Wedstrijdschema

Overig
LG hockey - Oefenwedstrijd LG hockey team
13:00 - LG7
Thuis
LG7
Blauw meisjes - HV Westland MO7-2-mix
08:45
Uit
Geel meisjes - Cartouche MO7-Rood
10:00 - LG7
Thuis
LG7
MO10-1 - Rijswijk MO10-2
10:05 - KG5
Thuis
KG5
MO10-2 - HGC MO10-1
10:05 - KG5
Thuis
KG5
MO10-3 - HDS MO10-3
08:45
Uit
MO10-4 - Voorhout MO10-2
08:45 - KG5
Thuis
KG5
MO12-1 - Victoria MO12-1
10:15
Uit
MO12-2 - Roomburg MO12-1
16:00
Uit
MO12-3 - Kieviten MO12-1
12:20 - KG2
Thuis
KG2
MO12-4 - HV Bleiswijk MO12-1
12:30 - KG3
Thuis
KG3
MO12-5 - Craeyenhout MO12-5
11:50
Uit
MO12-6 - Hudito MO12-2
14:15 - KG3
Thuis
KG3
MO12-7 - HGC MO12-5
10:45 - KG3
Thuis
KG3
MO12-8 - Roomburg MO12-6
09:00 - KG3
Thuis
KG3
MO14-2 - HC De Hoeksche Waard MO14-1
10:30 - KG2
Thuis
KG2
MO14-4 - HDS MO14-5
14:30
Uit
MO14-7 - Forescate MO14-4
12:30
Uit
MO14-8 - Forescate MO14-5
13:15 - KG5
Thuis
KG5
MO16-1 - Xenios MO16-1
12:20
Uit
MO16-2 - HC Schiedam MO16-2
12:15
Uit
MO16-4 - Noordwijk MO16-3
09:00 - KG4
Thuis
KG4
MO16-5 - Klein Zwitserland MO16-5
10:50 - KG4
Thuis
KG4
MO16-8 - hdm MO16-8
14:20
Uit
MO18-1 - HC AMVJ MO18-1
12:10 - Rabobank
Thuis
Rabobank
MO18-2 - hdm MO18-2
14:30 - KG4
Thuis
KG4
MO8-1 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO8-ORANJE
n.n.b.
Thuis
MO8-2 - Noordwijk MO8-Roze
12:05 - Mini
Thuis
Mini
MO8-3 - Ring Pass Delft MO8-2
08:30
Uit
MO8-4 - hdm MO8-6
12:05 - LG7
Thuis
LG7
MO8-5 - Klein Zwitserland MO8-4
09:00 - Mini
Thuis
Mini
MO9-1 - HDS MO9-2
08:45 - LG7
Thuis
LG7
MO9-2 - HDS MO9-1
10:50 - LG7
Thuis
LG7
MO9-4 - Alphen MO9-3
10:50 - Mini
Thuis
Mini
Rood meisjes - Cartouche MO7-Geel
10:00
Uit
Overig
JO10-1 - BerkelRodenrijs JO10-1
08:30
Uit
JO10-3 - Forescate JO10-Duitsland
08:45 - KG5
Thuis
KG5
JO12-2 - Klein Zwitserland JO12-3
12:40 - KG4
Thuis
KG4
JO12-4 - Klein Zwitserland JO12-5
08:30 - Rabobank
Thuis
Rabobank
JO12-5 - Noordwijk JO12-1
11:40 - KG5
Thuis
KG5
JO12-6 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO12-3
14:00
Uit
JO14-1 - Victoria JO14-1
10:20 - Rabobank
Thuis
Rabobank
JO14-2 - Alphen JO14-1
14:10 - KG2
Thuis
KG2
JO14-3 - Forescate JO14-3
08:25
Uit
JO14-4 - Waddinxvn JO14-1
16:25 - KG5
Thuis
KG5
JO16-1 - Amsterdam JO16-1
12:10
Uit
JO16-2 - Alecto JO16-1
15:50 - Rabobank
Thuis
Rabobank
JO16-3 - OMHC JO16-1
12:10
Uit
JO16-4 - hdm JO16-6
10:20
Uit
JO16-5 - Gouda JO16-1
14:30
Uit
JO16-6 - LOHC JO16-4
14:50 - KG5
Thuis
KG5
JO18-1 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO18-1
14:00 - Rabobank
Thuis
Rabobank
JO18-2 - Forescate JO18-1
10:20
Uit
JO8-1 - Oefenwedstrijd HDM JO8-1
09:00 - KG2
Thuis
KG2
JO8-2 - Rijswijk JO8-3
08:30
Uit
JO9-1 - Rotterdam JO9-3
13:00 - Mini
Thuis
Mini
JO9-3 - HGC JO9-1
08:30
Uit
JO9-4 - Alphen JO9-1
10:15
Uit
JO9-6 - Klein Zwitserland JO9-5
08:30
Uit
Rood jongens - Rijswijk JO7-1
10:00 - Mini
Thuis
Mini
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten