DSC_0808.JPG
 

Hoofdsponsor

Zoeken

Sponsoren

Verslagen

Nog geen verslagen.
Dit schema loopt van 18-2-2019 t/m 1-6-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep LG7
16:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep Mini
16:00 - 17:00 Jongens E10 Mauk Hudig
Bink Suurenbroek
KG2 - AB
16:15 - 17:15 Jongens E6 Bob Smulders
Bas van der Drift
KG4 - AB
16:15 - 17:15 Jongens E7 Hidde Dungelmann KG4 - AB
16:15 - 17:15 Jongens E8 Pepijn Vaessen
Ben Jongbloed
KG3 - CD
16:15 - 17:15 Jongens E9 Casper Baetens
Ben Soek
KG3 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes E10 Merijn van der Rijken
Isa Voerman
KG3 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes E11 Laurine Groothuis
Isabel Franken
KG3 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes E6 Marijn Verbruggen
Annemijn Vrijbergen
KG4 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes E7 Luc Michel
Thijmen Olie
KG4 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes E8 Lise Bloemsma
Fé Berndsen
KG5 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes E9 Lianne Minderhoud
Frederiek Timmermans
KG5 - AB
16:30 - 18:00 Jongens D1 Victor van den Bree
Tim van den Berg
Jasper Kokx
Riverdale - AB Spelen & Bewegen
16:30 - 18:00 Jongens D2 Ruben Kikke
Sander Boswijk
Riverdale - AB Spelen & Bewegen
16:30 - 18:00 Jongens D3 Thijl van der Rijken
Ruben Frietman
Riverdale - AB Spelen & Bewegen
16:30 - 17:45 Meisjes B5 Matthijs Herder KG5 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Tess Niessen
Jaïr Levie
Jasper le Rûtte
Riverdale - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Anouk de Wolf Riverdale - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D3 Maartje Feijt
Josephine Schenk
Riverdale - CD
16:45 - 18:00 Meisjes C6 Laura Driel KG2 - CD
17:00 - 18:15 Jongens C4 Dave Dommisse KG2 - AB
17:15 - 18:15 Jongens E1 William Holt
Thijmen Fransen
KG4 - AB JE2: verzamelen eerder om 17:00
17:15 - 18:15 Jongens E2 Diederik Aris
Thom de Oude
KG4 - AB JE2: verzamelen eerder om 17:00
17:15 - 18:15 Jongens E3 Gijs Schop
Ralph Kikke
KG3 - AB
17:15 - 18:15 Jongens E4 KG3 - AB
17:15 - 18:15 Jongens E5 KG3 - CD
17:15 - 18:15 Meisjes E1 Maxime Verbeek
Biente Dungelmann
KG4 - CD
17:15 - 18:15 Meisjes E2 Nienke van der Wal
Mijntje Ligtenberg
KG4 - CD
17:15 - 18:15 Meisjes E3 Wies Veen
Noa Hartogh
KG5 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes E4 Gina Baljon
Vera de Oude
KG5 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes E5 Benthe Hol KG3 - CD
17:45 - 19:00 Jongens A5 Matthijs Herder KG5 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C1 Mees Soek
Jasper le Rûtte
Riverdale - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C2 Laura Driel
Stijn Voerman
Riverdale - CD
18:00 - 19:15 Meisjes D5 Florine Cramer
Hilde Aris
KG2 - CD
18:15 - 19:30 Jongens B1 William Holt
Jelle de Boer
KG2 - AB
18:15 - 19:29 Jongens C1 Jasper Siebert
Lars Keser
KG4 - AB
18:15 - 19:29 Jongens C2 Bas Carpay
Sietse de Boer
KG4 - CD
18:15 - 19:30 Jongens D5 Bas Maats
Pieter Modderman
KG5 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes D7 Femke Meijer
Marijn Verhoeven
KG3 - AB
18:15 - 19:29 Meisjes D8 Gert-Jan van der Heijden
Menno Duthler
KG3 - CD
19:00 - 20:15 Jongens C7 Julie van Beek KG5 - CD
19:15 - 20:45 Meisjes A1 Sander Boswijk
Jasper Kokx
Riverdale - AB
19:15 - 20:45 Meisjes B1 Mees Soek
Chiel Jan Delis
Riverdale - CD
19:30 - 21:00 Jongens A1 William Holt
Lars Daniels
KG2 - AB
19:30 - 20:45 Jongens A2 Jelle de Boer KG2 - CD
19:30 - 20:45 Jongens B4 Sander van Duinen KG5 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Laura Driel KG4 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes A6 Olivier de Klerk KG3 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes B4 Mike Antonissen KG4 - AB
20:30 - 22:15 Trimmers Ma1 Mike Antonissen KG4
20:45 - 22:30 Trimmers Ma1 KG5
20:45 - 22:15 Trimmers Ma1 Riverdale
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep LG7
16:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep Mini
16:15 - 16:45 Specialisten C/D Trainingsgroep KG4
16:30 - 17:45 Jongens C6 Kim Balt KG3 - AB
16:45 - 18:15 Jongens A1 Lars Daniels
Tomek Kotulski
KG2 - AB
16:45 - 18:00 Jongens B1 William Holt
Jelle de Boer
KG2 - CD
16:45 - 18:00 Jongens C1 Jasper Siebert
Stijn Voerman
Riverdale - CD
16:45 - 18:00 Jongens D1 Victor van den Bree
Tim van den Berg
Riverdale - AB
16:45 - 18:00 Meisjes C1 Mees Soek
Mees Soek
Puck Niessen
KG4 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes C5 Femke Leeflang
Femke van Leeuwe
Lidian Mentink
KG5 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes D1 Jasper le Rûtte
Tess Niessen
KG4 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes D6 Esther Burger KG5 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes D4 Julie Hudig
Bo Wories
KG3 - CD
18:00 - 18:30 Specialisten JA/JB Trainingsgroep Riverdale
18:00 - 19:15 Jongens B3 Robert de Ruiter KG2 - CD
18:00 - 19:15 Jongens D6 Joris de Wolf
Okke Vermeeren
KG3 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes A1 Jasper Kokx
Jaïr Levie
KG4 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes A2 Chiel Jan Delis KG4 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes B6 Mike Antonissen KG5 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C4 Tess Niessen
Allard de Wolf
KG5 - CD
18:15 - 19:30 Jongens C5 Julius van der Leeuw
Frederik de Wit
KG2 - AB
18:30 - 20:30 Heren 1 Tomek Kotulski
Pieter Pieterse
Riverdale
19:15 - 20:45 Libanon Tribunaal Trainingsgroep KG3 - AB
19:15 - 20:30 Jongens B2 Hugo Cramer
Robert de Ruiter
KG2 - CD
19:15 - 20:30 Jongens B6 Teun Hartgers KG5 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B1 Chiel Jan Delis
Maaike Koot
KG4 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B2 Mike Antonissen
Liset Yperlaan
KG4 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B3 Lidian Mentink
Coosje van Wijck
KG5 - CD
19:30 - 20:45 Jongens A4 Joep Oostendorp KG2 - AB
20:30 - 21:00 Specialisten MA / MB Trainingsgroep KG4
20:30 - 22:15 Dames 1 Jaïr Levie
Jasper Kokx
Riverdale
20:30 - 21:45 Dames 2 Niels Heck KG2 - CD
20:30 - 21:45 Heren Jong 2 Mike Antonissen KG5 - AB
20:30 - 21:45 Trimmers Di1 KG5 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers Di1 KG3 Training door JA1
20:45 - 22:15 Heren 2 KG2 - AB
21:00 - 22:14 Heren Jong 1 KG4 - AB
21:00 - 22:15 Veteranen F KG4 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep Mini
14:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep LG7
14:00 - 15:00 Jongens F1 Luanca Ullmann-hordijk
Rein Rambaldo
KG4 - AB
14:00 - 15:00 Jongens F2 Silvie Hurkmans
Joke Uilenreef-Visser
Marianne Schijff-van der Bruggen
Rein Rambaldo
KG4 - AB
14:00 - 15:00 Jongens F3 Arnoud Troe
Rein Rambaldo
KG4 - AB
14:00 - 15:00 Jongens F4 Arjo Bunnik
Lette Scholtes-Kuypers
Rein Rambaldo
Job Gompen
KG4 - AB
14:00 - 15:00 Meisjes F1 Pamela van den Berg-van Kessel
Claudia van der Ham
Rein Rambaldo
KG4 - CD
14:00 - 15:00 Meisjes F2 Walter van den Bergh
Rein Rambaldo
Rogier Morsink
KG4 - CD
14:00 - 15:00 Meisjes F3 Michelle Verhulst
Bas van der Heijden
Esther Drouen-Gemser
Rein Rambaldo
KG4 - CD
14:00 - 15:00 Meisjes F4 Viktorien Mos
Maxime van der Laan-Kummeling
Rein Rambaldo
KG4 - CD
14:00 - 15:00 Meisjes F5 Jikkelien van den Bos
Elsbeth Dijkman
Rein Rambaldo
Mirjam Cordenier-van Rijn
KG4 - CD
14:15 - 15:15 Jongens E8 Bouwe de Boer KG2 - AB
14:15 - 15:15 Jongens E9 KG2 - AB
14:15 - 15:15 Meisjes E8 Noortje de Vries
Petra Korebrits
Juliëtte Rompa*
Karel van Nielen
KG2 - CD
14:15 - 15:15 Meisjes E9 Karoly Schut
Danielle Verheggen
KG2 - CD
14:45 - 15:45 Jongens E10 Ellen Bakker-schouten
Annemarie Roscam Abbing
Rian Dijk
Riverdale - CD
14:45 - 15:45 Meisjes E10 Marlies Noort
Marlous van de Garde
Riverdale - AB
14:45 - 15:45 Meisjes E11 Karlijn Nollen
Maartje Wijn
Ilse Rolf
Riverdale - AB
15:00 - 16:00 Smurfen jongens Maartje Wijn
Nienke Bakker
Alinda de Beus
Roel Honning
Rein Rambaldo
Ivo Heck
Carolien Martens
Sander van Meerten
Alexandra Caminada
Annemarie Davilar
KG4 - AB
15:00 - 16:00 Smurfen meisjes Ferry Pikavet
Marieke Wolters
Adriaan Brok
Maaike de Bruijne
Annemarie Smith
Vera Balledux
Duco Dalenoord
Saskia Klaver
Rogier Mattousch
Rein Rambaldo
Rian van Daalen
Colette van Heck
Renske Teunen
KG4 - CD
15:15 - 16:15 Jongens E6 Mirella van Boven KG2 - AB
15:15 - 16:15 Jongens E7 Bart Beljaars
Roos Stuurman
KG2 - AB
15:15 - 16:15 Meisjes E6 Menno Duthler
Leah Stockmann
Patrick Swaanenburg
KG2 - CD
15:15 - 16:15 Meisjes E7 Raymond van der Velde
Linda Jansen
KG2 - CD
15:45 - 16:45 Jongens E1 Jill Niessen
Thijmen Fransen
Riverdale - CD JE2: verzamelen eerder om 15:30
15:45 - 16:45 Jongens E2 Thom de Oude
Diederik Aris
Riverdale - CD JE2: verzamelen eerder om 15:30
15:45 - 16:45 Jongens E5 KG5 - AB
15:45 - 16:45 Meisjes E1 Maxime Verbeek
Biente Dungelmann
Riverdale - AB
15:45 - 16:45 Meisjes E2 Nienke van der Wal
Mijntje Ligtenberg
Riverdale - AB
15:45 - 16:45 Meisjes E5 Olaf Polders
Koen Volker
Sander Hart de Ruyter
KG5 - AB
16:00 - 17:15 Jongens D4 Thijs Zanders
Loek Simons
KG5 - CD
16:15 - 19:45 Keeperstraining Trainingsgroep KG4 Goalieworks
16:15 - 17:15 Jongens E3 Gijs Schop
Ralph Kikke
KG2 - CD
16:15 - 17:15 Jongens E4 KG2 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes E3 Jogchum Pel
Randall van Hoey Smith
Isabelle Ligteringen
KG2 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes E4 Thijs van 't Hof
Remco de Boer
Clarine van der Meer
Mirjam Cordenier-van Rijn
KG2 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes B8 Marijn Klappe
Puk Kwant
KG3 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes C7 Emma Reusken
Teuntje Reints
KG3 - AB
17:00 - 18:15 Jongens C3 Neal Storey KG5 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D2 Olivier de Klerk
Lonneke Schijvens-de Groot
Riverdale - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D3 Puck Boschma
Laila Vergeer
Riverdale - CD
17:15 - 18:30 Jongens D2 Sander Boswijk
Ruben Kikke
KG2 - AB
17:15 - 18:30 Jongens D3 Quinten Adema
Timo Meeuwisse
KG2 - CD
17:15 - 18:30 Meisjes C6 Susanne Athmer KG5 - CD
18:00 - 19:15 Jongens A3 Robert de Ruiter KG3 - CD
18:00 - 19:15 Jongens C4 Coen Kraal KG3 - AB
18:15 - 19:30 Jongens B4 Neal Storey Riverdale - CD
18:15 - 19:30 Meisjes C3 Hugo de Haan
Thijn le Rûtte
Riverdale - AB
18:30 - 19:45 Jongens B5 Sander van Duinen KG2 - CD
18:30 - 19:45 Meisjes B5 Mike Antonissen KG5 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes B7 Max van Bochove KG5 - CD
18:30 - 19:45 Meisjes C8 Lawrence Wijsman KG2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A4 Robert de Ruiter KG3 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B4 Marije de Boer KG3 - CD
19:30 - 22:00 Dames 1 Jaïr Levie
Yvonne Koot
Riverdale
19:45 - 21:00 Dames 4 KG4 - AB
19:45 - 21:00 Heren 5 KG5 - AB
19:45 - 21:00 Heren 6 KG5 - AB
19:45 - 21:00 Heren Jong 3 KG5 - CD
19:45 - 21:00 Meisjes A3 Mike Antonissen KG4 - CD
19:45 - 21:00 Meisjes A6 Cas Mook
Max Stechweij
KG2 - CD
19:45 - 21:00 Veterinnen C zo KG2 - AB
19:45 - 21:00 Veterinnen D zo KG2 - AB
19:45 - 21:00 Veterinnen E zo KG2 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers Wo1 Stijn Voerman KG3
20:45 - 22:00 Veteranen LB Mini
21:00 - 22:15 Dames Jong 1 Martijn Mesker KG4 - CD
21:00 - 22:15 Dames Jong 2 KG5 - CD
21:00 - 22:15 Veteranen D KG4 - AB
21:00 - 22:15 Veterinnen A di KG2 - AB
21:00 - 22:15 Veterinnen A zo KG2 - AB
21:00 - 22:15 Veterinnen B zo Robert de Ruiter KG2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep LG7
16:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep Mini
16:00 - 17:15 Meisjes D8 Julia Hamilton
Anne-Fleur Schenk
KG5 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes D5 Femke Romijn
Puck de Smet
KG3 - AB
16:45 - 18:00 Jongens B1 Tomek Kotulski
Jelle de Boer
KG4 - AB
16:45 - 18:00 Jongens C2 Sietse de Boer
Bas Carpay
KG3 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes D1 Mees Soek
Tess Niessen
KG2 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes D2 Olivier de Klerk
Anouk de Wolf
KG2 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes D3 Josephine Schenk
Maartje Feijt
KG5 - CD
17:00 - 18:00 Heren 1 Pieter Pieterse Riverdale
17:15 - 18:30 Jongens D2 Ruben Kikke
Sander Boswijk
KG4 - CD
17:15 - 18:30 Meisjes B3 Lidian Mentink KG5 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C4 Anne-Claire van Aalst KG3 - AB
18:00 - 19:15 Jongens A1 Lars Daniels
Tomek Kotulski
Riverdale - AB
18:00 - 19:15 Jongens C5 Koen Muilwijk KG3 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes A2 Jasper Kokx KG4 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes B1 Tess Niessen
Chiel Jan Delis
KG2 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C1 Puck Niessen
Mees Soek
KG2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C2 Stijn Voerman
Laura Driel
Riverdale - CD
18:30 - 19:45 Jongens B2 Robert de Ruiter
Hugo Cramer
KG4 - CD
18:30 - 19:45 Meisjes A5 KG5 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes B2 Liset Yperlaan
Mike Antonissen
KG5 - CD
19:15 - 21:00 Heren 1 Pieter Pieterse
Tomek Kotulski
Riverdale
19:15 - 20:30 Jongens A4 Laura Driel KG3 - AB
19:15 - 20:30 Jongens B3 Koen Muilwijk KG3 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A1 Chiel Jan Delis
Jasper Kokx
KG2 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B6 Guido Favier KG2 - AB
19:45 - 21:15 Dames 2 Arjan Prillevitz
Niels Heck
KG4 - CD
19:45 - 21:00 Dames 3 Mike Antonissen KG5 - CD
19:45 - 21:15 Heren 2 Patrick Swaanenburg KG4 - AB
19:45 - 21:00 Jongens A2 Mark-Willem Hofland *
Ivo Verver
KG5 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers Do1 Laura Driel KG2
20:30 - 22:00 Trimmers Do2 KG3 training door MA1
21:00 - 22:15 Heren 3 Riverdale - CD
21:00 - 22:15 Veteranen A Riverdale - AB
21:00 - 22:15 Veteranen E KG5 - AB
21:00 - 22:15 Veteranen LA KG5 - CD
21:15 - 22:30 Veteranen B KG4 - AB
21:15 - 22:30 Veteranen C KG4 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Keeperstraining Trainingsgroep KG3 - AB Groep 1: 1e jaar E en na winterstop 2e jaars F
16:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep LG7
16:00 - 18:00 Smallsteps BSO Trainingsgroep Mini
16:00 - 17:15 Meisjes D6 Fiene Hofland
Florentine André de la Porte
Riverdale - CD
16:00 - 17:15 Meisjes D7 Carlijn van den Bergh
Evi Keur
Riverdale - AB
16:15 - 17:30 Jongens D3 Ruben Frietman
Thijl van der Rijken
KG5 - CD
16:30 - 17:45 Jongens D4 Luuk Fransen
Alexander de Wit
KG2 - CD
16:30 - 17:45 Jongens D5 Youp Zuidgeest
Bart-Jan van Duinen
KG4 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes B7 Matthijs Herder KG5 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes C3 Thijn le Rûtte
Hugo de Haan
KG2 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes C7 Alice Mackay
Puck Daniels
KG4 - AB MC7 - opm
17:00 - 18:00 Keeperstraining Trainingsgroep KG3 - AB Groep 2: 2e jaar E
17:15 - 18:30 Jongens C3 Fons Vischer Riverdale - AB
17:15 - 18:30 Jongens D6 Olivier Steenbergen
Tobias Albronda
Riverdale - CD
17:30 - 18:45 Jongens C7 Arnout Pieters
Bob Geels
KG3 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C8 Charlotte Schenk
Karlijn Brinkhuijsen
KG5 - CD
17:45 - 19:00 Jongens B5 Robert de Ruiter KG4 - CD
17:45 - 19:00 Jongens C1 Jasper Siebert
Floris Maas
KG2 - AB
17:45 - 19:00 Jongens D1 Victor van den Bree
Tim van den Berg
KG2 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes B8 Matthijs Herder KG5 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes D4 Charlotte van der Molen
Merit Clocquet
KG4 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C5 Julie van Beek KG3 - AB
18:30 - 19:45 Jongens B6 Teun Hartgers Riverdale - CD
18:30 - 19:45 Jongens C6 Frank Dingerink
Vasco van Gent
Riverdale - AB
19:00 - 21:00 Dames 1 Jasper Kokx
Jaïr Levie
KG2
19:00 - 20:15 Jongens A3 Robert de Ruiter KG4 Inlooptraining
19:00 - 20:15 Jongens A5 KG4 Inlooptraining
19:00 - 20:15 Meisjes A4 Matthijs Herder KG5 Inlooptraining
19:00 - 20:15 Meisjes A5 Matthijs Herder KG5 Inlooptraining
19:45 - 22:00 Heren 1 Pieter Pieterse Riverdale
20:15 - 21:30 Heren Jong 1 Robert de Ruiter KG4 - CD
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 Trimmers Zo1 KG4
10:15 - 11:15 LG hockey team Charlotte Schenk
Harry Mol
Els Klinkhamer
Daniëlle Lefebure-heerens
Eline Luyten
Fleur Roscam Abbing
Marlies Renaud
LG7