Trainingsschema

Hieronder tref je het trainingsschema voor het lopende seizoen. Eventuele (tijdelijke) uitzonderingen op het trainingsschema tref je in het nieuwsoverzicht.
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 16:00 Scholen Trainingsgroep KG2
14:00 - 16:00 Scholen Trainingsgroep KG5
16:00 - 18:00 Patou BSO Trainingsgroep Mini
16:00 - 18:00 Patou BSO Trainingsgroep LG7
16:30 - 17:45 Jongens O12-3 Luuk van Paassen
Okke Verschoor
KG4
16:30 - 17:45 Jongens O12-4 Pepijn Nanninga
Simon Veneboer
KG4
16:30 - 17:45 Jongens O12-5 Felix van Paassen
Luuc van de Sande
KG4
16:30 - 17:45 Jongens O12-6 Matthijs Herder KG5 - AB
16:30 - 17:45 Jongens O12-7 Mees Hartman KG5 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes O12-3 Agnes Plantenberg-Kallenberg Rabobank - AB
16:30 - 17:45 Meisjes O12-4 Hanna van Drimmelen
Lidian Mentink
KG2
16:30 - 17:45 Meisjes O12-5 Aimée Vollinga
Rosalie van Driel
Rabobank - CD
16:30 - 17:45 Meisjes O12-6 Eline Ligteringen
Lara Bongaerts
KG2
16:30 - 17:45 Meisjes O12-7 Nina Westerman
Roos Godijn
KG2
16:30 - 17:45 Meisjes O12-8 Anna van Rees
Katie van den Heuvel
KG3 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes O14-7 Bryan van Leeuwaarde
Femke Pronk-Zaaijer
KG3 - CD
17:45 - 19:00 Jongens O14-1 Bas van der Drift
Pepijn Smit
Rabobank - AB
17:45 - 18:59 Jongens O14-2 Max Arnold Rabobank - CD
17:45 - 19:00 Jongens O16-2 Ruben Kikke KG4 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes O14-1 Dave Dommisse
Sarah Goes
KG2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes O14-2 Jordi Pavloff
Lieve van der Rijken
KG2 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes O14-4 Pepijn van Iperen KG5 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes O14-5 Pieter Jongbloed KG5 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes O16-2 Judith Verweij KG4 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes O16-4 Matthijs Herder KG3 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes O16-6 Christian de Munck
Luca de Miranda
KG3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens O16-1 Ralph Kikke
Arnoud Troe
KG2 - CD
19:00 - 20:15 Jongens O16-4 Michiel Cosijn KG5 - AB
19:00 - 20:30 Jongens O18-1 Patrick Swaanenburg
Pepijn Smit
KG2 - AB
19:00 - 20:00 Jongens O18-2 Dave Dommisse KG4 - AB
19:00 - 20:15 Jongens O18-3 Mark Wieringa KG4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes O16-1 Judith Verweij
Ruben Kikke
Rabobank - CD
19:00 - 20:15 Meisjes O16-3 Neal Storey KG5 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes O18-1 Tobias Smit
Sarah Goes
Rabobank - AB
19:00 - 20:00 Meisjes O18-5 KG3 Getraind door H30-4
19:00 - 20:00 Meisjes O18-6 KG3 Getraind door H30-4
20:30 - 21:30 Jongens O18-4 Dave Dommisse KG3
20:30 - 21:30 Jongens O18-5 Dave Dommisse KG3
20:30 - 21:45 Meisjes O18-2 Fons Vischer Rabobank - AB
20:30 - 21:45 Meisjes O18-3 Michiel Cosijn Rabobank - CD
20:30 - 21:45 Meisjes O18-4 Teun Zwaan KG2 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers Ma1 KG4 MO18-1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 16:00 Scholen Trainingsgroep KG2
08:30 - 16:00 Scholen Trainingsgroep KG5
10:00 - 11:00 Walking Hockey Bloem Sebel KG4
16:00 - 18:00 Patou BSO Trainingsgroep Mini
16:00 - 18:00 Patou BSO Trainingsgroep LG7
16:30 - 17:45 Jongens O12-1 Tijn Hofland
Tom Provily
KG2 - AB
16:30 - 17:45 Jongens O12-2 Raymond van der Velde
Teun Zwaan
KG2 - CD
16:30 - 17:45 Jongens O14-5 Renzo van Marrelo
Tiago Burkhard
KG3 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes O12-1 Annejet van den Bos
Hidde Dungelmann
KG4 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes O12-2 Emma van der Laan
Senna Lechheb
KG4 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes O12-4 Marlette van der Laan
Teuntje Ligtenberg
KG5 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes O14-1 Dave Dommisse
Ruben Kikke
Rabobank - AB
16:30 - 17:45 Meisjes O14-2 Lieve van der Rijken
Jordi Pavloff
Rabobank - CD
16:30 - 17:45 Meisjes O14-6 Eva Slim
Sophie Meinema
KG5 - AB
17:45 - 19:00 Jongens O14-1 Bas van der Drift
Pepijn Smit
KG2 - AB
17:45 - 19:00 Jongens O14-2 Max Arnold KG2 - CD
17:45 - 19:00 Jongens O14-4 Lionel Krneta KG4 - CD
17:45 - 19:00 Jongens O16-1 Pieter Pieterse
Ralph Kikke
Rabobank - AB
17:45 - 19:00 Jongens O16-3 Mark Krul KG5 - CD
17:45 - 19:00 Jongens O16-5 Hidde Dungelmann KG5 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes O14-8 Annejet van den Bos KG4 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes O16-1 Ruben Kikke Rabobank - CD
18:00 - 19:00 Heren 1 LG7 Looptraining
19:00 - 20:30 Libanon Tribunaal Trainingsgroep KG3 - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 Annelot van der Linden
Robin Tromp
Rabobank
19:00 - 20:45 Heren 1 Robbert Groeneveld KG2
19:00 - 20:15 Meisjes O16-7 KG5 - CD Getraind door DO25-2
19:00 - 20:15 Meisjes O16-8 KG5 - AB Getraind door DO25-2
19:15 - 20:45 Jongens O18-1 Patrick Swaanenburg
Pieter Pieterse
KG4
20:15 - 21:30 Heren 025-2 KG5 - CD
20:15 - 21:30 Heren 025-3 KG5 - AB
20:30 - 21:30 Dames 1 LG7 Looptraining
20:30 - 21:45 Dames O25-2 Rabobank - AB Getraind door HO25-1
20:30 - 21:45 Dames O25-3 Tycho Vermeeren Rabobank - CD
20:30 - 21:45 Trimmers Di1 Mini
20:30 - 22:00 Trimmers Di1 Tjerk Ligtenberg
Olivier van Baardwijk
KG3
20:45 - 22:15 Dames 2 Michiel Cosijn KG2 - AB
20:45 - 22:00 Dames 5 KG2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:45 - 14:45 Jongens O8-1 Caroline Huizer
Robert de Voogd
Rabobank
13:45 - 14:45 Jongens O8-2 Brigitte Thieme-Dijkhuizen
Linda van Dijk
Marjolein Witlam
Sanne van Schaik
Rabobank
13:45 - 14:45 Jongens O8-3 Guido Monnereau
Laura van Westing
Rabobank
13:45 - 14:45 Jongens O8-4 Jean-Luc Verbunt
Maurits Pannenborg
Rabobank
13:45 - 14:45 Jongens O8-5 Aniël de Bruijn
Dorith Dongelmans
Marius de Bruijn
Rabobank
13:45 - 14:45 Meisjes O8-1 Elske Oranje Korteweg
Jolien Reichert
Nadine Dommisse
KG2
13:45 - 14:45 Meisjes O8-2 Natascha Kleiwerd KG2
13:45 - 14:45 Meisjes O8-3 Jurjen Baaijen
Marianne van Haersma Buma
Sanne Steyerberg
KG2
13:45 - 14:45 Meisjes O8-4 Amber van Marissing
Carlijn Klaassen
KG2
13:45 - 14:45 Meisjes O8-5 Ilja Achterberg
Joost Lamboo
Jos van Kuijen
KG2
14:00 - 18:00 Patou BSO Trainingsgroep Mini
14:00 - 18:00 Patou BSO Trainingsgroep LG7
14:00 - 16:15 Scholen Trainingsgroep KG3
14:00 - 16:15 Scholen Trainingsgroep KG5
14:15 - 15:15 F-jeugd 1e jrs jongens Bart van der Kuil
Margot Nieuwstad
Selma Dirksen
Barbara Damstra-Nathan
Birgitte Schepel-Catijn
Emilie van Stijn-Hölsken
Frederique Gürbüz-Andreae
Hester Oudenhoven-Bol
Jean-Luc Verbunt
Laurens Goossens
Maarten Ruijs
Marit Kox-Tamerus
Mark Appels
Michiel Kievits
Riemke Lasonder-Overdiep
Robbert de Bruijn
Thijs van Giezen
Claartje van der Hoop
Daniëlle van den Ende
Eveline van Dam
Julia van 't Hek
Laure Bruijn-Gruben
Milo Hendriks
Bas van Raaij
Christa Silvius
Jan Hein Kroesen
Jan-Maarten Hoes
Jolien Reichert
Martien Statema-Smit
Pauline Wubben
Sanne van Schaik
Sofie Masselink-Boogaerdt
Ramona Tetteroo-van Zuylen
Tom Rijgersberg
Rogier Toetenel
Marieke Leuvenink
Gijs Scheepers
Eelco ter Horst
Robbert Groeneveld
Sarah Wassen
KG4
14:15 - 15:15 F-jeugd 1e jrs meisjes Bart van der Kuil
Margot Nieuwstad
Selma Dirksen
Barbara Damstra-Nathan
Birgitte Schepel-Catijn
Emilie van Stijn-Hölsken
Frederique Gürbüz-Andreae
Hester Oudenhoven-Bol
Jean-Luc Verbunt
Laurens Goossens
Maarten Ruijs
Marit Kox-Tamerus
Mark Appels
Michiel Kievits
Riemke Lasonder-Overdiep
Robbert de Bruijn
Thijs van Giezen
Claartje van der Hoop
Daniëlle van den Ende
Eveline van Dam
Julia van 't Hek
Laure Bruijn-Gruben
Milo Hendriks
Rogier Toetenel
Bas van Raaij
Christa Silvius
Jan Hein Kroesen
Jan-Maarten Hoes
Jolien Reichert
Martien Statema-Smit
Pauline Wubben
Sanne van Schaik
Sofie Masselink-Boogaerdt
Ramona Tetteroo-van Zuylen
Tom Rijgersberg
Marieke Leuvenink
Gijs Scheepers
Eelco ter Horst
Robbert Groeneveld
Sarah Wassen
KG4
15:00 - 16:00 Jongens O9-1 Charlotte Bliek-van der Laan
Christa Silvius
Maaike van Hettema
Rabobank
15:00 - 16:00 Jongens O9-2 Lette Scholtes-Kuypers
Tycho van Thoor
Rabobank
15:00 - 16:00 Jongens O9-3 Jasmijn Willemsen
Robert van Koperen
Rabobank
15:00 - 16:00 Jongens O9-4 Charlotte van der Molen
Inge Kneppelhout
Rabobank
15:00 - 16:00 Jongens O9-5 Lennaert Roumen Rabobank
15:00 - 16:00 Jongens O9-6 Fili Stet
Mark Heggelman
Thijs van Oosten
Rabobank
15:00 - 16:00 Meisjes O9-1 Anouk Schönau
Samuel Gerssen
KG2
15:00 - 16:00 Meisjes O9-2 Bas van der Heijden
Ingrid Stekelenburg
KG2
15:00 - 16:00 Meisjes O9-3 Angelique Edgar-Smit
Josselien Zilli-van den Broek
Michelle Demper-Leefers
Michiel Kievits
KG2
15:00 - 16:00 Meisjes O9-4 John Vos
Matthijs Veld
John Vos
KG2
15:00 - 16:00 Meisjes O9-5 Colette van Heck KG2
15:00 - 16:00 Meisjes O9-6 Fridjof Berdowski
Martijn Mesker
KG2
16:15 - 19:45 Keeperstraining Trainingsgroep KG4 Karlin Demirel Akash Chowdhury Carlijn van der Bend
16:15 - 17:15 Jongens O10-1 Hugo Tiggelhoven
Krijn Provily
Duco Dalenoord
Rabobank
16:15 - 17:15 Jongens O10-2 Floris van Beem
Gijs Stuurman
Duco Dalenoord
Rabobank
16:15 - 17:15 Jongens O10-3 Dante Manders
Mats Klaver
KG2
16:15 - 17:15 Jongens O10-4 Maas Rolf
Mees van Rijs
KG2
16:15 - 17:15 Jongens O10-5 Floris Nieuwenhuize
Jasper Meijerink
KG2
16:15 - 17:30 Jongens O12-6 Pepijn Nanninga KG3 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes O12-5 Aimée Vollinga
Rosalie van Driel
KG3 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes O14-3 Lieve Collee KG5 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes O14-4 Patrick Swaanenburg KG5 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes O10-1 Feline Reusken
Minke Vreeburg
Rabobank
17:15 - 18:15 Meisjes O10-2 Fee Vrijbergen
Jade Klerx
Rabobank
17:15 - 18:15 Meisjes O10-3 Maartje de Bree
Vicky Bus
KG2
17:15 - 18:15 Meisjes O10-4 Emma te Slaa
Mara van der Laan
KG2
17:15 - 18:15 Meisjes O10-5 Belle van Beers
Evie Vrijbergen
KG2
17:30 - 18:45 Jongens O12-5 Hidde de Haas
Anton Walhof
KG3 - AB
18:15 - 19:30 Jongens O14-3 Floris Nieuwenhuize Rabobank - AB
18:15 - 19:30 Jongens O14-5 Tijn van Beek KG2 - CD
18:15 - 19:30 Jongens O18-2 Dave Dommisse Rabobank - CD
18:15 - 19:15 Meisjes O16-4 Emmy Jansen KG5
18:15 - 19:30 Meisjes O16-5 Lieve Collee KG3 - CD
18:15 - 19:15 Meisjes O16-6 Emmy Jansen KG5
18:15 - 19:30 Meisjes O18-6 KG2 - AB Getraind door H30-4
19:15 - 20:30 Meisjes O18-5 Tobias Smit KG5 - AB
19:30 - 21:00 Dames 1 Annelot van der Linden
Robin Tromp
Mark-Willem Hofland
Rabobank
19:30 - 20:45 Dames 30-3 KG2 - AB
19:30 - 20:45 Dames 30-4 Jeroen Kasbergen KG2 - CD
19:30 - 20:45 Dames 4 Nienke Bakker KG5 - CD
19:30 - 20:30 Jongens O16-4 KG3 Getraind door HO25-1
19:30 - 20:30 Jongens O16-6 KG3 Getraind door HO25-1
19:45 - 21:00 Heren 30-4 KG4 - AB Trainen zelf
19:45 - 21:00 Heren 6 KG4 - CD
20:30 - 21:00 Dames 30-1 Mini - CD
20:30 - 21:00 Dames 30-2 Mini - AB
20:45 - 22:15 Heren 2 KG2 - AB Trainen zelf
20:45 - 22:15 Heren 4 KG2 - CD Worden door H2 getraind
20:45 - 22:15 Trimmers Wo1 Loet Soesman KG5
21:00 - 22:30 Dames 30-1 Rabobank - CD
21:00 - 22:15 Dames 30-2 Rabobank - AB Getraind door H30-3
21:00 - 22:15 Dames O25-1 KG4 - AB
21:00 - 22:15 Heren 025-1 Mark Wieringa KG4 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:30 Scholen Trainingsgroep KG5
16:00 - 18:00 Patou BSO Trainingsgroep LG7
16:00 - 18:00 Patou BSO Trainingsgroep Mini
16:00 - 17:15 Jongens O12-4 Pepijn Nanninga
Simon Veneboer
KG2 - CD
16:00 - 17:15 Meisjes O12-6 Frederieke Tamsma
Mathilde Kuijpers
KG5 - CD
16:00 - 17:15 Meisjes O12-7 Sophie Godijn
Annemijn Verschoor
KG5 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes O12-2 Emma van der Laan
Senna Lechheb
KG4 - CD
16:30 - 17:45 Jongens O12-1 Tijn Hofland
Tom Provily
Rabobank - CD
16:30 - 17:45 Jongens O12-2 Raymond van der Velde
Teun Zwaan
Rabobank - AB
16:30 - 17:45 Meisjes O12-1 Annejet van den Bos
Hidde Dungelmann
KG4 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes O12-3 Edzo Braaksma KG3 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes O12-8 Sofia van de Winckel KG3 - AB
17:15 - 18:30 Jongens O14-1 Bas van der Drift
Pepijn Smit
KG2 - CD
17:15 - 18:30 Jongens O14-2 Max Arnold KG5 - CD
17:15 - 18:30 Meisjes O14-1 Dave Dommisse
Sarah Goes
KG2 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes O16-3 Chailyn van Leeuwen KG5 - AB
17:45 - 19:00 Jongens O12-3 Tjeerd-Jan Aghina KG3 - AB
17:45 - 19:00 Jongens O16-1 Pieter Pieterse
Ralph Kikke
Rabobank - AB
17:45 - 19:00 Jongens O16-2 Tijn van Beek
Tom Provily
Rabobank - CD
17:45 - 19:00 Meisjes O14-2 Jordi Pavloff
Lieve van der Rijken
KG4 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes O14-5 Hidde Dungelmann KG4 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes O14-7 Bryan van Leeuwaarde
Femke Pronk-Zaaijer
KG3 - CD
18:00 - 19:00 Sleeptraining Trainingsgroep Mini Trainer is Friso van Hooft
18:30 - 19:30 Jongens O18-3 Mark Wieringa KG5 - CD
18:30 - 19:45 Jongens O18-5 Chailyn van Leeuwen KG5 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes O16-1 Judith Verweij
Ruben Kikke
KG2 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes O16-2 Neal Storey KG2 - CD
19:00 - 20:45 Heren 1 Robbert Groeneveld Rabobank
19:00 - 20:30 Jongens O18-1 Patrick Swaanenburg
Tobias Smit
KG4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes O18-1 Tobias Smit
Sarah Goes
KG4 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes O18-3 Hidde Dungelmann KG3
19:00 - 20:00 Meisjes O18-4 Hidde Dungelmann KG3
19:45 - 21:00 Heren 30-2 KG2 - CD Trainen zelf
19:45 - 21:00 Heren 30-3 KG2 - AB Trainen zelf
19:45 - 21:00 Jongens O18-4 Chailyn van Leeuwen KG5 - AB
20:00 - 21:00 Meisjes O18-2 Hidde Dungelmann KG5 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers Do1 KG4
20:30 - 22:00 Trimmers Do2 KG3
20:45 - 22:00 Dames 3 Rabobank - AB
20:45 - 22:00 Heren 45-1 Jeroen van Koperen Rabobank - CD
21:00 - 22:15 Heren 3 KG2 - CD Trainen zelf
21:00 - 22:15 Heren 30-1 KG2 - AB Trainen zelf
21:00 - 22:15 Heren 30-5 KG5 - AB Trainen zelf
21:00 - 22:15 Heren 45-2 KG5 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 16:00 Scholen Trainingsgroep KG2
14:00 - 16:00 Scholen Trainingsgroep KG5
16:00 - 18:00 Keeperstraining Trainingsgroep LG7 16-17u O8 en O9 17-18u O10 Hugo Modderman Chloe Lendormy Djouke 't Hart Fleur Bolle Myrthe de Vreede Pieter Beljaars (16-17uur)
16:00 - 18:00 Patou BSO Trainingsgroep Mini
16:30 - 17:30 Jongens O9-1 Floris Esseboom
Krijn Provily
KG4 O.l.v. Pepijn Smit
16:30 - 17:30 Jongens O9-2 Faber Mingaars
Tijn Roscam Abbing
KG4 O.l.v. Pepijn Smit
16:30 - 17:30 Jongens O9-3 Dante Manders
Mats Klaver
KG4 O.l.v. Pepijn Smit
16:30 - 17:30 Jongens O9-4 Benjamin Dommisse
Joe Maclennan
KG4 O.l.v. Pepijn Smit
16:30 - 17:30 Jongens O9-5 Joppe Baak
Tim van Staaij
Viggo de Haas
KG4 O.l.v. Pepijn Smit
16:30 - 17:30 Jongens O9-6 Floris van Beem
Jasper Meijerink
KG4 O.l.v. Pepijn Smit
16:30 - 17:30 Meisjes O9-1 Elin van Dael
Sophie Esseboom
KG3 O.l.v. Pepijn Smit
16:30 - 17:30 Meisjes O9-2 Iris Bongaerts
Lauren van Iperen
KG3 O.l.v. Pepijn Smit
16:30 - 17:30 Meisjes O9-3 Lina Bos
Robine Esmee van der Velde
Rosalie Oosterbeek
KG3 O.l.v. Pepijn Smit
16:30 - 17:30 Meisjes O9-4 Annemijn Kuiters
Robine Dommisse
Veerle Kalhorn
KG3 O.l.v. Pepijn Smit
16:30 - 17:30 Meisjes O9-5 Frederieke Smit
Josephine de Boer
KG3 O.l.v. Pepijn Smit
16:30 - 17:30 Meisjes O9-6 Hanna Schepman
Sjoerdje Klaassen
KG3 O.l.v. Pepijn Smit
16:45 - 18:00 Jongens O12-7 Hidde de Haas Rabobank - AB
16:45 - 18:00 Jongens O14-3 Matthijs Herder KG2 - AB
16:45 - 18:00 Jongens O14-4 Charles van Marrelo KG2 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes O14-3 Christiaan Westerman
Jan Hein Wagemans
Maarten Godijn
Rabobank - CD
16:45 - 18:00 Meisjes O14-8 KG5 - AB Manon
17:30 - 18:30 Jongens O10-1 KG4 O.l.v. Pepijn Smit en H1
17:30 - 18:30 Jongens O10-2 KG4 O.l.v. Pepijn Smit en H1
17:30 - 18:30 Jongens O10-3 KG4 O.l.v. Pepijn Smit en H1
17:30 - 18:30 Jongens O10-4 KG4 O.l.v. Pepijn Smit en H1
17:30 - 18:30 Jongens O10-5 KG4 O.l.v. Pepijn Smit en H1
17:30 - 18:30 Meisjes O10-1 KG3 O.l.v. Pepijn Smit en D1
17:30 - 18:30 Meisjes O10-2 KG3 O.l.v. Pepijn Smit en D1
17:30 - 18:30 Meisjes O10-3 KG3 O.l.v. Pepijn Smit en D1
17:30 - 18:30 Meisjes O10-4 KG3 O.l.v. Pepijn Smit en D1
17:30 - 18:30 Meisjes O10-5 KG3 O.l.v. Pepijn Smit en D1
18:00 - 19:00 Jongens O16-3 Matthijs Herder KG2
18:00 - 19:00 Jongens O16-5 Matthijs Herder KG2
18:00 - 19:00 Meisjes O16-5 Luca de Miranda Rabobank Luca en Manon
18:00 - 19:00 Meisjes O16-7 Rabobank Luca en Manon
18:00 - 19:00 Meisjes O16-8 Rabobank Luca en Manon
18:30 - 19:45 Jongens O16-6 Marieke Schreuder
Rudolf Quarles Van Ufford
KG4 - CD
18:30 - 19:45 Meisjes O14-6 Lionel Krneta KG4 - AB
19:00 - 20:45 Dames 1 Annelot van der Linden
Robin Tromp
Mark-Willem Hofland
KG2
19:00 - 20:45 Heren 1 Robbert Groeneveld Rabobank
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:15 Trimmers Zo1 KG4 MO16-1
09:30 - 10:30 Funkey 2e jrs jongens Bas Jansen
Daan Olie
Daan Tjeenk Willink
Eduard ten Ham
Eva van der Gouw
Frits Simonis
Giovanni Sukul
Hugo Swane
Joris Daniëls
Kevin Claessen
Lisette Meyer
Maartje Silvius
Maartje van Zanten
Marije Bakker
Marjolein van der Lans
Marsha van Leeuwen
Nienke Bakker
Pieter Theeuwes
Sjoerd van Kuijk
Stefanie Witte
Stijn Verharen
Tom Scholten
KG5 - CD MO16-2
09:30 - 10:30 Funkey 2e jrs meisjes Bas Jansen
Daan Olie
Daan Tjeenk Willink
Eduard ten Ham
Eva van der Gouw
Frits Simonis
Giovanni Sukul
Hugo Swane
Joris Daniëls
Kevin Claessen
Lisette Meyer
Maartje Silvius
Maartje van Zanten
Marije Bakker
Marjolein van der Lans
Marsha van Leeuwen
Nienke Bakker
Pieter Theeuwes
Sjoerd van Kuijk
Stefanie Witte
Stijn Verharen
Tom Scholten
KG5 - CD MO16-2
10:15 - 11:15 LG hockey team Daniëlle Lefebure-Heerens
Els Klinkhamer
Harry Mol
Jeanette Tromp-Hamster
Klaasjan Beentjes
Marlies Renaud
Tycho van Proosdij
LG7 15-10  geen training ivm Herfstvakantie