Fietsoptocht.jpg
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Veteranen F

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Rick van Leeuwen
Aanvoerder Mark van Lith
Coach Edwin van der Knaap
Coördinator veteranen Guido Dommisse

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Cartouche HF hdm HG 14:30
Groen-Geel HB Schoonhoven HA 18:00
Klein Zwitserland HE Bleiswijk-Waddinxveen HA 10:30
Roomburg HD Gouda HA 10:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gouda HA 8 24 8 0 0
2 Cartouche HF 8 21 7 0 1
3 hdm HG 8 18 6 0 2
4 Bleiswijk HA 8 9 3 0 5
5 Roomburg HD 8 7 2 1 5
6 Groen-Geel HB 8 7 2 1 5
7 Schoonhoven HA 8 6 2 0 6
8 Klein Zwitserland HE 8 3 1 0 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov hdm HG 14:30 thuis - KG5
24 nov Groen-Geel HB 16:05 thuis - KG2 water
8 mrt Goudse MHC HA n.n.b uit
15 mrt Klein Zwitserland HE n.n.b thuis
22 mrt HV Bleiswijk HA n.n.b uit
29 mrt Leidse Hockey Club Roomburg HD n.n.b thuis
5 apr Schoonhovense MHC HA n.n.b thuis
19 apr hdm HG n.n.b uit
10 mei Groen-Geel HB n.n.b uit
17 mei Goudse MHC HA n.n.b thuis
24 mei Klein Zwitserland HE n.n.b uit
7 jun HV Bleiswijk HA n.n.b thuis
14 jun Leidse Hockey Club Roomburg HD n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Gouda HA Bleiswijk-Waddinxveen HA 3-1
Klein Zwitserland HE hdm HG 4-9
Groen-Geel HB Roomburg HD 2-1
Cartouche HF Schoonhoven HA 3-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Gouda HA Roomburg HD 4-0
Schoonhoven HA Groen-Geel HB 9-4
Bleiswijk-Waddinxveen HA Klein Zwitserland HE 9-2
hdm HG Cartouche HF 3-4
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Schoonhoven HA Gouda HA 4-5
Klein Zwitserland HE Roomburg HD 2-3
Groen-Geel HB Cartouche HF 1-6
Bleiswijk-Waddinxveen HA hdm HG 1-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Schoonhoven HA Klein Zwitserland HE 8-1
Cartouche HF Gouda HA 2-3
hdm HG Groen-Geel HB 2-0
Roomburg HD Bleiswijk-Waddinxveen HA 0-5
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Bleiswijk-Waddinxveen HA Schoonhoven HA 6-1
Roomburg HD hdm HG 1-2
Gouda HA Groen-Geel HB 5-1
Klein Zwitserland HE Cartouche HF 0-11
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Groen-Geel HB Klein Zwitserland HE 1-3
Gouda HA hdm HG 5-2
Schoonhoven HA Roomburg HD 1-4
Cartouche HF Bleiswijk-Waddinxveen HA 6-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Gouda HA Klein Zwitserland HE 8-2
hdm HG Schoonhoven HA 9-3
Roomburg HD Cartouche HF 3-4
Bleiswijk-Waddinxveen HA Groen-Geel HB 2-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Schoonhoven HA Cartouche HF 4-10
Roomburg HD Groen-Geel HB 0-0
hdm HG Klein Zwitserland HE 4-3
Bleiswijk-Waddinxveen HA Gouda HA 3-4