2 (6-3)final
Zoetermeer MO12-2 Bleiswijk MO12-1 (0-9)final
Cartouche MO12-2 Bleiswijk MO12-1 (1-4)final
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Rotterdam MO12-4 IJssel MO12-1 (1-5)final
Berkel-Rodenrijs MO12-2 IJssel MO12-1 (1-5)scheduled
Rotterdam MO12-4 Berkel-Rodenrijs MO12-2 (3-1)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Berkel-Rodenrijs MO12-2 Zoetermeer MO12-2 (4-2)final
Zoetermeer MO12-2 Cartouche MO12-2 (4-3)final
Berkel-Rodenrijs MO12-2 Cartouche MO12-2 (4-3)scheduled
IJssel MO12-1 Bleiswijk MO12-1 (2-3)final
Bleiswijk MO12-1 Gouda MO12-1 (6-0)final
IJssel MO12-1 Gouda MO12-1 (2-0)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Gouda MO12-1 Berkel-Rodenrijs MO12-2 (2-2)final
Bleiswijk MO12-1 Berkel-Rodenrijs MO12-2 (3-1)final
Gouda MO12-1 Bleiswijk MO12-1 (1-4)final
IJssel MO12-1 Cartouche MO12-2 (4-0)final
Cartouche MO12-2 Rotterdam MO12-4 (4-1)scheduled
IJssel MO12-1 Rotterdam MO12-4 (4-0)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Zoetermeer MO12-2 Rotterdam MO12-4 (3-2)final
Gouda MO12-1 Rotterdam MO12-4 (1-3)final
Zoetermeer MO12-2 Gouda MO12-1 (2-5)final
Bleiswijk MO12-1 Cartouche MO12-2 (7-0)final
Cartouche MO12-2 IJssel MO12-1 (2-3)final
Bleiswijk MO12-1 IJssel MO12-1 (3-3)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Bleiswijk MO12-1 Rotterdam MO12-4 (6-2)final
Cartouche MO12-2 Gouda MO12-1 (0-3)final
Rotterdam MO12-4 Zoetermeer MO12-2 (4-5)final
Berkel-Rodenrijs MO12-2 Gouda MO12-1 (3-5)final
Bleiswijk MO12-1 Zoetermeer MO12-2 (5-0)final
Cartouche MO12-2 Berkel-Rodenrijs MO12-2 (7-2)final