DSC_0808.JPG
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Heren Jong 1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Bram van Diepenbeek
Aanvoerder Martijn Otten
Trainer Robert de Ruiter
Coördinator heren Guido Dommisse
Coördinator heren Roel Honning

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen HJ1 Westland HJ1 10:30
Dopie HJ1 Ring Pass Delft HJ1 9:15
Dopie HJ2 Leonidas HJ1 10:15
Leiden-Leidse Studs HJ1 Victoria HJ1 12:30
Zoetermeer HJ1 DSHC HJ1 10:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leiden HJ1 8 20 6 2 0
2 Victoria HJ1 8 19 6 1 1
3 Cartouche HJ1 9 17 5 2 2
4 Alphen HJ1 9 16 5 1 3
5 DSHC HJ1 8 15 5 0 3
6 Dopie HJ1 8 12 4 3 1
7 Ring Pass Delft HJ1 8 9 3 0 5
8 Zoetermeer HJ1 8 6 2 0 6
9 Dopie HJ2 8 5 1 2 5
10 Leonidas HJ1 8 5 1 2 5
11 Westland HJ1 8 1 0 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov DSHC HJ1 15:40 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Zoetermeer HJ1 Ring Pass Delft HJ1 0-2
Dopie HJ2 Victoria HJ1 2-8
Alphen HJ1 DSHC HJ1 6-1
Cartouche HJ1 Leonidas HJ1 1-1
Dopie HJ1 Leiden-Leidse Studs HJ1 2-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Leiden-Leidse Studs HJ1 Dopie HJ2 5-0
Victoria HJ1 Zoetermeer HJ1 6-0
Ring Pass Delft HJ1 Cartouche HJ1 1-5
Leonidas HJ1 Alphen HJ1 0-4
DSHC HJ1 Klein Zwitserland HJ1 4-3
Westland HJ1 Dopie HJ1 0-10
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Alphen HJ1 Ring Pass Delft HJ1 11-0
Cartouche HJ1 Victoria HJ1 1-4
Zoetermeer HJ1 Leiden-Leidse Studs HJ1 1-5
Klein Zwitserland HJ1 Leonidas HJ1 0-9
DSHC HJ1 Westland HJ1 9-2
Dopie HJ2 Dopie HJ1 1-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Dopie HJ1 Zoetermeer HJ1 7-1
Leiden-Leidse Studs HJ1 Cartouche HJ1 1-0
Ring Pass Delft HJ1 Klein Zwitserland HJ1 22-0
Victoria HJ1 Alphen HJ1 3-7
Westland HJ1 Dopie HJ2 1-1
Leonidas HJ1 DSHC HJ1 1-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Cartouche HJ1 Dopie HJ1 1-1
Klein Zwitserland HJ1 Victoria HJ1 1-5
Alphen HJ1 Leiden-Leidse Studs HJ1 3-3
Leonidas HJ1 Westland HJ1 3-1
Zoetermeer HJ1 Dopie HJ2 3-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Dopie HJ2 Cartouche HJ1 0-4
Leiden-Leidse Studs HJ1 Klein Zwitserland HJ1 14-0
Victoria HJ1 DSHC HJ1 5-4
Ring Pass Delft HJ1 Leonidas HJ1 5-1
Westland HJ1 Zoetermeer HJ1 1-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Alphen HJ1 Dopie HJ1 1-3
Klein Zwitserland HJ1 Westland HJ1 1-4
DSHC HJ1 Ring Pass Delft HJ1 3-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
DSHC HJ1 Leiden-Leidse Studs HJ1 1-7
Klein Zwitserland HJ1 Dopie HJ1 1-5
Alphen HJ1 Dopie HJ2 2-4
Cartouche HJ1 Zoetermeer HJ1 3-0
Ring Pass Delft HJ1 Westland HJ1 7-1
Leonidas HJ1 Victoria HJ1 1-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Zoetermeer HJ1 Alphen HJ1 0-4
Westland HJ1 Cartouche HJ1 0-14
Victoria HJ1 Ring Pass Delft HJ1 10-6
Leiden-Leidse Studs HJ1 Leonidas HJ1 6-1
Dopie HJ1 DSHC HJ1 1-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Alphen HJ1 Cartouche HJ1 1-2
Ring Pass Delft HJ1 Leiden-Leidse Studs HJ1 2-3
Leonidas HJ1 Dopie HJ1 0-4
DSHC HJ1 Dopie HJ2 2-0
Victoria HJ1 Westland HJ1 9-4