Organisatie

Elke vereniging wordt gedragen door haar leden, alle vrijwilligers en sponsors. Het is mede dankzij de vele vrijwilligers die een actieve rol binnen Cartouche invullen, dat onze club kan bestaan. In onderstaand overzicht zie je wie wat doet en hoe je contact kunt opnemen. 

1. Bestuur

Sander Kernkamp Bestuurslid 2. Voorzitter  
Kassandra Dommisse-Reebergen Bestuurslid 3. Secretaris en plaatsvervangend voorzitter  
Danny van Soest Bestuurslid 4. Penningmeester  
Sander Kernkamp Bestuurslid 5. Sponsoring en #CartoucheVerenigt  
Matthijs Minderhoud Bestuurslid 6. Bestuurslid TZ Jeugd, LG en Zaalhockey  
Marco Alewijnse Bestuurslid 7. Bestuurslid TZ Senioren en Tophockey  
Albert Meijer Bestuurslid 8. Bestuurslid Algemene Zaken  
Edwin de Groot Bestuurslid 9. Bestuurslid Events en PR  

2. Voorzitter

Marie-louise de Smit Commissie lid Vertrouwenscommissie  

3. Secretaris en plaatsvervangend voorzitter

Danielle van Iperen Commissie voorzitter Aannamecommissie  Coördinator uitvoering aannamebeleid nieuwe leden
Chantal Groenewegen Commissie lid Ambassade voor Sportiviteit & Respect  
Robert de Ruiter Commissie voorzitter Arbitragecommissie  
Paulette Oerlemans-Egberts Commissie voorzitter Medische Commissie  
Ferdy Walvoort Commissie voorzitter Tuchtcommissie  
Lucas Kneppelhout Commissie voorzitter VOG commissie   Coördinator VOG aanvragen

4. Penningmeester

Danny van Soest Commissie voorzitter Financiele Commissie  
Adriaan Daniels* Commissie lid Financiele Commissie  
Victor Cramer Commissie voorzitter Kascommissie  

5. Sponsoring en #CartoucheVerenigt

Raymond van Mourik Commissie voorzitter #CartoucheVerenigt  
Myrna Walhof-Vervoort Commissie voorzitter Grote Clubactie  
Stefanie Boers Commissie voorzitter Kledingcommissie  
Michiel Uilenreef Commissie voorzitter Sponsorcommissie  

6. TZ Jeugd, LG en Zaalhockey

Marlies Noort Commissie lid Keepersschool  
Lex Oostendorp Commissie voorzitter LG Hockey  
Erik Keessen Commissie lid LG Hockey  
Matthijs Minderhoud Commissie voorzitter TZ Jeugd  
Judith Lubking-Eijkelboom Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator JA
Peter van Lochem Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator JB
Marie-Therese van Driel Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator JC
Gijs Thieme Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator JD
Maarten Schenk Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator MA
Janneke Buijs Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator MB
Charles van Marrelo Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator MC
Anke Vrijbergen-van Stokkum Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator MD
Vincent Weir Commissie lid TZ Jeugd  Technisch coördinator JA/B
Jeroen de Bree Commissie lid TZ Jeugd  Technisch coördinator JC/D
Irene Verheijen-Duwaer Commissie lid TZ Jeugd  Technisch coördinator MA/B
Olav Provily Commissie lid TZ Jeugd  Technisch coördinator MC/D
Derek-Jan van Rees Commissie voorzitter TZ Jongste Jeugd  
Charlotte van der Molen Commissie lid TZ Jongste Jeugd  Fjeugd Commissie
Merel Kroon Commissie lid TZ Jongste Jeugd  Fjeugd Commissie
Sabine Terheijden Commissie lid TZ Jongste Jeugd  Fjeugd Commissie
Christa Silvius Commissie lid TZ Jongste Jeugd  Fjeugd Commissie
Sabine van Venetiën-Plokker Commissie lid TZ Jongste Jeugd  Fjeugd Commissie
Caroline Lardinois Commissie lid TZ Jongste Jeugd  Fjeugd Commissie
Leonie Spruijt-Hoitink Commissie lid TZ Jongste Jeugd  Fjeugd Commissie
Francien Martin-Visscher Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 1e jaars JE
Wouter Schild Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 1e jaars JE
Joost Bus Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 1e jaars ME
Marc van Boven Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 1e jaars ME
Marieke Bedaux Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 2e jaars JE
Noortje de Vries Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 2e jaars JE
Remco de Boer Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 2e jaars ME
Caroline Middelburg Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 2e jaars ME
Frank Benckhuijsen Commissie voorzitter Wedstrijdsecr jongste jeugd  
Koen Volker Commissie voorzitter Wedstrijdsecr jr  Veld
Nadia Lengkeek Commissie voorzitter Wedstrijdsecr zaal  

7. TZ Senioren en Tophockey

Marco Alewijnse Commissie voorzitter Tophockey  HTC
Marjolein Nijveldt-Rasterhoff Commissie lid TZ Senioren - Dames  Coördinator
Guido Dommisse Commissie lid TZ Senioren - Heren  Coördinator
Lisette Hospers Commissie lid TZ Senioren - Trimhockey  Coördinator
Irene Smit-Kingma Commissie lid TZ Senioren - Trimhockey  Coördinator
Edward Sleijffers Commissie voorzitter Wedstrijdsecr sr  

8. Algemene Zaken

Albert Meijer Commissie voorzitter Cartouche Dome Technisch Team  
Thijs How Commissie voorzitter Materiaalcommissie  
Fred Kranstauber Commissie lid Verenigingsmanager  

9. Events en PR

Jan Willem Graver Commissie voorzitter Barcommissie  
Rob Dorscheidt Commissie voorzitter Communicatiecommissie   
Romée van Leusden Commissie voorzitter Events  
Marije de Wit Commissie voorzitter Events  Seniorenevents

Aanverwante Stichtingen

Eduard Weijgers Bestuurslid Businessclub  Voorzitter
Annette Berendsen Commissie lid Youth4Youth