Organisatie

Elke vereniging wordt gedragen door haar leden, alle vrijwilligers en sponsors. Het is mede dankzij de vele vrijwilligers die een actieve rol binnen Cartouche invullen, dat onze club kan bestaan. In onderstaand overzicht zie je wie wat doet en hoe je contact kunt opnemen. 

01. Bestuur

Sander Kernkamp Bestuurslid 02. Voorzitter  
Mijanou van den Bergh* Bestuurslid 03. Secretaris en plaatsvervangend voorzitter  
Danny van Soest Bestuurslid 04. Penningmeester  
Sander Kernkamp Bestuurslid 05. Sponsoring  
Matthijs Minderhoud Bestuurslid 06. Bestuurslid TZ Jeugd, LG en Zaalhockey  
Marco Alewijnse Bestuurslid 07. Bestuurslid TZ Senioren en Tophockey  
Christiaan Koster Bestuurslid 08. Bestuurslid Algemene Zaken  
Marie-Therese van Driel Bestuurslid 10. Bestuurslid Comm, #CartoucheVerenigt en S & R  

02. Voorzitter

Anouk Titulaer Commissie lid Vertrouwenscontactpersonen  

03. Secretaris en plaatsvervangend voorzitter

Danielle van Iperen Commissie voorzitter Aannamecommissie  Coördinator uitvoering aannamebeleid nieuwe leden
Paulette Oerlemans-Egberts Commissie voorzitter Medische Commissie  
Ferdy Walvoort Commissie voorzitter Tuchtcommissie  
Lucas Kneppelhout Commissie voorzitter VOG commissie   Coördinator VOG aanvragen
Rogier Morsink Commissie voorzitter Vrijwilligerscommissie  

04. Penningmeester

David Jan Aris Commissie voorzitter Kascommissie  

05. Sponsoring

Raisha Djwalapersad Commissie voorzitter Grote Clubactie  
Stefanie Boers Commissie voorzitter Kledingcommissie  
Michiel Uilenreef Commissie voorzitter Sponsorcommissie  

06. TZ Jeugd, LG en Zaalhockey

Claire van Ettekoven Commissie lid Keepersschool  
Lex Oostendorp Commissie voorzitter LG Hockey  
Judith Lubking-Eijkelboom Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator JA
Marlies Roscam Abbing Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator JB
Charles van Marrelo Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator JC
Franklin Manders Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator JD
Maarten Godijn Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator MA
Bertie Sanders Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator MB
Anke Vrijbergen-van Stokkum Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator MC
Erica Breugem Commissie lid TZ Jeugd  Lijncoördinator MD
Irene Verheijen-Duwaer Commissie lid TZ Jeugd  Technisch coördinator MA/B
Derek-Jan van Rees Commissie voorzitter TZ Jongste Jeugd  
Eveline Dijkgraaf Commissie lid TZ Jongste Jeugd  Fjeugd Commissie
Leontine Kuiters Commissie lid TZ Jongste Jeugd  Fjeugd Commissie
Sabine Terheijden Commissie lid TZ Jongste Jeugd  Fjeugd Commissie
Merel Kroon Commissie lid TZ Jongste Jeugd  Fjeugd Commissie
Caroline Lardinois Commissie lid TZ Jongste Jeugd  Fjeugd Commissie
Christa Silvius Commissie lid TZ Jongste Jeugd  Fjeugd Commissie
Sabine van Venetiën-Plokker Commissie lid TZ Jongste Jeugd  Fjeugd Commissie
Samuel Gerssen Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 1e jaars JE
Francien Martin-Visscher Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 1e jaars JE
Joost Bus Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 1e jaars ME
Anouk Schönau Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 1e jaars ME
Vera Balledux Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 2e jaars JE
Noortje de Vries Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 2e jaars JE
Remco de Boer Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 2e jaars ME
Joost Bus Commissie lid TZ Jongste Jeugd - Mini  Lijncoördinator 2e jaars ME
Diederick Joosten Commissie voorzitter Wedstrijdsecr jongste jeugd  
Koen Volker Commissie voorzitter Wedstrijdsecr jr  Veld

07. TZ Senioren en Tophockey

Arne Bouwman Commissie voorzitter Tophockey  HTC
Marjolein Nijveldt-Rasterhoff Commissie lid TZ Senioren - Dames  Coördinator
Machteld Weijers Commissie lid TZ Senioren - Dames  Coördinator
Guido Dommisse Commissie lid TZ Senioren - Heren  Coördinator
Lisette Hospers Commissie lid TZ Senioren - Trimhockey  Coördinator
Irene Smit-Kingma Commissie lid TZ Senioren - Trimhockey  Coördinator
Dennis Vuyk Commissie voorzitter Wedstrijdsecr sr  

08. Algemene Zaken

Albert Meijer Commissie voorzitter Cartouche Dome Technisch Team  
Thijs How Commissie voorzitter Materiaalcommissie  
Fred Kranstauber Commissie lid Verenigingsmanager  

09. Horeca en Events

Marinus Cordesius* Commissie voorzitter Barcommissie  
Teddy Bierhuys Commissie voorzitter Barmanager  
Roel Honning Commissie voorzitter Cartouche Magazine  
Roderick Reichert Commissie voorzitter Schuimpartytoernooi  

10. Communicatie, #CartoucheVerenigt en S & R

Raymond van Mourik Commissie voorzitter #CartoucheVerenigt  
Chantal Groenewegen Commissie lid Ambassade voor Sportiviteit & Respect  
Rob Dorscheidt Commissie voorzitter Communicatiecommissie   

Aanverwante Stichtingen

Eduard Weijgers Bestuurslid Businessclub  Voorzitter
Annette Berendsen Commissie lid Youth4Youth