DSC_0808.JPG
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Agenda

januari

Datum Titel Tijd Info
22-1-2020 Sportdag Maria Bernadette 08:00 - 12:00 Meer informatie
23-1-2020 Foto sessie Hein Athmer 18:00 - 23:00 Meer informatie
24-1-2020 Diner Ereleden en Leden van Verdienste 17:15 - 23:00 Meer informatie
25-1-2020 Nieuwjaars Dinner Woensdag Trimmers 16:00 - 23:00 Meer informatie
28-1-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie
31-1-2020 Pub Quiz H1 en D1 met Businessclub 18:00 - 00:00 Meer informatie

februari

Datum Titel Tijd Info
3-2-2020 Jeugdcommissie 19:45 - 22:30 Meer informatie
3-2-2020 Jongste Jeugdcommissie 20:00 - 22:00 Meer informatie
4-2-2020 Reservering Jan Willem Graver 18:00 - 23:00 Meer informatie
4-2-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie
5-2-2020 Reservering Jan Willem Graver 18:00 - 23:00 Meer informatie
10-2-2020 Barcommissie 20:00 - 22:00 Meer informatie
10-2-2020 Vrijwilligerscommissie 20:00 - 23:00 Meer informatie
15-2-2020 Pub Quiz 18:00 - 23:00 Meer informatie
16-2-2020 Vloer weghalen in Cartouche Dome 09:00 - 23:00 Meer informatie
16-2-2020 Afbouw Cartouche Dome 18:00 - 23:00 Meer informatie
17-2-2020 LHBT Workshop 19:00 - 22:00 Meer informatie
18-2-2020 LHBT Workshop 19:00 - 22:00 Meer informatie
18-2-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie
19-2-2020 LHBT Workshop 19:00 - 22:00 Meer informatie
23-2-2020 Schoonmaakochtend 08:00 - 13:00 Meer informatie

maart

Datum Titel Tijd Info
2-3-2020 Barcommissie 20:00 - 22:00 Meer informatie
3-3-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie
7-3-2020 Interne Trimhockey Toernooi 2020 15:00 - 00:00 Meer informatie
8-3-2020 The Dansant! 16:00 - 21:00 Meer informatie
9-3-2020 Reanimatie cursus 19:30 - 20:30 Meer informatie
9-3-2020 Jeugdcommissie 19:45 - 22:30 Meer informatie
9-3-2020 Vrijwilligerscommissie 20:00 - 23:00 Meer informatie
10-3-2020 Informatie sessie Jeugdhockey 19:00 - 22:00 Meer informatie
14-3-2020 E-F Feest 19:00 - 21:00 Meer informatie
16-3-2020 Coach, leer jezelf kennen 19:30 - 23:00 Meer informatie
17-3-2020 Reanimatie cursus 19:30 - 20:30 Meer informatie
17-3-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie
22-3-2020 The Dansant! 16:00 - 21:00 Meer informatie
30-3-2020 Systeem en tactiek 19:15 - 23:00 Meer informatie
30-3-2020 Barcommissie 20:00 - 22:00 Meer informatie
31-3-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie

april

Datum Titel Tijd Info
5-4-2020 The Dansant! 16:00 - 21:00 Meer informatie
5-4-2020 The Dansant! 16:00 - 22:00 Meer informatie
5-4-2020 The Dansant! 16:00 - 22:00 Meer informatie
6-4-2020 Tafeltjesavond Jongste Jeugd Commissie 19:00 - 23:00 Meer informatie
6-4-2020 Jeugdcommissie 19:45 - 22:30 Meer informatie
7-4-2020 Tafeltjesavond Jeugdcommissie 19:00 - 22:00 Meer informatie
8-4-2020 Tafeltjesavond Jeugdcommissie 19:00 - 22:00 Meer informatie
9-4-2020 Tafeltjesavond Jeugdcommissie 19:00 - 22:00 Meer informatie
11-4-2020 Paas Toernooi 09:00 - 16:00 Meer informatie
11-4-2020 LG-Lustrum 12:00 - 19:00 Meer informatie
13-4-2020 Vrijwilligerscommissie 20:00 - 23:00 Meer informatie
14-4-2020 Tafeltjesavond Jeugdcommissie 19:00 - 22:00 Meer informatie
14-4-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie
15-4-2020 Tafeltjesavond Jeugdcommissie 19:00 - 22:00 Meer informatie
17-4-2020 Schoolhockeytoernooi 09:00 - 18:00 Meer informatie
17-4-2020 Sevens 18:00 - 23:00 Meer informatie
20-4-2020 Observeren en analyseren 19:30 - 23:00 Meer informatie
22-4-2020 Cartouche Familiedag ADO 09:00 - 23:00 Meer informatie
28-4-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie

mei

Datum Titel Tijd Info
4-5-2020 Omgaan met de keeper 19:30 - 23:00 Meer informatie
11-5-2020 Spelhervattingen-strafcorner 19:30 - 23:00 Meer informatie
11-5-2020 Jeugdcommissie 19:45 - 22:30 Meer informatie
11-5-2020 Vrijwilligerscommissie 20:00 - 23:00 Meer informatie
12-5-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie
16-5-2020 D-Filmavond 18:00 - 23:00 Meer informatie
18-5-2020 VSK-opleiden en begeleiden 19:30 - 23:00 Meer informatie
26-5-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie

juni

Datum Titel Tijd Info
1-6-2020 Jeugdkamp 09:00 - 23:00 Meer informatie
8-6-2020 Jeugdcommissie 19:45 - 22:30 Meer informatie
9-6-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie
12-6-2020 Slottoernooi + Eindfeest, Haaglanden Trimhockey 12:00 - 00:00 Meer informatie
13-6-2020 Lustrum Eindfeest Hermes House Band! 18:00 - 00:00 Meer informatie
15-6-2020 Vrijwilligerscommissie 20:00 - 23:00 Meer informatie
20-6-2020 Jongste Jeugddag E-F 09:00 - 23:00 Meer informatie
23-6-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie
27-6-2020 Slagroomtoernooi! 08:00 - 22:00 Meer informatie
28-6-2020 Slagroomtoernooi! 08:00 - 22:00 Meer informatie

juli

Datum Titel Tijd Info
5-7-2020 Schoonmaakochtend 08:00 - 13:00 Meer informatie
6-7-2020 Jeugdcommissie 19:45 - 22:30 Meer informatie
7-7-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie
13-7-2020 Vrijwilligerscommissie 20:00 - 23:00 Meer informatie
21-7-2020 Bestuur 20:00 - 23:00 Meer informatie